Skocz do zawartości

Final Fantasy XIII


Enkidou

Rekomendowane odpowiedzi

Tak też było z Raidenem jak pisałem wcześniej. Będziemy myśleli, że zginie, ale nie zginie.

 

To "tylko" Final Fantasy, a nie Metal Gear Solid ;) Nie myslisz chyba, ze fani beda tak analizowac fabule "trzynastki" jak to robia fani tworczosci Kojimy.

Jedyne pytania beda wygladaly zapewne tak: "How to get good angle to see Lightning panties?" ;):lol:

 

Anyway, nie martwie sie o fabule(ba, wogole o niej nie mysle bo cuda sie rzadko zdarzaja :P ), ale licze na wysoki poziom gameplayu, mnostwo zadan pobocznych oraz duuuuzo silnych potworow nie zwiazanych z fabula do rozwalenia, a i chce gre rownie wciagajaca co Blitzball z FFX :)

Odnośnik do komentarza

gre rownie wciagajaca co Blitzball z FFX :)

Blitzball sam w sobie był rewelacyjną mini grą ale miał jedną gigantyczna wadę- był za łatwy.Jedynym meczem dającym radę jeśli chodzi o poziom to był mecz fabularny w finale turnieju.Gdy już ma się dostęp do kupowania zawodników blitzball szybko staje się nudny bo praktycznie kazdy mecz da się wygrać ponad 10-0

Odnośnik do komentarza

Czemu wmówiliście sobie, że ktokolwiek zginie w tej grze i dlaczego właśnie świeżo ujawniona postać?

 

Niektore osoby pewnie dlatego, ze tworcy mowili iz chca zrobic "Finala" podobnego do "Siodemki" czyli niby ta cala Lightning to zenski Cloud to czemu nie mialby ktos zginac ;) Dla mnie Lightning nijak ma sie do Clouda, a co do tego czy ktos zginie, moze tak moze nie. Poczekamy, zobaczymy.

Odnośnik do komentarza

Chcialbym troche wiecej niz 6 osob :( 6 osob bylo w FF12 gdzie mielismy 3 osoby w party naraz i w FF8, gdzie rowniez byly 3 osoby naraz. FFX niby 7 osob, ale nikt przy zdrowych zmyslach nie gral futrzakiem, wiec tak na dobra sprawe bylo ich 6, przy czym mozna bylo je zmieniac w locie...

 

Gdzie czasy FF6 i 15 osob w party? Nawet pomimo tego ze czesc byla bezuzyteczna, zawsze to jakas frajda moc sie pobawic dodatkowa postacia ;p

 

Chyba ze zrobia lipe i bedzie tylko 5 dostepnych :P Ale 5 to beznadziejna liczba, nawet dwoch party sie z tego zlozyc nie da...

Odnośnik do komentarza

Chcialbym troche wiecej niz 6 osob :( 6 osob bylo w FF12 gdzie mielismy 3 osoby w party naraz i w FF8, gdzie rowniez byly 3 osoby naraz. FFX niby 7 osob, ale nikt przy zdrowych zmyslach nie gral futrzakiem, wiec tak na dobra sprawe bylo ich 6, przy czym mozna bylo je zmieniac w locie...

 

Gdzie czasy FF6 i 15 osob w party? Nawet pomimo tego ze czesc byla bezuzyteczna, zawsze to jakas frajda moc sie pobawic dodatkowa postacia ;p

 

Chyba ze zrobia lipe i bedzie tylko 5 dostepnych :P Ale 5 to beznadziejna liczba, nawet dwoch party sie z tego zlozyc nie da...

 

Czasy gdy character design polegał na artworkach od Amano a potem zlepku 20 pixeli i wstukaniu dialogów dawno się skończyły, pewnie dlatego mamy coraz mniej postaci w drużynie począwszy od FFVII. Teraz gracze są rozpuszczeni przez voice acting, fmv więc trzeba się trochę bardziej napracować. ;)

 

Piszesz, że nikt o zdrowych zmysłach nie grał Khimairim a potem, że mimo wszystko granie bezużytecznymi postaciami ze starych Finali było frajdą. Może więc dla niektórych właśnie granie Khimairim było ok, choćby dla zabawy. Nie robił tyle dmg limtami co Wakka ani nie wyglądały tak fajnie jak u Aurona no ale są gusta i guściki. Mnie trochę Khimairi przypominał Quinę z FFIX więc grałem nim trochę ze względu na pamięć o żarłocznej Quinie i jakie to było fajne. Nie znaczy to, że był w moim "endgame teamie" ale bywał momentami przydatny. :D

Edytowane przez Pablo
Odnośnik do komentarza

http://www.andriasang.com/e/blog/2009/09/18/ffxiii_episode_zero/

 

Episode Zero: Promise is a web novelization consisting of a series of stories that lead up to the main FFXIII story, potentially adding further insight into the game. The stories are being penned by Jun Eishima, who's worked on a number of other Square Enix novelizations.

 

The first episode, titled "Encounter," will available online later this month.

Odnośnik do komentarza

Masz racje Pablo ze to sie troche kloci ze soba. Aczkolwiek mialem bardziej na mysli Mime i Yeti z FF6 niz, cos w stylu Khimariego ;)

 

Khimari byl normalna postacia, tylko ze byl tragicznie przedstawiony w historii, beznadziejnie nudny i kompletnie nieciekawy, jak zreszta wiekszosc postaci uzywajaca Blue Magic. Tak samo nie lubilem Quistis. No ale to moze moje preferencje.

 

A jezeli chodzi o dodatkowe postacie, to mnie by zadowolila sama obecnosc ich w trakcie walki ;) Voice acting i obecnosc w historii nie jest konieczny. Po prostu fajnie jest gdy 'nagroda' za subquest jest jakas postac do party. W FFVII moglismy zdobyc dwie opcjonalne postacie i to by bylo na tyle jezeli chodzi o 'nowe finale', chyba ze ktos podciagnie pod druzyne GF albo Aeony ;p

 

A tymczasem taki star ocean 3 oferuje multum postaci, niektore wykluczaja swoja obecnosc nawzajem (imo swietny pomysl, bo przechodzac gre drugi raz mozesz to zrobic inaczej) itd. Ja wiem ze to inny pomysl na gre, multi ending i private actions, niemniej kiedys dawali te bonusowe postacie i bylo fajnie ;p

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...