Skocz do zawartości

Final Fantasy XIII


Enkidou

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, chyba to Libra ale nie wiem czy jeden znak to fu, bu czy pu. Libra to jedyne logiczne wyjście chyba że to -- nie wiem -- Lifera. : P Ale w tym wypadku taka umiejętność nie byłaby chyba pod TP Ability.

 

A pierwsza opcja to oczywiście "shoukan", czyli przyzwanie, ale na to wpadli raczej wszyscy jak mniemam.

Odnośnik do komentarza

Z wszystkich dotychczas pokazanych bohaterow zaden nie przypadl mi do gustu. Ewentualnie Sazh, ale jak mowia "czarny zginie pierwszy" ;)

Anyway do nastepnego roku, a dokladniej do czasu wydania FFXIII w "zrozumialym" jezyku sporo czasu, ale zapewne na all pojawi sie pare aukcji z cena zapewne 300zl i wyzej. Mnie sie nie spieszy bo do tego czasu MNOSTWO swietnych tytulow wyjdzie :)

 

Ps. Poza tym jak mniemam Enkidou zda nam relacje gdy dostanie JPN version ;) Chetnie poslucham twojej opinii, ale dopiero po miesiacu od zaczecia przygody z "trzynastka" by hype nie wplynal na twoj osad :)

Odnośnik do komentarza

Na japońskim PsStpre jest chyba ten sam trailer tylko w chyba lepszej jakości i oglądając go na swoim tv już teraz widac jak to się będzie prezentowało w grze właściwej. Jak już wspomniałeś mimika twarzy oaz ich animacje podczas scenek to małe mistrzostwo świata. Nieraz przy pglądaniu tego filmiku łapałaem się na tym że brałem scenkę na silniku gry za CG. Niesamowicie to wygląda.

Odnośnik do komentarza

Wykonanie postaci zostawia MGS4 w tyle, niesamowite to jest. Duże wrażeni zrobiła muzyka w pierwszej części zwiastuna.

 

To jest Ifryt? WTF! Zupełnie zmienili design i zmienia się w wyścigówkę, ciekawe co Toriyama i spółka brali.

 

Fabuła na szczęście zapowiada się rewelacyjnie, pewnie już nie dostaniemy okrojonej fabularnie XII.

 

Jeśli nie będzie japońskiego VA w wersji na PS3 to będzie wielka szkoda.

Odnośnik do komentarza

Zupełnie mi nie podchodzi patent z summono-pojazdami, zaliczyłem wielkie WTF jak Afro-guy zaczął atakować ogniem z rur wydechowych i żwirem spod kół. Mam nadzieję, że nie będę musiał tego patentu używać zbyt często aby wygrywać walki na odpowiednią ilość "gwiazdek". Nowa brunetka wygląda ładnie, Snow zabierający pannę na oglądanie fajerwerków w swojej czapce żula już mniej.

Odnośnik do komentarza

Famitsu.com opublikowało wywiad z Tetsuyą Nomurą poświęcony -- mniej lub bardziej -- chyba wszystkim jego grom na TGS. Informacje o nowej żeńskiej postaci pojawią się w październiku (może Jump już w tym tygodniu coś zamieści na ten temat?). Potem może streszczę ten wywiad na Kontowni bo teraz mam trochę związane ręce.

 

Edit: Summon Sazha to raczej nie Ifrit. ; )

Edytowane przez Enkidou
Odnośnik do komentarza

To widze Pablo ze mamy podobne odczucia :P

 

Ujezdzanie summonow zeby zrobic special attack to dretwy pomysl i kompletnie do mnie nie przemawia... jak widze snowa 'am'ujacego w przeciwnikow motorkiem to mnie skreca :S

 

Ogolnie mam nadizeje ze nie bedzie summona w stylu Animy z FFX, bez uzywania ktorego trzeba grindowac niebotyczne ilosci godzin, i w efekcie nei bedzie koniecznosci uzywania driving mode ;p

Odnośnik do komentarza

I ja dolączam do grupy kręcących nosem na animacje summonów... jak dla mnie przekombinowane, mało efektowne i cholernie japońskie. Ale co zrobić, tak urok FF.

 

Za to sam trailer, a zwłaszcza jego początkowe sceny wyglądają obłędnie, żaden render na konsole obecnej generacji tak nie wygląda. ;] Mam tylko nadzieję, że gameplay i system będzie stał na solidnym poziomie inaczej nawet taka jakość nie uratuje gry. Trzymam kciuki za SE.

 

Nowa brunetka wygląda smacznie. ;]

Odnośnik do komentarza

1jwweg.jpg

 

Sazh i jego summon. Co to może być? :/ Gilgamesh?

 

ff8.jpg

 

Nowa postać, ciekawe jaką rolę odegra?

 

Thanks to Aokage from NeoGAF, here is the trailer translation:

 

 

Serah: Because I'm frightened that I can't see the future...

Because I'm sad that I can see the future...

I close my eyes, and let myself be flooded by sweet memory.

 

---

 

Serah: I can tell my sister, right? About becoming a l'Cie.

Snow: C'mon, telling her we got engaged is more important, right? Heh! I wonder what Lightning's face will look like. Maybe I should call her "big sister" from now on?

Serah: *Titter*. Yeah.

Snow: All right!

Serah: So lovely?

Snow: Let's watch them here next year, too.

Serah: I love you.

 

---

 

Yaag: The enemy is l'Cie! Bring them down at all costs! Don't think of them as two humans. Think of them as two animals!

Lighting: I'm going to charge them. You run. And don't die.

Hope: But...!

Lightning: Make it home alive!

 

---

 

Snow: Serah! What's your Focus?! All l'Cie have a Focus, right? I'll help you! We'll do it together!

 

---

 

Lightning: When our parents died, to protect Serah -- and because I wanted to be an adult -- I became Lightning. I thought I'd grow up if I abandoned the name my parents gave me. But I couldn't protect her. In fact? I only hurt her. Serah tried to tell me? and I wouldn't believe her.

 

---

 

Jhil: Your son's crystal will become as a monument to the tragic hero who saved Cocoon.

 

---

 

Sazh: Monument?!

Jhil: Rather than be decried as the son of a l'Cie, living a miserable life? don't you think it would be far more fortunate for him?

 

---

 

Hope: I'll go after I rest for a bit. If they catch you harboring a l'Cie, Father...

Hope's Father: Don't be absurd! This is your home.

 

---

 

Serah: I know I can beat this, because all my friends are with me.

Vanille: I'm sorry? I'm so sorry!

 

---

 

Snow: I beg you. Save Serah!

Lightning: Bastard! A fal'Cie would never listen to a human's wishes? damn it!

 

---

 

Lightning: It's a l'Cie! Use it!

Sazh: So now it's the Sanctum l'Cie, that blesses all citizens of Cocoon with light.

 

---

 

Serah: Snow!

Snow: Serah!

 

---

 

Hope: Something's coming!

Yaag: You shall not escape? l'Cie!

 

---

 

Snow: Look! This is what a l'Cie is. Well?! I'm a human, just like you. A human born and raised in Cocoon! You get it?! Cocoon is our home! We want to protect it, just like you do!

Yaag: I do comprehend your position. But as long as you l'Cie exist, all humanity is face with grave danger. Would you trade the lives of tens of millions of Cocoon citizens for your own?!

 

---

 

Lightning: Humans? are kept. I was kept, as a pet! Born in a world sustained by l'Cie? raised on the fodder they provided. If that was taken away from us, we would be lost.

 

---

 

Vanille: So shoot.

Sazh: Shut the hell up! You wanna die and call it a day? You think they'll absolve you if you die?!

Vanille: Then what are we supposed to do?!

Sazh: Figure something out!

 

---

 

Hope: What if people lose all hope because you continue to live, and fight? How would you atone for that?!

Snow: I don't know! All I can do is move forward!

Hope: "Move forward"?! You're using that as an excuse to run away!

Snow: So what do you want me to do?! Take responsibility and die?!

Hope: EXACTLY!

 

---

 

Snow: A l'Cie? with Sanctum?!

??? (Tattoed Woman): You should be worrying about yourself.

 

---

 

Snow: Serah...

Lightning: Talk! You couldn't protect Serah! It's your fault--

Serah: He can.

Lightning: Serah!

Serah: He can. Protect? protect Cocoon.

Edytowane przez MajorZero64
Odnośnik do komentarza

ten trailer pobrany z japońskiego store po prostu jest obłędny.Takiej grafy podczas cutscenek ta generacja jeszcze nie widziała-na serio realtimowe cutscenki przewyższają wykonaniem niektóre rendery z gier.

 

Pawde mowiac tak duzo mieli czasu, ze nie moglo byc inaczej ;) Zobaczymy czy wykorzystali go takze na inne aspekty :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

Scenki liczone przedstawiajace modele twarzy sa po prostu MASAKRYCZNE... :)

 

Ogladajac to, sluchajac tego, wiem ze w koncu dostane to na co czekalem na PS3...

 

Czasami zdarza sie tak ze bohaterowie nie przypadaja do gusty, ja tak mialem w FF8, gdzie nie lubilem nikogo. Mi akurat wiekszosc postaci sie podoba. Co wiecej wydaje mi sie ze okolo 6:30 widac ostatnia postac ktora bedzie w party (ta brunetka z tautazami na rekach) i jezeli faktycznie tak bedzie, to bede wniebowziety, bo panna wyglada zajefajnie :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...