Skocz do zawartości

Final Fantasy XIII


Enkidou

Rekomendowane odpowiedzi

Jak się czeka kilka dobrych lat na grę to kolejne kilka miesięcy naprawdę nie robi jakiejś dużej różnicy :P

 

No co ty :P

 

Te ostatnie kilka miesiecy jest wlasnie najgorsze ;] Jakby mi piec lat temu powiedzieli ze moze byc 3 miesiace szybciej to bym nawet nie wzruszyl ramionami, ale teraz... to swietna wiadomosc :P Lub wlasciwie bardziej plotka ;)

 

Ciekawi mnie ten chocbo... a wlasciwie to miejsce w ktorym bedziemy na nim jezdzic. No bo jakos nie wyobrazam sobie zeby w FF13 byl world map :P

Odnośnik do komentarza

Wiecie może czy jest szansa na lokalizację FFXIII?

 

To bylaby NAJGORSZA wiadomosc z historii serii FF, do tej pory.

 

Nie chca/nie maja miejsca na dodanie wersji japonskiej, a mieliby wpakowac wersje POL? Tym bardziej ze najpewniej pozostaliby tylko przy wersji POL ;] Po ostatnich doswiadczeniach z Dragon Age i MW2 chcialbym zeby juz nikt nigdy nie polonizowal 'waznych' gier.

 

Anyway, na szczescie szanw na polonizacje nie ma i nie bedziemy swiadkami epic faila.

 

Wazne jest ze gra bedzie juz w marcu i to nie pod koniec, ale na poczatku. W sumie to w miesiac po SO4 w wersji PS3. Ciekawy jestem czy ma to jakis zwiazek (nie chca psuc sprzedazy? ;p), tak czy siak szykuje sie baaaaaaardzo przyjemna zima dla fanow jRPG, tym bardziej ze enkidou wspominal ze Resonance of Fate tez ma sie pojawic bardzo szybko.

 

Marzec/luty faktycznie bedzie ciezki dla portfela. Star Ocean4, GoW3, FF13...

Odnośnik do komentarza

Zgodzę się z przedmówcą :P Nie cierpię spolonizowanych gier, tłumaczenia są często równie beznadziejne jak tłumaczenia filmów (Dirty Dancing = Wirujący Seks itp...). Moja niechęć bierze się też z tego, że poniekąd jesteśmy zmuszeni do kupna wersji regionalnej w naszych sklepach, jak ktoś chce oryginał to musi sobie sprowadzać na własną rękę co dla mnie jest nieporozumieniem w obecnych czasach. Dodajmy do tego fakt, że w takim ostatnio popełnionym dziele jak Fallout 3, DLC nie jest kompatybilny z polską wersją językową i mamy pełny obraz profesjonalizmu z jakim podchodzą do regionalizacji nasi fachowcy.

 

Z tego co wiem to angielski jest bardzo popularnym językiem dodatkowym w szkołach nie wspominając o tym, że jest jednym z najczęściej używanych języków na świecie więc jeśli ktoś marudzi na brak regionalnych wersji niech sobie zrobi przysługę i nauczy się angielskiego.

 

Trzcina odpuść sobie SO4 bo tylko się rozczarujesz, to nie jest gra, która należy traktować jako pełnoprawnego członka rodziny SO, szczególnie po trójce. Zaoszczędzisz pieniądze, trochę nerwów też :P

 

Premiera FFXIII zbiega się z moimi urodzinami więc nie narzekam, idealny prezent :D

Odnośnik do komentarza

Tak na marginesie zachodniej, dość szybkiej premiery - zamawia ktoś w takim razie wersję japońską? Bo pewnie niedługo będę składał pre-order a pamiętam że bodaj Killabien prosił abym poinformował gdy będę to robił co też niniejszym czynię. : ) W razie czego jestem otwarty na wspólne zamówienie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli od tego uzależniasz zakup japońskiej wersji FFXIII to uprzedzam, że campaign code jest tylko po to aby w odpowiednim czasie otrzymać jakiś przedmiot w FFXIV. I rzecz dotyczy tylko Japonii więc nie wiem czy będzie to działało w innych wersjach gdy gra już ruszy na dobre.

 

Zostałeś ostrzeżony. ; )

Edytowane przez Enkidou
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...