Skocz do zawartości

Haze


artur z londynu

Rekomendowane odpowiedzi

Na oficjalnej stronie Haze jest info o przeniesieniu premiery na nowy rok fiskalny - czyli kwiecien 2008 / marzec 2009. Czyli wyjdzie na gwiazdke albo pozniej. Kiszka.

 

Pozdrawiam

Dupa z tym Haze... miało być już już a teraz trzeba czekać rok... jak jeszcze wyjdzie padaka po tym roku to moga sobie w dupę wsadzić tego exclusiva... a tak mnie przygrzały te grudniowe filmiki...

 

EDIT: Juz trochę ochłonąłem... :D mam nadzieje, że dobrze wykorzystają ten czas...

Edytowane przez Incognitos
Odnośnik do komentarza
Na oficjalnej stronie Haze jest info o przeniesieniu premiery na nowy rok fiskalny - czyli kwiecien 2008 / marzec 2009. Czyli wyjdzie na gwiazdke albo pozniej. Kiszka.

 

Pozdrawiam

co oznacza, że może się ukazać w kwietniu jak i w wrześniu czy kiedykolwiek w przyszłym roku fiskalnym

 

 

To jak wyglada rok fiskalny w cywilizowanym swiecie to ja wiem. Moja opinia jest taka, ze nie wyrobia sie przed gwiazdka. Ot co. I szczerze nie wierze w w kwiecien ani wrzesien.

Odnośnik do komentarza
Na oficjalnej stronie Haze jest info o przeniesieniu premiery na nowy rok fiskalny - czyli kwiecien 2008 / marzec 2009. Czyli wyjdzie na gwiazdke albo pozniej. Kiszka.

 

Pozdrawiam

co oznacza, że może się ukazać w kwietniu jak i w wrześniu czy kiedykolwiek w przyszłym roku fiskalnym

 

 

To jak wyglada rok fiskalny w cywilizowanym swiecie to ja wiem. Moja opinia jest taka, ze nie wyrobia sie przed gwiazdka. Ot co. I szczerze nie wierze w w kwiecien ani wrzesien.

czytałem gdzieś, że gra ma wylądować około maja/czerwca, poszukam źródła

o, tu: http://n4g.com/News-105143.aspx, wiem, że to tylko plotka, ale jednak, wątpię, że Haze wyjdzie na gwiazdkę, za duży wysyp hitów będzie

Edytowane przez Musiolik
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
"Sorry guys but Haze is NOT Duke Nukem Forever

 

Normally we have to be a bit careful about what we say on forums in case it incurs the wrath of Neko or Dr. Doak for giving too much info away, but this time I'm very safe in saying that Haze is coming.

 

While we can't explicitly say what improvements we've made (I'd love to tell you all the cool stuff we've been putting in!...but I also love my job too lol) I can guarantee you that the extra bit of time has made a big difference for the better.

 

We understand the frustration caused by shifting things around a bit, but we just want to make sure things are right for the people who'll be playing Haze *very* soon

 

Since we're far more forthcoming with info to our fans here at FRD than other games companies, maybe once Haze is sat toasting away in your PS3's we'll be able to do some post mortem video's/articles for you lot, and explain what's gone in and what improved with the bit of extra time we had

 

I'll see what I can do...well, unless you're a Promise Hand Rebel, in which case you'll get the business end of an assault rifle from me!"

 

Also along with this brief update Ubisoft changed the release date from May to March. After hearing this news I'm feeling a little... Haze-y....

http://forums.ubi.com/eve/forums/a/tpc/f/7...44/m/9341061436

http://forums.ubi.com/eve/forums/a/tpc/f/7...44/m/1481040926

Odnośnik do komentarza

Kurka, kocham swoj akonsole za to ze moge przy niej siasc i napawac sie np warhawkiem , przechodzic poraz kolejny incharted czy tez meczyc virtua tennis ale zaczyna mnei denerwowac na przykladzie Haz'a te cale przesuwanie... niech ten Haze wkoncu wyjdzie killzone 2 zkreci sie w moim chlebaczku. Naszczescei gta4 wydaje sie byc pewne na kweicien. Ale czy ktos ma jakies nowe info o Haze oprocz tego mydlenia oczu ( informacja wyzej) . czy ktos zna jakas date ktora daje nadzieje na ten tytul.??

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Ja tez nie widze aby w Newsie w na Valhalli było napisane ze bedzie na inna plaforme... autor tego tekst oczekuje ze tak bedzie ale sam napisał

 

"Dziś przedstawiciele francuzkiego wydawcy zdradzili iż gra w chwili obecnej jest tytułem na wyłącznośc Dla PS3"

 

autor przewiduje przszłosc i twierdzi że " jutro" Ubisoft zmiani zdanie.

 

W drugim newsie jest podobnie...

Mnie osobiscie wisi czy bedzie na X0 czy nie ale stwierdzam fakty na ta chwile co bedzie "jutro" zobaczymy.

 

Obaj jestescie pewni swego wiec obaj nie mowicie prawdy :( hehe bo nic nie jeste pewne ale blizej prawdy jest Grzes L

 

ps. Arkej i nie wywołuj kłótni niepotrzebnymi zdaniami ("nie jestes może spokrewniony z wróżką Rodinem z 4fun") bo sam wierzysz przepowiedniom autorów tych niusów

Edytowane przez LiSoQuan
Odnośnik do komentarza

Po obejrzeniu nowych filmikow z GameTrailers, ktore pokazuja gameplay stwierdzam, iz Haze to najzwyklejsza w swiecie "Kiła z mogiłą" i nic wiecej. Gra wyglada okropnie, moc broni jest nieodczuwalna a animacje powalania kolejnych przeciwnikow sztywne i nierealistyczne. Myslalem, ze po ogloszeniu przez Ubi opoznienia terminu premiery gry cos jeszcze z niej bedzie. Tymczasem szykuje sie sredniak. :mellow:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...