Skocz do zawartości

Haze


artur z londynu

Rekomendowane odpowiedzi

ja rozumiem o co chodzi. Faktycznie wybór strony konfliktu daje zupełnie inne możliwości - zwykle w FPSach tego nie ma (w UT3 i tak zawsze te same bronie itp.). A tutaj ma to duzo większe znaczenie, niż wybór czy snajperka ma mieć kolor czarny czy brązowy...

 

aczkolwiek gra mnie nie przekonuje. Super byłoby playable demo na PSS...

Odnośnik do komentarza

Pyknalem demo po razie na kazdym stopniu trudnosci. Fajnie dziala cpanie. Graficznie podobnie do turoka, moze troche lepiej. Zero interaktywnosci z otoczeniem. Taki wyprany z wszystkiego co dobre crisis. Pewnie bedzie srednia ocena w okolicach 7/10. Jak ztanieje do 50 zl to kupie, moze. Na horyzoncie r2 i kz2( to na dalekim) a haze moze COD4 i Halo 3 co najwyzej jajca powachac.

Edytowane przez Afroman
Odnośnik do komentarza

Średnio i to bardzo-czyli tak jak każdy myślał.Grafika na 7/10 max(ehh pomyśleć jak wygląda dżungla w Uncharted lub Crysis) na plus można zaliczyć płynną animacją,fajne filmy obrazu przy przedawkowaniu nektaru i interaktywne przerywniki(można głową się rozglądać).w walce panuje choas.

 

Pograłem,przeszedłem i wyrzuciłem

Odnośnik do komentarza

A dlaczego slabo wyglada ?

Proste: bo jest renderowana w 1024x756p. Zenada....po raz kolejny.

Zeby utrzymac rowne 30fps musieli zjechac z rozdzialka do panoramicznego (16:9) Standard Definition. (w 4:3 to jest 768x576p).

HD Gaming....a swistak siedzi i zawija.....

wielkie hity: CoD4, GTA4, Haze, MGS4 (?)

i kupa pomniejszych tytulow

:D

 

Odnośnik do komentarza

oczami :D, to widać bardzo wyraźnie.

Hm, ogólnie zapowiada się całkiem ciekawa gra, będzie można się uzależnić od nektarku xD..., a na poważnie. Jak już zostało wspomniane, grafika nie robi aż tak, mimo wszystko gameplay jest ciekawy, intuicyjnie się gra, jak w większość strzelanek w sumie, ale przyjemnie :D. Gra będzie liniowa jak cholera, z tego, co demko pokazuje, niektórzy to lubią, niektórzy mniej...

Demo impressions: 7+/10

Odnośnik do komentarza

Dla mnie nienajgorzej-gram na 1080i koncowka dema wyglada nawet nawet. Minusem to ciagle ci sami przeciwnicy-nie tego oczekiwalem. Zobaczymy jak wyjdzie pelna wersja.Jak dla mnie to z fabula cieniutko i to bardzo-nawet po strzelankach oczekuje sie czegos wiecej(vide Resistance).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...