Skocz do zawartości

Haze


artur z londynu

Rekomendowane odpowiedzi

Jak jest na dzien dobry tyle achow i echow wokol gry, to wiadomo, ze bedzie lipa,

zawod na calej linii, nuda,

gdzie tu innowacyjnosc? wypasnosc?

poczulem sie przez chwile jak w halo tyle, ze to juz bylo, w prawdzie na ta gre nie liczylem ale po cichu trzymalem kciuki, ze wreszcie sie moze cos ruszy w temacie szuterow, a tu skapa.

 

Gry na pewno nie kupie, pora wracac do lupania w COD-a4:), ktory jeszcze dluuugo pozostanie na topie i podejrzewam, z nawet BBC2 nie pozbawi go tronu (obym sie mylil).

 

pozdroofka

Odnośnik do komentarza

Bardzo nierówny poziom grafiki ma ta gra, np. niektóre wybuchy są fajne, a inne (beczki z paliwem) wyglądają jak z PS2. Tak samo otoczenie, niektóre głazy wyglądają jak z gry na N64.

Sama rozgrywka przyjemna i płynna. To bardzo ratuje tą grę. Nie do końca natomiast podoba mi się nektar. Czuję się jakby to na siłę ktoś tam włożył (pomimo tego, że to od początku była bazowa sprawa). Dużo lepiej pod względem głównej atrakcji wyglądał TimeShift. Z ostateczną oceną trzeba poczekać na pełną wersję gry z większą ilością przeciwników i z innymi rodzajami terenów.

 

Demko oceniam na 6 z plusem.

Odnośnik do komentarza

Ja mam pytanko. Jak ustawic dzwiek Dolby Digital w tej grze. Bo moj dekoder DD nie wykryl sygnalu z tej gry - mam konsole podlaczona kablem optycznym do dekodera ale nie mam dzwieku - jak wroce do menu konsoli wszystko gra, jak odpale inna gre to dekoder odbiera sygnal i mam dzwiek, jedyny problem to HAZE. Musialem w opcjach ustawic dzwiek z TV i bylem lekko tym zaniepokojony.

JAK USTAWIC DZIEK DD ???????

 

Artur

Edytowane przez artur z londynu
Odnośnik do komentarza
Ja mam pytanko. Jak ustawic dzwiek Dolby Digital w tej grze. Bo moj dekoder DD nie wykryl sygnalu z tej gry - mam konsole podlaczona kablem optycznym do dekodera ale nie mam dzwieku - jak wroce do menu konsoli wszystko gra, jak odpale inna gre to dekoder odbiera sygnal i mam dzwiek, jedyny problem to HAZE. Musialem w opcjach ustawic dzwiek z TV i bylem lekko tym zaniepokojony.

JAK USTAWIC DZIEK DD ???????

 

Artur

 

tak jak mowilem. dzwiek jest wysylany w formacie DTS. musisz DTS zaznaczyc w Sound Setting.

 

Odnośnik do komentarza

Wysokiej jakosci tekstury, przejrzysty interfejs, intuicyjne sterowanie, niesamowita dynamika akcji, wspaniale efekty dzwiekowe, super efkety graficzne - TO JEST TO czego w tej grze nie znajdziesz ! Totalny gniot ! A tyle zamieszania w okol tej gry, czy PS3 naprawde na tak malo stac czy przez ten czas programiscie nadal sobie nie moga poradzic z pisaniem gier na nasza konsole ? Smutne to ale zaczyna mnie juz meczyc... Moje zdanie po demie - porazka...

Odnośnik do komentarza

Przy pierwszym zagraniu w demko prawie mnie odrzucilo od konsoli - tekstury rozmazane, specyficzna rozgrywka (dawkowanie nektaru).... aż się nie chciało wierzyć, że goście od świetnego Timesplitters mogą tak nie ogarniać tematu nextgen...

 

Na drugi dzień z ciekawości zarzuciłem ponownie demko, tym razem już w trybie co-op z ludźmi z sieci. Jakież było moje zdumienie gdy gierka skreślona przeze mnie dzień wcześniej okazała się być całkeim dobrym i wciągającym shooterem! Z naprawdę (w moim mniemaniu) nędznej gry, dzięki co-opowi gra zyskuje +10 do miodności i teraz już wiem, że na pewno sobie kupię Haze aby pośmigać we czterech kampanię w co-opie :) Nawet grafika już taka jakby lepsza się wydawała i nie raziła (podbiłem jedynie w opcjach trochę jasność - może to przez to).

 

Teraz liczę tylko na to, że gra będzie naprawdę wymagająca, żeby we czterech nie było za łatwo :P

Odnośnik do komentarza

A mi wyjątkowo gierka się spodobała, może to dlatego, że gram na stosunkowo małym ekranie, 21 cali - monitor HP F2105, graficznie mnie nie odpycha, sam gameplay wciągnął do tego stopnia, że przeszedłem demko, nie spostrzegając nawet kiedy się to stało. I chciałem grać dalej. Może i oprawą faktycznie nie powala, ale co z tego? Multi i Co-op do 4 graczy jest świetny, a samą gierkę pewno kupię, choćby dla trybu wieloosobowego. Nie pogardzę singlem.

 

Jak dla mnie, po wersji demonstracyjnej, idzie 8/10, lubię takie klimaty.

Odnośnik do komentarza
Ja mam pytanko. Jak ustawic dzwiek Dolby Digital w tej grze. Bo moj dekoder DD nie wykryl sygnalu z tej gry - mam konsole podlaczona kablem optycznym do dekodera ale nie mam dzwieku - jak wroce do menu konsoli wszystko gra, jak odpale inna gre to dekoder odbiera sygnal i mam dzwiek, jedyny problem to HAZE. Musialem w opcjach ustawic dzwiek z TV i bylem lekko tym zaniepokojony.

JAK USTAWIC DZIEK DD ???????

 

Artur

 

tak jak mowilem. dzwiek jest wysylany w formacie DTS. musisz DTS zaznaczyc w Sound Setting.

 

 

Nie pomoglo. nadal nie mam dzwieku :(

demo deleted.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Cholera...zawiodłem się! Myślałem o Haze jak o odpowiedniku Crysis szczególnie po screenach jakie nam developer prezentował! Obawiam się że te ciągłe przekładanie premiery ma związek z tym że wcześniej ta gra wyglądała jeszcze gorzej a teraz wygląda tak sobie! Nic specjalnego nie jest w niej zawarte!

Szkoda!

Odnośnik do komentarza

Naprawde nie wiem co chcecie od tej gry mi sie spodobala nie jest to jakis hit ale spokajnie daje rade tak samo grafika nie wiem moze macie jakies hu... telewizory bo u mnie gra wyglada naprawde przyzwoicie.Ja napewno lykne ta gre i wam panowie proponuje nie skreslac tej gry tylko zagrac jeszcze raz naprawde.

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi sie, ze grafa jest przystosowana do co-opa. No bo jeśli podczas kampanii w kazdej chwili mogą dosiąść sie od 1 do 3 osób to dupnie było by, żeby w momencie dzielenia ekranu jakość grafy spadała (no chyba, że spada - nie wiem bo nie grałem co-opa). I pewnie dlatego gra chodzi w 30 fps'ach i nie prezentuje sie jakoś okazale.

Odnośnik do komentarza

no rzeczywiscie maly zawod - mnostwo gupich bledow (blokowanie sie postaci etc. sztuczna nieinteligencja)

FR zapowiadali ze Haze bedzie wygrywalo multi i historia (dylematy moralne) multi ok - coop jest spox

ale hist - troche infantylnie przedst. - np smierc pilota byla tandetna

grafika - bieda bym nie nazwal ale nie jest lepiej niz np w nierewacyjnym pod tym wzgledem halo3

ja tam licze jednak ze cos z tego bedzie ale nie robie preordera i tyle czekam na recki

 

aha sterowanie - chodzi mi o galki jest rewelacyjne - celowalo mi sie tak samo swietnie jak na xboxie - a pad do ps3 zassysa troche pod tym wzgledem czy tez raczej zassysaja developerzy bo haze (i cod4) na sixaxisie sprawuja sie spoko

Odnośnik do komentarza

Zawsze mnie zastanawiało jak ludzie moga grac w gry FPP na padzie? No nie ukrywam , ze tez czasami gram ale dla mnie to meczarnia, ze juz nie wspomne o multi gdzie totalnie nie moge sie odnalesc ze sterowaniem, czasami grajac w multi ludzie strzelaja mi headshoty ( jak oni to robią:)?). Ale kupilem sobie Frag FX i powiem wam , ze jak sie przyzwyczaic to gra sie super. Wlaczylem Haze i kurcze zabawa zyskała na atrakcyjnosci:). Nie wiem moze jeszce pocwicze na padzie, i bede gral na nim, ale narazie gram na FRAG FX, ( tylko musze zmienic gałke analogową bo jalos dretwo chodzi). Ta poza tym to gra Haze jest spoko, jest to tylko demo i nie wiadomo jak bedzie wygladac finalna wersja. Pozdrawiam mistrzów gry padem w ffp:)

Edytowane przez marcines2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...