Skocz do zawartości

Haze


artur z londynu

Rekomendowane odpowiedzi

A ja juz dawno zauwazyłem że przesuniecie jakiekolwiek gry o pół roku to za krótki okres aby dokonać zmian w grafice... ulepszaja fremete i ewentualnie oświetlenie - na wiecej nie ma czasu.

O ile gra w 2007 mogła byc średnio-dobra o tyle teraz to jest cienizna aż wstyd. Baaardzo jestem ciekaw czy gra sie sprzeda... jesli tak oznaczać to bedzie że nastał złoty okrs dla poducentów gier ;)

Odnośnik do komentarza

Widze za maximus juz gral w ta gre i wie najlpeiej , ale to nie jest wazne. Na sucho mozna stwierdzic ze graficznie nei ma wymiotu i nie ma tez b.dobrze choc dzungla prezentuje sie calkiem calkiem( choc ocenianie grafiki na podstawie krotkich filmikow w nie takiej prawdziwej jakosci jak np 32 calach to zbrodnia). Zobaczymy jak bedzie z gameplayem, mam nadzieje ze ten tryb co-op bedzie na tyle interesujacy bo np w przypadku call of duty 4 porownujac Multi do singla to naprawde w gameplayu jest roznica ( no oczywiscie call 4 wymiata graficznie ale jesli chodzi o ta druga strone). No zobaczymy, moze w PE bedzie cos na tetam gameplayu, a jesli ktos ma problem i nei wie czy kupic w dniu premiery czy poczekac to tez przeciez po to mamy PE ;)

Odnośnik do komentarza
Roznie to bywa, ale spojrzcie np. na Halo. Czy pierwszy raz widzac screeny, filmiki z Halo ktos by powiedzial: "ta gra bedzie sprzedawac sie w milionach"? I don't think so :)

 

Bledne porownanie.Halo 1 na owe czas kosilo a Halo 3 mialo swietna kampanie reklamową(chcesz byc prawdziwym hamburgerem graj w halo) mimo ze wedlug mnie jest slabiutkie.Haze jak narazie nie ratuje nic bo jest nowym tytulem,a filmiki z gameplayu ukazują widmo tragedii-grafika wlasnie na poziomie wspomnianego Halo ale nawet nie 3 a 2 poprostu koszmar zeby gra na next gena sie tak prezentowala.Gameplay tez wyglada marnie nie mowiac o efektach itd.Przeciwnicy wygladaja jak jakies male kukly i wogóle kiba kiba ale zobaczymy moze filmiki są stare a gra sie okaze za(pipi)ista..oby!!

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Haze hmmm.... swietnie zapowiadala sie jakies 1,5 roku temu. Teraz... no comments. Z filmikow wynika iz jedynym plusem tej produkcji bedzie coop i nic wiecej. Graficznie to nie dorasta do piet CoD puste miejscowki, slabe Ai przeciwnikow i strasznie sztuczna rozgrywka :( Za takie exclusiwy to ja serdecznie dziekuje. Czekam na Resistance 2 i KZ2

Pozdrawiam wszystkich :D

Odnośnik do komentarza

Nie wiem co Wam sie nie podoba w tej grze, bo grafa przeswietna (o ile te 15 screenow wyzej to grafika z gry). Ja nie przepadam za strzelankami, jednak z tym tytulem mam bardzo duze nadzieje, byc moze kupie, zeby jakos wytrzymac do premiery Tekkena 6... Podobaja mi sie 2 odmienne rasy (a wlasciwie strony konfliktu), w FPSach to chyba rzadkosc :)

Edytowane przez arqueek
Odnośnik do komentarza

Arqueek - A widziales gamepley bo chyba nie jak piszesz ze bedzie wygladac jak na screenach :)... odrazu widac ze te obrazy to jakies arty są a gra to niestety beznadzieja.. dwie rasy hmmm , Unreal, Reistance, Kilzone, Halo... itd. wszystkie czołowe FPS na kosnole, nie liczac COD chociaz tutaj sa nawet trzy rasy, biali, araby i azjaci (zart) .

 

update

 

Tak czytam jeszcze raz Twoja wypowiedz i sie zastanwiam... dwie rasy w Haze ?? Jakie bo tam chyba sa ludzie po obu stronach... konfliktu ... i tu przegiołejś... prawie w kazdej grze sa zawsze dwie strony konfliktu... njie rozumie wogole Twojej wypowiedzi... tym bardziej jesli chodzi o na o FPS... innej mozliwośc to ja nie spotkałem :)

Edytowane przez LiSoQuan
Odnośnik do komentarza

Czytanie ze zrozumieniem sie klania ;)

 

2 odmienne rasy (a wlasciwie strony konfliktu)

 

Dosc ciekawie zapowiadaja sie Nectar oraz "skille" (nie jestem pewien czy moge to tak nazwac) rebeliantow. Mowcie co chcecie, ale jak dla mnie gra zapowiada sie ciekawie, jednak z koncowym werdyktem wstrzymam sie do premiery.

 

EDIT Literowki...

 

EDIT2 Zapomnialem napisac... ogladalem gameplay, grafika moze nie jest taka jak na screenach, ale przeciez nie jest taka zla... nie wiem o co Wam chodzi.

Edytowane przez arqueek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...