Skocz do zawartości

Heavy Rain


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

W Eye Pet wierzę, ale z inFamous nie, ponieważ, była z tym ogromna afera, że nie da się w polskiej wersji umieścić języka angielskiego.

Dlatego napisałem chyba. Natomiast jestem pewien, że jeszcze jakaś gra od Sony to miała (napisy chyba) bo pamiętam jak czytałem na forum.

 

ad. tego offtopika, podobno Dead Space z anglii mialo tez PL napisy do wyboru.

Odnośnik do komentarza

kupuje gry tylko w IE ze wzgledu ze tu mieszkam i jak na razie tylko KZ2, DS, Eye Pet mialy PL (z tym ze EP calkowicie zlokalizowany a Dead Space tylko napisy, KZ2 od razu dalem w EN wiec nie wiem czy pelna lokalizacja czy tylko czesciowa) Infamous na pewno nie byl z Polskimi napisami, tak samo z U2 tez nie bylo wiec nie jestem pewien czy HR bedzie mial.

Odnośnik do komentarza

Nie duzy a jednak 1 motyw mamy z głowy...[no wiesz, grasz sobie i myślisz "o a to bedzie chyba ta scena gdzie zarządają..."] jak ktos nie chce zupelnie nic sobie spoilerować, niech nie ogląda. Ja mialem juz nie ogladac a sie skusiłem, duzo nie stracilem ale mam juz wystarczającą wkrete na tą gre wiec juz nic nie bede podglądał.

 

chociaż ccos muszą pokazac, wlasciwie to kazdy filmik jest jakims tam spoilerem...

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

wiadomo czy jakies inne sklepy niz empik i ultima beda miec 'edycje specjalna'? bo tak sobie mysle, ze dlc i tak kupie, a jego cena napewno nie bedzie nizsza niz 20zl, do tego mam tego ost'a i theme za 5z.. chyba warte wydania ~40zl wiecej.

 

To raczej pewne, że inne sklepy też będą mieć EK od HR? Np. ten <- za taką cenę to już na pewno się opłaca(przynajmniej jak dla mnie).

 

P.S. A jednak się nie opłaca :( . 35zł za przesyłkę(a 50 za pobraniem) :/ ???!!!!! No chyba że ktoś mieszka w Łodzi to może sobie za darmo odebrać, to wtedy się opłaca. Chyba poczekam do premiery i kupię w MM albo w Centrum Sony.

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

Sony raczej nie życzy sobie dużo za ek od HR, w końcu w sugerownych cenach ek jest droższę tylko o 10zł od zwykłej. To nie tak wiele, pewnie osobno te dodatki(epizod,theme i soundtrack) na PSN będą o wiele droższe.

 

Ultima już też udostępniła preorder na ek(wraz ze spcjalną stroną dla hr):

http://www.ultima.pl/hr/ .

 

 

Odnośnik do komentarza

Teraz jak się tak dokładnie przyjrzałem tym notatkom ze śledztwa to jestem pewien że te notatki będą dodawane nawet do zwykłej edycji, gdyż te notatki to nic innego jak..... instrukcja! Można to zauważyć jeśli przyjrzy się uważnie pierwszej i drugiej kartce/notatce od lewej u góry(te białe), gdyż te kartki to nic innego jak dwie pierwsze strony każdej instrukcji gry na PS3 gdzie są informacje ogólne jak środki bezpieczeństwa, informacje o pegi, kontrola rodzicielska(na tej drugiej kartce dobrze widać tą ramkę z wytłumaczeniem znaczków wiekowych od pegi). Więc można też przyjąć, że to origami też będzie.

 

theGrimReaper669 -> Może kiedyś Sony do tego dojdzie i dodadzą możliwość themów z podkładem muzycznym w swojej kolejnej "rewolucyjnej" aktualizacji. Ale trzeba im dać czas, w końcu nad tym że themy mogą być "ruchome" kombinowali prawie trzy lata, chociaż od początku ten orginalny theme z "falami" był "ruchomy".

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...