Skocz do zawartości

Heavy Rain


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Zależy jak zinterpretować grać biernie :) Dla mnie to wyjść na bojo i być np 5 do faulowania, byle tylko koledzy dali ci spokój , ze się w ogólne ruszasz.

 

W lokacji z koszem miałem, też bug gdzie nagle ekran podzielił się na pół. Proponuje wtedy wczytać od ostatniego save bo będą się działy przez to później małe cyrki

Odnośnik do komentarza

Mam do odbioru limitkę Heavy Rain, ale chyba sobie odpuszczę skoro nie ma soundtracka na osobnej płycie - do słuchania w aucie :( Szkoda, bo tak bym już dziś pograł, a tak zamówię dopiero standardową edycję :( Myślę, że wiele osób się zawiedzie, a skoro edycja kolekcjonerska kosztuje te kilkadziesiąt złotych więcej to spokojnie powinni dorzucić płytkę za te kilka złotych..

 

 

P.S. Nie ma to jak przymuszenie do korzystania z jakiejś dodatkowej usługi, która jakby nie patrzeć nie jest dostępna w PL. Dobrze, że nie trzeba instalować usługi Home, żeby pograć w grę..

Edytowane przez Zigor
Odnośnik do komentarza

Witam

 

Proszę o ludzi co mają limitke zeby sprawdzili czy im chodzi dodatek. dziś znów spróbowałem zainstalować od nowa wszystko ale jest ten sam problem, włączając dodatek nie ma dźwięku i robiąc kilka kroków w kierunku domu obraz robi się czarny.

 

Jakby co mam pobraną łatke która ukazała się zaraz po odpaleniu gry

Odnośnik do komentarza

Sledzac ten temat i ten dot. 'gdzie dostac gry na premiere' widze ze jest duze zainteresowanie HR.

Ciekawi mnie ile egzemplarzy uda sie sprzedac w naszym nadwislanskim kraju. Jestem ciekaw czy polski oddzial sony bedzie mial sie czym chwalic... oby, mocno na to licze.

BTW zazdroszcze tym, ktorzy juz graja. Ja ciagle czekam na swoj ezgemplarz z Ultimy (edycja kolekcjonerska)

Swoja droga shame on SCEP ze nie uprzedzili o OST i Vidzone. Glownie z tego wzgledu wybralem ta wersje a tu taka skucha :(

Wiem, ze rozgrywka mi to wynagrodzi ale mimo wszystko szkoda

Odnośnik do komentarza

Ten DLC to jakis prolog i warto w niego zagrac przed sama gra,czy lepiej po przejsciu?

 

Naczytalem sie jaka ta edcja EK jest kiepska,tekturowe pudelko,brak soundtracka i w ostatniej chwili zmienilem zamowienie w ultimie z EK na zwykla,jutro jade po odbior po 15,mam nadzieje ze nie bede zalowal tej zmiany;p

Odnośnik do komentarza

Całe szczęscie przy edycji kolekcjonerskiej SCEP nie dało na przednią stronę okładki tą naklejkę z playstation software. Posłuchali i dali do tyłu(chociaż też trochę w niefortunnym miejscu no ale niech już będzie). Teraz mogliby tylko pomniejszyć ten znaczek informujący o polskiej wersji, np do zwykłejgo "PL".

 

P.S. Boze! Jeszcze 80 min ściągania patcha :/ , potem jeszcze instalacja. Ja już chcę grać smile.gif . Ciekawe co ten patch zmienia? Albo raczej dodaje bo coś za dużo waży jak na patcha?

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

Dla zainteresowanych powiem że tak jak wcześniej pisałem dodatek nie odpala się na mojej konsoli, i jak się okazuje nie jest to odosobniony przypadek. Innymi słowy posiadacze limitek mogą sobie darować dodatki, dodatek jest bez głosu i wiesza się po chwili a soundtrack jest dostępny tylko przez vidzone, działa tylko theme i można sobie poskładać origami na pocieszenie

Odnośnik do komentarza

hmmm jest gdzies change log tego patcha? bo z tego co widze na pierwszy rzut oka to system przyznawania trofeow sie zmienil... przyznawane sa na bieżąco, nie po ukonczeniu gry.

 

btw. jestem zadowolony z EK ;] lubie gry w digipackach. a ost? i tak jest w formie cyfrowej wiec bez oporów zassam gdzies z neta :F

o dodatkowy epizod bede sie martwic po ukonczeniu gry. pewnie do tego czasu wyjdzie patch

Odnośnik do komentarza

Z tym dodatkiem to może jest tak dlatego że premiera w Europie jest dopiero jutro i w ten sposób Sony próbuje pokarać tych co dorwali się do HR wcześniej , a w dniu premiery będzie już wszystko ok. Oby ;/ .....

A co do tego soundtracka, to może że dobrze że tak wyszło(może nawet SCEP chciało, żeby tak się stało). O co mi chodzi? A oto, że teraz SCEP może naciskać na Sony żeby szybciej "włączyli" usługę Vidzone dla Polaków. I dzięki temu (może) szybciej będziemy cieszyć się z Vidzone. Bo wątpie żeby SCEP wiedząc jaka jest sprawa z tym ost, po prostu nic z tym nie robiło i w ten sposób go wydało.

Odnośnik do komentarza

Chcialem was przestrzec przed czytaniem wiadomosci na PSN od nie znajomych,utworzyly sie jakies grupki ktore zakladaja alt konta i rozsylaja na PW zakonczenie HR oraz spojlery,czesto zatytulowane wiadomosci np "read this message" albo inne pierodly,najbardziej znany jest koles o nicku Spoiler guy czy cos w tym stylu.

Tak wiec dopoki nie skonczycie HR radze zachowac ostroznosc;p

Odnośnik do komentarza

Chcialem was przestrzec przed czytaniem wiadomosci na PSN od nie znajomych,utworzyly sie jakies grupki ktore zakladaja alt konta i rozsylaja na PW zakonczenie HR oraz spojlery,czesto zatytulowane wiadomosci np "read this message" albo inne pierodly,najbardziej znany jest koles o nicku Spoiler guy czy cos w tym stylu.

Tak wiec dopoki nie skonczycie HR radze zachowac ostroznosc;p

 

ciekawe zjawisko, durne, ma sie rozumieć, ale ciekawe. Moze to jakis chwyt marketingowy, albo offensywa Biila :tongue:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...