Skocz do zawartości

Mass Effect


Wafrzo

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki chłopaki. Właśnie tak chciałem obrać droge idealisty, ale z tego co widzę to jednak nie jest to aż takie proste i oczywiste. Podczas na pocaku z żołierzem i doktor dialogu użyłem tych zwrotó, które uznałem za stosowne i mi 2 pkt renegata dodało, musiałem wgrac save i pokombinować aby wyszedł idealista. I tak myślę, że chyba odpuszczę sobie tą zabawę bo gra jak widzę jest dość rozbudowana i stracił bym wieki na budow idealnego idealisty ;) Chyba zaczne jeszcze raz i pkt przeznaczę na coś innego.

Odnośnik do komentarza

No nie wiem, może zbyt szybko ocenam możliwości dialogowe. W tamtym przypadku chciałem spokojnie uspokić gościa a dostałem punkty do renegata, a jak podszedłem do jego bardziej ostro w stylu "nie zgrywaj bohatera" to dostałem idealistę :mellow:

tak btw to jest w ogóle jakiś większy sens w zabawę idealista\renegat w celu rozwiązywania pewnych spraw za pomocą gadki? coś mi świta, że jak grałem za pierwszym razem to (rok dwa lata temu) to gdzieś w cytadeli chyba mogłem coś rozwiazać w ten sposób. Warto, czy lepiej walkę rozwijać?

Odnośnik do komentarza

Niestety ten nowy dodatek pinaccle station to straszna bieda. Kupilem go bo mialem luzem 500 mp po zakupie dodatku do GTA IV i nie jestem zadowolony z zakupu. Miejscowki te same co w podstawie, zadnego nowego watku, tylko kilka nowych trybow jak time trial, survival, capture the flag. Znudzilo mi sie to po pol h i wiecej tego nie uruchomilem.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Powie ktoś coś może o tym drugim dodatku? Warto, czy nie warto zakupić? Gooral chyba skończyłeś go? - podziel się wrażeniami :) Dodam, że Bring Down The Sky mam i na tle innych DLC to średnio raczej wypada, ale ogólnie lubię ME, więc nie żałuje go jakoś :) A ME2 a to nr 1 dla mnie, na liście gier na które czekam :D

Odnośnik do komentarza

Nie warto kupować. Takie dodatki powinny byc za darmo umieszczane w sieci a nie za 5 dolców. Jeżeli jesteś wielkim fanem ME (TO JA) i chcesz mieć z w nim calaka (TO TEŻ JA) to faktycznie kupić musisz ;) Ale jheśli jest inaczej to nie ma sensu wydawać pieniędzy na to coś.

Edytowane przez Gooral
Odnośnik do komentarza

Macie jakąś polecaną kolejność zaliczania planet?

Zaliczyłem Feros i się zastanawiam czy lecieć na Noverię czy Virmir. A może to zupełnie obojętne?

 

Druga sprawa to misje poboczne. Można je zaliczyć wszystkie pod koniec czy trzeba je robić po każdej głównej? Po zaliczeniu Feros zauważyłem, że pojawiły się nowe gromady, a w niektórych gromadach - nowe systemy. I weź teraz spamiętaj, które już są oblatane.

 

Tak na koniec, ile jest zakończeń? Na dobrego i złego chłopca czy jeszcze inne?

 

Wiadomo że np Feniks I i Feniks III,róznią sie tylko statsami,ale już każdy pancerz innego gatunku rózni się wyglądem.

No, ale Shepard w Feniksie wygląda jak różowy Power Ranger.:)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...