Skocz do zawartości

Mass Effect


Wafrzo

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Wyparował mnie dodatek, a właściwie moje do niego prawo.

 

Skasowałem go kilka miesięcy temu, teraz chciałem ściągnąć ponownie i... płacić mi każą. Sprawdziłem historię zakupów (www.marketplace.xbox.com) i nie ma BDtS! Wszystkie inne zakupy są na miejscu. Na pewno mi się nie śniło przechodzenie tego dodatku, mam nawet aczika.

 

Ktoś miał podobnie? Help?

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

wlasnie znalazlem EPIC FAILA w ME... otoz

tuz przed decyzja kogo uratowac, poszedlem na wieze AA i Ashley ktora byla z kapitanem Kirrahe sklada mi raport, ze kapitan Kirrahe nie zyje, tak czy inaczej zamiast ratowac Kaidena ktory byl przy bombie wybralem akcje by ratowac Ashley i polecialem tam, podbiegam a tam Kapitan Kirrahe zywy, i wtedy odpalila sie akcja z pierwsza walka z Sarenem

Odnośnik do komentarza

Wie ktos jaki jest sposob na achiv za bronie? gram straznikiem i nie mam zoomu na snajpie i na strzelbie.

 

Dziala ten patent z małpami? Lecimy na planete, save, ubijamy stadko, load itd az do 150 killi <---

 

zabilem ze 100 tych małpiszonow i wlasnie nie jestem przekonany czy nie trace czasu czasami :/

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mam kilka istotnych pytań. Niech ktoś KUMATY odpowie pls:

 

- Czy da się zrobic "majority of the game" bez wykonywania misji zwiazanych ze zbieractwem (asari,insyg turain i mineraly)??

 

- zeby zrobic Ally trzeba za kazdym razem robic "majority"?

 

- poziom Insane (gram w wer PL) to "poziom trudnosci walki"? Napisane ze "nalezy odblokowac, ale załączony jest...

 

 

POMOC POMOC

 

 

Odnośnik do komentarza

Mam kilka istotnych pytań. Niech ktoś KUMATY odpowie pls:

 

- Czy da się zrobic "majority of the game" bez wykonywania misji zwiazanych ze zbieractwem (asari,insyg turain i mineraly)??

 

- zeby zrobic Ally trzeba za kazdym razem robic "majority"?

 

- poziom Insane (gram w wer PL) to "poziom trudnosci walki"? Napisane ze "nalezy odblokowac, ale załączony jest...

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Majority możesz zrobić bez zbieractwa,insygniów,zapisków asari.

 

Żeby zrobić Ally musisz zrobić większość misji tylko z wybranymi postaciami[nie wolno ich wymieniać] ,najciężej jest z Asari,nie można brać żadnych misji pobocznych w Cytadeli ,tylko wątek główny,uwolnienie Liary i potem dopiero misje poboczne jak skanowanie Opiekunów ,itp. Mnie archivment za Asari Ally wpadł dopiero pod koniec gry na Ilos,a wykonałem wszystkie misje poboczne ze zbieractwem.

 

Poziom Insane możesz odblokować dopieo po skończeniu poziomu Hard[za 2 podejściem].Po przejściu 1 razu masz odblokowany Hard.Po przejściu Hard masz Insane- opcja do wybrania na samej górze menu.

Odnośnik do komentarza

Dodatek był słaby i też miało być ich więcej niż jeden, ale wszystko się rozbiło o kupno Bioware przez EA i to, że MGS był wydawcą jedynki. Tak więc dostaliśmy jeden średni dodatek. Mam nadzieję, że dwójeczka będzie dostawać normalny support, który poszerzy nam znacznie uniwersum.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...