Skocz do zawartości

Final Fantasy XV


Pawel_S5

Rekomendowane odpowiedzi

Pany napiszcie jakieś wrażenia z gry po kilku godzinach gry, jak tam system walki w dłuższej perspektywie, czy jest trudno, system iteamów i czarów, jak to jest ze statsami. W demku ponad 60% czasu to bieganie po mapie tutaj też tak? Napisy zrobili większe czy trzeba sie wpatrywać jak to bywa z większością gier?

Jakie minusy?  :)

Odnośnik do komentarza

Pany napiszcie jakieś wrażenia z gry po kilku godzinach gry, jak tam system walki w dłuższej perspektywie, czy jest trudno, system iteamów i czarów, jak to jest ze statsami. W demku ponad 60% czasu to bieganie po mapie tutaj też tak? Napisy zrobili większe czy trzeba sie wpatrywać jak to bywa z większością gier?

Jakie minusy?  :)

Spróbuję coś skrobnąć późnym wieczorem

Odnośnik do komentarza

Pany napiszcie jakieś wrażenia z gry po kilku godzinach gry, jak tam system walki w dłuższej perspektywie, czy jest trudno, system iteamów i czarów, jak to jest ze statsami. W demku ponad 60% czasu to bieganie po mapie tutaj też tak? Napisy zrobili większe czy trzeba sie wpatrywać jak to bywa z większością gier?

Jakie minusy?  :)

 

XIII lepsza, XIII-2 to już w ogóle. Klimat leży, walka nieintuicyjna, wszystko poszło w animacje, które i tak się nie najlepiej zapętlają, a uderzanie przeciwników to jak walenie w powietrze, nie ma feelingu. Trudno nie jest, leci się jak przecinak, po intro dostajesz się na pustynię, i zostajesz zasypany durnymi fetch questami, fabuły na razie niewiele w tym. Nie kupujcie, jak macie trochę godności do siebie, lepiej na przeceny poczekać. No i płynność, gra gubi klatki i to często

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

@Fanek

 

Nie ma pojedycznych czesci zbroi, jest slot na caly stroj oraz na jakies akcesorium, tyle.

 

 

A to trzymanie guzika zeby atakowac juz mnie do szalu doprowadza :P w kazdej grze trzeba naciskac guzik zeby zaatakowac, wciskasz raz, robisz jeden atak, wciskasz kilka razy jakas kombinacje, robisz combo, TAK MNIE GRY NAUCZYLY, a tutaj zeby zrobic combo musze trzymac kolko i operowac analogiem lub d-padem jesli chce jeszcze w trakcie comba zmienic bron, dziwnie... moze sie przyzwyczaje za kilka godzin, ale na chwile obecna troche nieintuicyjne to.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

@Fanek

 

Nie ma pojedycznych czesci zbroi, jest slot na caly stroj oraz na jakies akcesorium, tyle.

 

 

A to trzymanie guzika zeby atakowac juz mnie do szalu doprowadza :P w kazdej grze trzeba naciskac guzik zeby zaatakowac, wciskasz raz, robisz jeden atak, wciskasz kilka razy jakas kombinacje, robisz combo, TAK MNIE GRY NAUCZYLY, a tutaj zeby zrobic combo musze trzymac kolko i operowac analogiem lub d-padem jesli chce jeszcze w trakcie comba zmienic bron, dziwnie... moze sie przyzwyczaje za kilka godzin, ale na chwile obecna troche nieintuicyjne to.

Niech wszystkie klepia na modłę Mafii 3. Bedzie intuicyjnie.

  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

Skoncz juz z ta mafia bo troche nudne sie to robi, przepraszam ze mi cos nie pasuje w nowym FFie, ze tez mam czelnosc prawda?

 

może to zależy od poziomu trudności, lub chociaż pogrzebania w opcjach. no i najważniejsze: jak framerate? 

 

Trzymania kolka nie da sie wylaczyc nigdzie, mozesz tylko zmienic w opcjach ze zamiast kolka trzymasz kwadrat [xd], gram na normalu, wyzej sie nie da.

 

Framerate ocenie jak pogram jeszcze troche.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

A Ty grasz w to w ogole czy to taki hejcik tylko skoro w temacie TLG pisales ze GR2 i jrpg chyba wlasnie to gry dla pedalow? xD

 

nie pedalow, tylko pedofilów. Do gejów nic nie mam

Macie ostro nasrane z tym frameratem w każdym temacie to samo. Demons Souls klatkuje w Dark Souls w Blightown momentami nie da się grać i (pipi) - i tak są to gry wszech czasów.

 

Japonskie gry powinny nie wychodzic poza japonie, te finale, rushe i inne dziwactwa, niepotrzebnie dzieciom robią wodę z mozgu, tak samo te anime. Do obiegu bym dopuscil jedynie dragon ball i japonskie horrory (resi, evil within, silenty, fatal frame'y, siren i to tyle!) ew. character actiony typu dmc bo gniotą god of war i tym podobne. Reszta ban absolutny kto chce pedofilstwa niech sobie sciąga z japonii albo w nintendo sie bawi (patrzcie Rayos, jakies pokemony gra, jak takiego doroslego czlowieka mam traktowac powaznie?)

Edytowane przez Mendrek
CW
Odnośnik do komentarza

Macie ostro nasrane z tym frameratem w każdym temacie to samo. Demons Souls klatkuje w Dark Souls w Blightown momentami nie da się grać i (pipi) - i tak są to gry wszech czasów.

w DeS tylko jak używamy niektórych czarów, których nie musimy lub miejscami w co-opie. przez dropy w DS1 przerzuciłem się na wersje pc, bo to już było too much. w przypadku FFXV framerate zależy od tego, czy wezmę ją teraz, czy po tuzinie paczy w edycji GOTYE, t.j. W3.

 

za jakieś 10-15 lat, gdy być może zostaną zamknięte serwery z paczami, a obecna generacja stanie się retro moze zrozumiesz o co w tym kaman :czesc:

Odnośnik do komentarza

Oceny framarejtu xD gdzie ja jestem? Pc lab czy ki huy?

 

Pogadac w zadnym temacie sie nie da i nawet nie ma sensu bo schodzi sie tylko do poziomu ramek,(pipi)ek i innych guwien. "Gracze" xD.

 

może dlatego że w odróżnieniu od grafiki zauważalnie wpływa na jakość i fun z rozgrywki?

 

za pierwszym razem, gdy chłoniemy świeży świat gry, może nie tak bardzo, ale przy powtórnym przechodzeniu, gdy mimowolnie zwraca się większa uwagę na detale bardziej widoczne dropy niektórych mogą po prostu w,(pipi)iać

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...