Skocz do zawartości

Chipsy


Kosmos

Rekomendowane odpowiedzi

Wyczaiłem chipsy Ruffles, paprykowe, jak komuś nie otwiera grafiki (mi tam otwiera).

 

Pamietam jeszcze jak to byla nowosc, ile to lat temu byla? I ta piosenka - "lap ruffles, faluj z ruffles, ruffles ta-dam" czy nawet "na nowej fali baw sie ty, zafaluj z nami jeszcze dzis".

 

W ogole idzie dostac wiekszosc smakow z tej strony w Polsce?

Odnośnik do komentarza

Pytanie trochę z innej beczki. Czy można kupić u nas Beef Jerky (suszona wołowina plus tona chemii) w cenie nie zabijącej swoją głupotą (np 10 zł za coś ok 20g...)? Jakiś Real, Bieda, Lidl czy coś takiego ma swojej ofercie taką przekąskę? Ktoś się z tym spotkał?

Odnośnik do komentarza

no ja wczoraj kupiłem te Laysy. chipsów nie jem prawie w ogóle, więc moja ocena może być nietypowa.

 

nie czuć za bardzo sera, za to ich ostrość jest odpowiednia - nie można powiedzieć żeby były jakoś bardzo ostre, jak sugeruje opakowanie, jednak do piwa są idealne. ogólnie polecałbym - nie odepchnęły mnie od razu, tak jak w sumie inne smaki chipsów, a to już wiele.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem po jaką cholerę dzisiaj odwiedziłem ten temat i postanowiłem się wybrać do Biedry po zapasy Żeberek na wieczory filmowe. Niestety ich nie było za to kupiłem Lay's robione dla Biedry - Pyszne z Rosji - Strogonoff - paka 125 g za 1,99 zł (!) xD Był jeszcze jakiś Ser górski z pieprzem bodajże także od Lay'sa.

Za to z Top Chipsów wybrałem Sałatkę Grecką i jedną paczkę Tzatziki. Zobaczymy co to warte jest ;]

Odnośnik do komentarza

Nie wiem po jaką cholerę dzisiaj odwiedziłem ten temat i postanowiłem się wybrać do Biedry po zapasy Żeberek na wieczory filmowe. Niestety ich nie było za to kupiłem Lay's robione dla Biedry - Pyszne z Rosji - Strogonoff - paka 125 g za 1,99 zł (!) xD Był jeszcze jakiś Ser górski z pieprzem bodajże także od Lay'sa.

Za to z Top Chipsów wybrałem Sałatkę Grecką i jedną paczkę Tzatziki. Zobaczymy co to warte jest ;]

Strogonoff mi smakowały, całkiem dobre :)

Sera górskiego nie jadłem, ale ponoć daje radę.

Natomiast smaki Sałatka Grecka i Tzatziki to słabizna. Oba smaki wyrzuciłem po kilku chipsach. Niektórym jednak mogą smakować.

 

Diabelski Cheddar był u mnie w warzywniaku, widziałem go też po 2,99zł w gazetce z Reala. Nie widziałem posta wyżej -,-

Edytowane przez Figlarz
Odnośnik do komentarza

Sałatka grecka może nie okropna ale dużo nie zabrakło do tego miana. Jakaś taka bezpłciowa.

Strogonoff bardzo dobre - wyraziste, dobrze przyprawione z bardzo intensywnym smakiem - tylko nie wiem dlaczego ciągle mi przypominały Złocistą skórkę z kurczaka - być może przez to że są tak samo za(pipi)iście chrupkie. Polecam (plus jeszcze za ich cenę).

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...