Skocz do zawartości

Ostatnio widziałem/widziałam...


aux

Rekomendowane odpowiedzi

Descent również strasznie badziewny w moim mniemaniu. Po wielu pozytywnych opiniach jakich się nasłuchałem na jego temat spodziewałem się przynajmniej dobrego straszaka, a dostałem kiłę na poziomie Hostela. Początek dobry, ale potem jak wchodzą te zabawne stworki to klimat siada i można już tylko ryć ze śmiechu. No i te stado najgłupszych cip jakie widziałem w filmach,

wszystkie na końcu idą w chuj

więc, zakończenie można uznać in plus.

 

Za to ostatnio widziałem Mirrors i ten film można uznać za w miarę porządny horror. Szkoda tylko, że Sutherland za bardzo wczuł się w Bałera ("Damn it!").

Odnośnik do komentarza

Dziwnym trafem nie miałem okazji obejrzeć Batman: Begins więc na szybkensa musiałem to zmienić. Hans znowu stanął na wysokości zadania. Muza roxx, klimacik stosowny a i nie oglądałem wg. chronologii. Bo wcześniej, Dark Knight.

 

Teraz mam jeszcze większe źrenice i ślinotok na growy Arkham Asylum.

Odnośnik do komentarza
Lol, pajgi mówi że śmieszny i słaby nie jest remake, ale film z lat 80-tych.

Lol, pajgi mowi ze smieszny i słaby jest remake, a nie film z lat 80-tych.

 

Remake był słaby. Bardzo słaby i bardzo śmieszny
Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza
Co, kto, jak? Remake Czerwonego smoku z Hopkinsem śmieszny i słaby? Litości.

 

Słaby i nudny, a momentami śmieszny, w sensie dosłownym. Masa nielogiczności, łatwych do przewidzenia motywów i to ma być thriller? Jak ktoś lubi takie "thrillery", to już nie moja sprawa, o gustach się nie dyskutuje( a tym bardziej gdy się daje 10/10 Crankowi 2 ;)). To ja już wolę Słaby Punkt, gdzie przynajmniej aktorstwo stoi na wysokim poziomie, a Hopkins nie zjada samego siebie.

 

 

Odnośnik do komentarza

The Beautiful Country - nie nudziłem się; historia o Wietnamczyku, który postanowił wyjechać do US and A w poszukiwaniu ojca i lepszej przyszłości; przygnębiające, jednak za tydzień zapewne już zapomnę o czym było; 6,5/10.

 

Things We Lost in the Fire - ciekawie opowiedziana historia; świetna rola B. del Toro, po tym filmie polubiłem gościa; 8/10

Edytowane przez Marcin$
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...