Skocz do zawartości

Ostatnio widziałem/widziałam...


aux

Rekomendowane odpowiedzi

Dom Zły (dramat, kryminał) - ja piernicze co za porabany film, caly czas siedzisz i probujesz zrozumiec o co dokladnie chodzi, a potem koniec. Do obejrzenia jeden jedyny raz. 4/5

 

Obejrzałem dwa razy. Nie wiem czy ten film jest porąbany. Raczej nie. Może za mocno się przyzwyczaiłeś do komedii romantycznych, ulubionego gatunku polskich "filmowców". Z ocena się zgodzę. Dom Zły jest dobry, ale to nie jest taki film, że kupujesz sobie z kumplami piwo, oglądasz i zagryzasz chrupkami za 2zlote. Sprawdzałem.

Odnośnik do komentarza

Ostatnio żem widział :

 

7 Samurajów Akiro Kurosawy - nie będę opisywał bo reckę macie TUTAJ!

 

oraz

 

Udław się - czyli drugą ekranizację prozy Chucka Palahniuka. "Fight Club" to nie jest, nie ten budżet, nie ten reżyser. Sama tematyka jest świetna. Seksoholizm jest tylko przykrywką, ale i głównym wabikiem. Podczas seansu próbowałem sobie wyobrazić ten film właśnie w takim brudnym, przytłaczającym klimacie jaki cechował Podziemny krąg. Dało by się. Jestem w trakcie czytania "Rozbitka" i mam nadzieje na ekranizację. Z odpowiednim producentem i reżyserem wyszło by z tego świetne kino. Dla "Choke" 7/10. Potrafi rozbawić.

Edytowane przez Wiolku
Odnośnik do komentarza

Ogolnie niespecjalnie ogladam polskie filmy, ale skoro dla Ciebie nie jest az tak porabany napisz mi w spoilerze o co dokladnie poszlo z ta milicja.

Chodzi o te 20t cukru i te traktory czy co to tam bylo. Ale po jaka cholere tego porucznika zabili? I ogolnie ten burdel srogi miedzy nimi co byl.

 

 

 

A tak dokładnie to już nie pamiętam, rzeczywiście był to pokręcone. Zenek nie chciał chyba pójść na układ i chcieli go umoczyć w zabicie świadka. Serio nie pamiętam.

 

Odnośnik do komentarza

Kick-Ass - zabawne, tylko czemu ten nikolas kejdz grał :/ nie lubię typa. film mial momenty, czasem trochę nudny, ale ujdzie jako całość

kick-ass.jpg

jestem wykur,wisty!

 

 

 

 

 

Epoka Lodowcowa 3 - takie dla relaksu z rodiznka. może być

 

 

 

 

Pandorum - nie przepadam za tego typu filmami, obejrzalem w ciemno. Nie zawiodłem się.

500full.jpg

ten typ to niezły sku,r,w,ol z alpha doga, tu też fajnie zagrał - lubie go. Klimacik film tez ma niezły, trzyma w napięciu. dobre

 

Adulthood - kumpel polecil. To byl jego ostatni film polecany mi. szajs

Odnośnik do komentarza

The Expendables - obejrzalem 2 razy. Film oprocz koncowki, ktora moze sie podobac jest pusty ze szok, bezplciowy. Mamy mase bohaterow, z czego jakas tam osobowosc ma Statham i Sly. Monolog Rourk'a to dno. Najlepsze, ze po pierwszym kontakcie i pod wplywem hype'u film wywolal u mnie zgola inne wrazenia.

 

6.5/10

 

Ichi the Killer - ciezki klimat i zagmatwana fabula, calosc tak japonska jak tylko to mozna sobie wyobrazic (ekranizacja mangi w koncu). Nie rozumiem jakiejs tam czesci tej produkcji, takiej jak symbolika i postawy niektorych bohaterow, ktore w ogole nie sa pokazane... Ale film jest przepieknie chory, ze swymi scenami kapiacej spermy i krwi i slczna japoneczka :wub:Przemoc, ba brutalnosc jest swietna w Ichim.

 

8/10

Odnośnik do komentarza

W ramach odrabiania zaległości zaliczyłem Świętych z Bostonu - Wrażenia mocno mieszane. Z jednej strony genialny inspektor pedał w wykonaniu Defoe, z drugiej taka sobie cała reszta. Niby to wszystko pozuje na suspens ala Tarantino, tylko że jest o 2 klasy niżej. Postacie braci z dupy wzięte, ich motywacje to śmiech na sali a sposób działania to pełen random. Naprawdę ciężko uwierzyć w to ich powołanie. Scena w sądzie to już totalne przegięcie pały i takiej popeliny nawet konwencja nie tłumaczy.

 

Na plus, poza Defoe, również postać Rocco, nieźle zrealizowane strzelaniny i motyw z napisami końcowymi. 7/10 głównie ze względu na Defoe, bez niego byłoby przeciętnie.

Edytowane przez Tokar
Odnośnik do komentarza

Robin Chud: Początek

 

 

Było mówione, że to Gladiator 2, niestety Robin nawet nie zbliża się do tego poziomu na mile. Jest nudno, nieciekawie i ogolnie spodziewałem się czegoś dużo lepszego. 6-/10

Odnośnik do komentarza

Dom Zly - prosta opowiesc kryminalna, ktora pokazuje ludzkie zezwierzecenie, ba jest studium szalenstwa. Wszystko osadzone w swojskim komunistycznym piekielku z duzymi fiatami i nyskami w tle. Swietne role, gesty klimat i mocna koncowka. Mimo ze w czasie ogladania nie wypada sie nie zasmiac przy nonszalancko rzuconym w dialogu "ty chu.ju", to jest bardzo ciezko i bardzo naturalnie. Brud, gole cycki i wodka lejaca sie sloikami. Mocarz.

 

9/10

 

Wesele - po Domie odswiezylem Wesele Smarzowskiego. W sumie to samo co wyzej, pomijajac ciezki klimat. Film nie ma juz tego pier.dolniecia, ale oglada sie nader milo.

 

7/10

Odnośnik do komentarza

The Road - omijać szerokim łukiem.

 

 

Bo ja wiem czy takim szerokim? Film przeciętny ale do obejrzenia.

Tym bardziej, że jest po prostu wierny książkowemu pierwowzorowi. A pewnych rzeczy nie da się przekazać w obrazie filmowym.

 

Książka była nudna. Więc film pewnie też. Nie oglądałem i jeszcze i raczej nie zamierzam.

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się, książka jest nudna, szczególnie dla kogoś, kogo nie jarają jakoś szczególnie klimaty postapokaliptyczne. Cóż, McCarthy taką przyjął formę ("to nie Mad max z pościgami po opuszczonych autostradach i walkami na śmierć i życie pod kopułą gniewu"), sam nie wiem, czy z takiego założenia dało się wyciągnąć coś ciekawszego, jednocześnie realnego. Nie ogarniam zachwytów nad tą powieścią, ale trzeba przyznać, że ekranizacja jest całkiem dokładna.

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

frozen

 

5/10

 

plus za sceny jedzenia przez wilki i otwarte złamania

 

wielki minus za idiote który skacze z 20metrów na prostych nogach xD

 

dialogi zapadaja w pamiec:

 

<skok w/w kosci wystaja>: AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!

- can you walk?

- No!!!!!AAAAAAAAAAAAAAA!!!!!

-ok

 

az wam pokaze

 

49155849.jpg

32369315.jpg

37753735.jpg

56320720.jpg

99892503.jpg

80973038.jpg

Edytowane przez caps_LOCK_masta
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...