Skocz do zawartości

Ostatnio widziałem/widziałam...


aux

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orzeszek

no też widziałem lepsze horrory/thrillery, no ale co? nie moze być żadnego innego filmu gangsterskiego dobrego, bo już ojciec chrzestny i człowiek z blizną zamiótł wszystko w tej tematyce? dla mnie rola życia goodmana i dla takiego widowiska warto ten film obejrzeć. Zawsze uważałem, że aktorzy komediowi robią za najlepszych psycholi.

Odnośnik do komentarza

Zootopia - nie jest to poziom najlepszych produkcji Pixara, choćby do niedawnego Inside Out sporo brakuje, ale bardzo przyjemna animka od głównego studia Disneya. Trochę zbyt łopatologicznie i nachalne przesłanie tolerancji rasowej pewnie bardziej by raziło, gdyby nie urocza antropomorficzna otoczka i bohaterowie, których nie da się nie polubić oraz rozbrajające detale jak playlista Judy, kwestionariusz Nicka czy pirackie kopie przyszłych animacji studia. Humor bardzo w porządku, nie pasował mi tylko ten motyw z ojcem chrzestnym, bo takie tanie heheszki oparte na fenomenach popkultury to raczej departament dreamworks. Na co tam ta gazeloshakira była to też nie wiem, chyba do zaśpiewania kiepskiej piosenki i wygłoszenia lewackiej tyrady  :dunno:

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

Złe mamuśki- xd można pójść z drugą połówką, humor ratuje jedna laska co wali "dick joke-ami" nie każdy lubi tego typu humor ale co kto woli. ogólnie założenie filmu troche bekowe, Mila kunis nie radzi sobie z 2ką dzieci i pracą na 1/3 etatu... no troche dziwne. jest morał na koniec, więc rodzice będą sie cieszyć. soundtrack tez ok. 4/10 za ch.ujagan

 

Legion samobójców recka w temacie dc. polecam.

Odnośnik do komentarza

"Fundamentals of caring" - Netflixowy film "o życiu". Paul Rudd jako facet po przejściach idzie na kurs dla opiekunów osób niepełnosprawnych i podejmuje swoją pierwszą pracę jako opiekun chłopaka chorującego na zanik mięśni i poruszającego się na wózku. Lekkie w odbiorze, ale wcale nie w tematyce filmidło, idealne do obejrzenia z kobietą, dobrze zagrane, z przesłaniem i bez przesadnego słodzenia. Po prostu dobry film. 7/10.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

"Fundamentals of caring" - Netflixowy film "o życiu". Paul Rudd jako facet po przejściach idzie na kurs dla opiekunów osób niepełnosprawnych i podejmuje swoją pierwszą pracę jako opiekun chłopaka chorującego na zanik mięśni i poruszającego się na wózku. Lekkie w odbiorze, ale wcale nie w tematyce filmidło, idealne do obejrzenia z kobietą, dobrze zagrane, z przesłaniem i bez przesadnego słodzenia. Po prostu dobry film. 7/10.

 

Zaskakująco dobry film, dałbym nawet 8/10. Bardzo przyjemnie się ogląda, do tego sprytnie bawi się oczekiwaniami widza, co do przebiegu tego typu filmowych historii. Polecam!

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

X-Men APOKALIPSA

 

Tak odradzali, a w sumie nie było tak źle. Gorzej niż w DOTFP, wrócono do formuły villain-of-the-week, ale oglądało się dobrze, lepiej niż te nudy avengersowe. Fassbender ty seksowny skurczybyku. O, i o dziwo Sansa jako ruda nie była tragiczna.

 

Ja chyba mam słabość do filmowych xmenów.

 

7=/10

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

The 5th Wave \ Piąta fala (2015)

 

Hmm.. Powiem tak: spodziewałem się mało strawnego kupsztala dla nastolatków, a okazało się to całkiem zjadliwe. Przynajmniej tak do połowy filmu, bo potem wszedł 

wymuszony wątek miłosny z tym zbuntowanym pół-ufokiem

:pawel:

 

no i niesmaczne wręcz zakończenie. Dopiero teraz wyczytałem, ze całość bazuje na jakiejś prozie... No więc, zgodnie ze współczesnym trendem, zapewne zrobią z tego trylogię, albo i kwadrologię.  :kaz:

Taki sobie kolejny film o ufokach atakujących Ziemię, jednak zrobiony tak, że nie nudzi - nawet pomimo paru durnot w scenariuszu. W roli głównej mamy Chloe Grace Moretz, za którą nigdy nie przepadałem, ale tutaj nawet mnie nie drażniła. 

Jest nawet Maika Monroe  :rose: , ale w mało znaczącej roli, a do tego zrobili tu z niej emo-brunetę, a przynajmniej tak wygląda.  :frog: 
6/10

 

Do pewnego momentu skłonny byłem dać nawet 7 na szynach, ale tym "endingiem" u mnie przegrali.  :negative:

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza

Sausage Party- sporo lepsze niż kilka ostatnich produkcji tego zespołu. Oczywiście nadal niepozbawione sporej ilości sucharów, ale parę razy dostajemy też wielkim gumowym dildo po mordzie. Fanom polecać nie muszę. Reszta? Stawiam piwo na to, że film jest zabawniejszy niż SS.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Śmietanka Towarzyska - Allen w formie niebył od 2011, a i tak "Północ" to był raczej przebłysk mojego ulubionego Neortyka. Dlaczego startuje z takim porównaniem ? Bo "Cafe Society" to dość podobna historia ale na mniejszą skalę i opowiedziana z innej perspektywy. Urokliwa historia o tym "co może być" ale niekoniecznie jest. No i czy byłoby z tym lepiej ?

Odnośnik do komentarza

Sausage Party - Ostro po(pipi)a komedia od gości robiących sporo po(pipi)ych komedii. W tonie brązowego humoru i drugiej tony sucharów o dziwo znajdziemy sporo  udanych i ciut wyszukanych. Ogólnie film nie bierze jeńców  i jedzie po wszystkim co się da. I o dziwo stara się  przemycić jakieś większy morał .  Ja się bawiłem  świetnie, idealny film na imprezę czy odstresowanie.

Odnośnik do komentarza

Colonia (2015)

 

Zaskakująco mi się podobało. Emma może i drewniana, ale w znośnym stopniu, a sama historia wciągała od początku do końca. Wcześniej w ogóle nie byłem zaznajomiony z tematem Colonii Dignidad, ale nie czuję żeby jakoś zmarnowano tu potencjał. Polecam. :)

 

8/10 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...