Skocz do zawartości

Ostatnio widziałem/widziałam...


aux

Rekomendowane odpowiedzi

Gość - Przez ponad polowe czasu ten film to typowy sredniak. Troche nudzi, irytuje ale jakos sie oglada. Jak juz dowiadujemy sie o co dokladnie kaman to ja (pipi)e... Zmienia sie w kino klasy b. Z(pipi)ali strasznie sredni film w slaby lub bardzo slaby. 3/10 (bo widzialem kilka gorszych i jeszcze kilka duzo gorszych).
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Super recenzja. Pokazuje twoją wiedzę o tym filmie.

Do mnie pijesz? Jesli tak to rozwin "Pokazuje twoja wiedze o tym filmie" jesli mozesz, bo nie mam pojecia co to moze znaczyc Wiedze o filmie? Trzeba jakies ksiazki przeczytac, encyklopedie czy cos innego przed seansem czy jak? Moja wiedza na temat tego filmu jest taka, ze jest gowniany. W miare swiezy (nie nowatorski) pomysl zostal slabo zrealizowany a im dalej tym po prostu gorzej... Dziekuje.

Odnośnik do komentarza

Odświeżone:

Winter Soldier - jak dla mnie najlepszy film Marvela (zaraz po nim GotG i Ant-Man). Świetnie nakręcony, z bardzo dobrymi scenami walk wręcz, dobrym scenariuszem i taki, że zaciekawi nawet nieobeznanych w temacie. 9/10

Days of the Future Past Rogue Cut - choć słabszy od pierwszej części to nadal dobrze się ogląda. Siła tkwi w świetnie dobranych aktorach i poszanowaniu materiału źródłowego. Co do Rogue to w sumie takie średnie te jej sceny, nie dziwię się, że je wycięli do wersji kinowej. 7/10

Odnośnik do komentarza

Winter soldier byłby ideales gdyby jeszcze pierce okazał się red skullem :obama:. na szczęście co się odwlecze to nie uciecze, chodza pogloski, że w civil war będzie go grał

martin freeman

 

 

ta nowa trylogia od początku średnio szanuje materiał źródłowy. za dużo drastycznych zmian względem oryginału które kładą się cieniem na całą serię.

Odnośnik do komentarza

"Obecnosc" - kure.vsko dobry horror, 9/10 (z czego ze dwa punkty za same oryginalne zdjecia na koncu wraz z faktem, ze na prawdziwych wydarzeniach oparte). Na raty wczoraj i dzisiaj ogladalem. Wczoraj po seansie jeszcze poczytalem przez chwile na necie o tej historii- zgasiwszy potem swiatlo i probujac namacac po ciemku telefon, zeby nim oswietlic droge do sypialni, troche kurna dziwnie sie czulem  :obama:  za to kolejny plus. Jak ktos tam wczesniej napisal- najlepsze horrory to takie, ktore trafiaja w czyjes leki i sprawiaja, ze jeszcze po wyjsciu z kina jest sie obsranym (czy jakos tak). Polecam.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...