Skocz do zawartości

Co męczycie na kompie


BieŃ

Rekomendowane odpowiedzi

Tez sobie pykam w Gearsy. Skonczylem singla na hardcore i zaczynam grac na insane. Gralem kika meczy w multi ale nie do konca je ogarniam. Nie rozumiem, dlaczego mozna uzywac tylko shotguna i snajpy a karabin jest zbanowany. Niestety jest malo serwerow i to strasznie utrudnia zycie (rankingowych serwerow w ogole nie spotkalem) :/

Jak nie można używać? Można i normalni ludzie to robią. Czasem trafisz na hosta pajaca i tak to jest, że koleś Cię kiknie za byle co(polecam unikać niejakiego UT Maxx). Graj czym chcesz, jak trafisz na normalnych polaków to Ci wytłumaczą co wolno a co nie(glicze itp.).

Odnośnik do komentarza
Gość mate5

Kończę tego Half life 2 i mimo, że gra jest świetna, to nie rozumiem czemu została okrzyknięta najlepszą grą ever :blink:

Gra zasługuję na 9+ IMO. Wydaje mi się, że wychwalanie tej gry wzięło się raczej hype`u podkręcanego przez Valve :/

Poza tym, że jest parę fajnych patentów

gravity gun czy kierowanie tymi przerośniętymi owadam"

, HL2 to

"tylko" kawał solidnego fps`a.

Odnośnik do komentarza
Gość mate5

No tak, ale np. taki Crysis w chwili wydania też miał świetną grafikę a nie został aż tak ciepło przyjęty.

W ogóle nie obchodzi mnie grafika, mówię o grywalności, a ta nie jest tak rewolucyjna jak mówi pan internet.

Odnośnik do komentarza

Z racji, iż mam kompa mogel Ludwik XVI to nic mi nowego na nim nie ruszy (zresztą po kija skoro mam konsole), ale w stare gry można przyciąć i tak ostatnio odświeżyłem sobie pewną niesamowitość z lat dawno minionych, a mianowicie Flashback :] Ta gra nic się nie zestarzała ! Aż miło przyciąć i powspominać :]

Odnośnik do komentarza

Valve rulz., dbają o swoich kupcówl, co chwile widze jakieś update'y do swoich gier.

tera kupiłem klucz steam do l4d, jestem bardzo zadowolony, swietna gierka. do kolekcji brakuje mi tylko team fortress 2, tak mysle czy znowu z allegro nie kupic calego orange boxa za marna 30zł.

a mianowicie Flashback

grałem na sega mega drive, świetna giera mojego dzieciństwa :)

Edytowane przez Pikol
Odnośnik do komentarza

Transformers: Zemsta Upadłych

+ Ciekawa rozgrywka

+ Dynamiczna akcja

+ Lepsze transformacje

+ Multiplayer

- Sterowanie, kamera

- Ciasne poziomy (bariery)

- Muzyka (i jej brak)

- Fizyka robotów (skoki lekkości balona z powietrzem)

- Jednolity kontrast

- Spolszczenie

Jest sporo niedociągnięć, ale to nawet całkiem przyjemna gra z dość ciekawym systemem walki. Moja ocena jak na razie to-7/10.

Edytowane przez shinobi
Odnośnik do komentarza

Ja tam ostatnio męczę gry typu siecz'n'rąb :). Z tych starych. Począwszy od pierwszego Diablo po Sacred 2. Aktualnie męczę Throne of Darkness. Całkiem fajne, choć denerwuje mnie nieco liniowość rozgrywki. Niby są zadania poboczne, ale przeciwnicy w nich to wysokopoziomowe potwory, więc nie chce mi się męczyć. Ginięcie co dwie minuty nie jest fajne.

Odnośnik do komentarza

Dostałem nowego Riddicka i mam pytanie. Ta gra ma z tego co widzę większe wymagania niż Crysis czy ma tak z(pipi).any kod? Na moim 2 letnim kompie na najniższych ustawieniach mam pokaz slajdów O_o Najnowsze stery i nadal to samo. Wkurzyłem się srogo.

 

Kod ma do kitu. Ja mialem pokaz slajdow w paru lokacjach bez zadnej akcji. Tak to normalnie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...