Skocz do zawartości

Co męczycie na kompie


BieŃ

Rekomendowane odpowiedzi

Virtua Tennis 2009, spoczko. Zawsze lubiłem tenisa, uważam, że to jedyny sport, w ktory lepiej się gra na padzie niż w realu. Tylko JAK ONI MOGLI SPIEPRZYĆ TAK SPRAWĘ Z TRYBEM KARIERY? Niewygodne to, liche, skąpe, a edytor postaci, czyli głowny powod dla ktorego gra sie w gry sportowe (żeby zrobić własnego ludka i nim pobiegać) jest uposledzony.

Odnośnik do komentarza

Splinter Cell double agent, nawet fajne to to, ale cholernie dziwne w porownaniu z chaos theory, dziwnie się gra strasznie, ciężko się połapać i na dodatek mam wersje z Mirkiem Baką w roli Sama, więc ch.ujnia na resorach :/

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Nic szczegolnego

 

Delta Force 2 - pikseloza wali w oczy, ale gra świetna.

 

Madness Interactive - :wkurzony:

 

Poza tym znowu zaczałem grać w CS-a po półrocznej przerwie,

no i mario na emulatorze ;) Trzeba coś konkretnego nabyć ;]

 

 

Odnośnik do komentarza

Europa Universalis III ostatnio. Nie ma to jak wybrać Polskę i troszkę namieszać w historii zajmując np. całą Europę lub Azję. Wbrew pozorom gra wcale nie jest tak bardzo skomplikowana i bardzo szybko można załapać podstawy potrzebne do ekspansji swojego państwa. Oprócz świetnej zabawy gra ta jest po prostu kopalnią historyczną z masą prawdziwych nazw ówczesnych władców, generałów, prowincji itp itd. Oczywiście część faktów zostaje zmieniona przez nasze działania, ale i tak byłem pod wrażeniem ilości informacji zawartych w tym tytule. Polecam sprawdzić.

Odnośnik do komentarza

A mnie na historyczne klimaty, wiec gram w Medieval II, noż (pipi)a jaka to piękna gra. Ofkors od razu wyedytowałem plik by grać Polakami, inną nacją nawet nie ma sensu. Niemiaszki mi chcą Kraków odbić, ale kacapy mi zaraz przyjdą z pomocą, a ja Króla akurat miałem podbijającego Pragę, wraca z Podboju to ich od tylca rozj.ebie. No cudowna gra :)

 

Wcześniej nie grałem bo dysk za mały miałem, ale teraz wsio ryba git majonez. :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...