Skocz do zawartości

Co męczycie na kompie


BieŃ

Rekomendowane odpowiedzi

NIE WIEM DLACZEGO PYTASZ O TO MNIE?! xd

 

Jest ok, bez reweli, mój proc wyraźnie nie radzi sobie z "euforią", ogólnie z fizyką - jeszcze pół biedy jak jest 3 - 5 bandziorów. Da się grać na ustawieniach średnio - niskich, dodam, że zainstalowałem specjalnie system XP dla tej gry i fakt działa lepiej niż na 7. Trzymam tak od 30 do 16 klatek, jak jest mega gorąco to spada do 10 ----> BULLET TIME NON STOP 8)

 

We wrześniu mocny upgrade kompa, zdecydowanie.

 

Edit: Poprawa kilku ustawień(oprócz cieni) na wysokie nie zmniejszyła FPSów praktycznie w ogóle.

Edytowane przez Wiolku
Odnośnik do komentarza

To była ironia w stronę tego, że często piszę o performance, a mój PC jest na tyle słaby, by uznać - "jak pójdzie Wiolkowi to mi na bank". Jestem pewny, że tak myślałeś!

Nie. Spytałem, bo jeżeli ktoś gra to znaczy że mu jakoś chodzi, a skoro jest polakiem to jest spora szansa, że nie ma kompa zalecanego przez Rockstara, więc istnieje szansa, zę ostro zawyżyli wymagania na pudełku ;)

Odnośnik do komentarza

Wymagania wcale nie są na jakieś 6 monitorów. Wystarczy jeden z rozdziałką 2560x1440 albo normalne 1080p i do tego detale na full łącznie z teselacją, SSAO, multisamplingiem i innymi fjuczerami do wygładzania i już masz te wymagania. GF 680 w takich ustawieniach ledwo wyciąga 30klatek z prockiem za 2 tysiaki.

Odnośnik do komentarza

Błyszczy mu się ta marynarka... U mnie na high (NA MOIM KOMPIE! XD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - 9600gt i jakiś core2duo 3.0ghz wykrecone z 2,4 albo 2,6 nie pamietam) w 30fps + (:D) w rozdzialce 1360xilestam... SIE NIE BLYSZCZY i wygląda ładniej. W ogóle jak sztucznie to wygląda :o wtf, czemu tak? Ta teselacja to robi takie rzeczy czy co, bo nigdy nie było mi dane tego włączyć - fałdy na ubraniu wyglądają jak pękające żyły. Masakrejszyn.

 

A @topic

 

też maxpayne 3, fifa i lol

Odnośnik do komentarza

Ja sobie chłonę każdą sekundę z Maxem. Filmowość i fabuła są super ale graficznie już rewelacji nie ma. Grafika trzyma poziom tylko te filtry są brzydkie. Do tego co chwila wywala do pulpitu z błędem albo są problemy z wyświetlaniem grafiki i jakieś bitmapy rozciągnięte wariują po ekranie.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...