Skocz do zawartości

Co męczycie na kompie


BieŃ

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Gram w Medal of Honor i musze powiedzieć, że jest słabo i 5/10 to chyba uczciwa ocena tej gry. Juz chyba mi mija 3 czy 4 godzina i w singlu na ziemi nie lezalo nic oprocz dwóch kalachow, shotguna i PKP. Singiel niby ma jakas fabule ale jest troche marny, nie ma klimatu i widowiskowosci z BF czy coda. No ale nie jest tak tragiczny jak w poprzednim moherze.

Odnośnik do komentarza

Też właśnie męcze nowy Medal of Honor i muszę przyznać że czekałem na coś więcej ale ogólnie gra daje radę.Strasznie przypomina graficzne B3 ale to w końcu frostbite 2.Ogrywam oczywiście na PC bo jak zobaczyłem tą grę u znajomego na PS3 to mnie zemdliło na widok tekstur.Na blaszaku przepięknie to wygląda,no i cena jest do przełknięcia;)

Odnośnik do komentarza

Fallout 2

 

 

Edit : Z fanowskim modem Restoration Project który naprawia ogrom bugów, dodaje kilka nowych miejscówek , oryginalne linie dialogowe, zadania, pomysły twórców z Black Isle które dziwnym trafem ostatecznie nie pojawiły się oficjalnie w grze i wiele wiele więcej. Tak czy siak nawet dzisiaj Fallout 2 z modem czy nie to jeden z najlepszych crpgów na rynku. Ogrom możliwości, niepowtarzalny brudny, wynaturzony klimat , kapitalne dialogi, oryginalne zadania, tajemnicza intrygująca muzyka. Nie patrzeć na grafikę , tylko grać : ) F2 miażdży większość dzisiejszych rpgów w przedbiegach.

Edytowane przez Sebastian Ś.
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Też właśnie męcze nowy Medal of Honor i muszę przyznać że czekałem na coś więcej ale ogólnie gra daje radę.Strasznie przypomina graficzne B3 ale to w końcu frostbite 2.Ogrywam oczywiście na PC bo jak zobaczyłem tą grę u znajomego na PS3 to mnie zemdliło na widok tekstur.Na blaszaku przepięknie to wygląda,no i cena jest do przełknięcia;)

 

 

No nie, ta gra nie wygląda przepięknie, jest dość nieróna graficznie. ładne są tylkko momenty ale generalnie wcale szalu nie robi.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

ostatnio natknęłam się na fajną produkcję ze stajni fox Interactive; no one lives forever. od razu spodobała mi się koncepcja agentki brytyjskiego wywiadu w stylówie z lat 60. giera z roku 2000, więc można policzyć piksele na ekranie, ale grywalna i z fajnym poczuciem humoru :bunny: (ps: za(pipi)isty królik)

 

ps2: wow, wypikało mi brzydkie słowo!

Edytowane przez gouge
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...