Skocz do zawartości

Co męczycie na kompie


BieŃ

Rekomendowane odpowiedzi

W przerwach między farmieniem kart pykam w Don't Starve i Super Hexagon. To drugie zarąbiste, właśnie przekroczyłem 60 sekund i zaczęły mi się kolorki zmieniać, wjechały jakieś odjechane kształty i w ogóle pogrom. Za euro świetna gierka.

Odnośnik do komentarza

W związku z letnią wyprzedażą, gram w kilka tytułów na raz

 

FTL- nie czytałem wcześniej nic o tej gierce, ale trailer i średnia na mc mnie zachęciły. Po pierwszej godzince zabawy mam ochotę na następne. 

 

Expeditions Conquistador- ciekawie zapowiadający się turowiec; niespecjalnie eksploatowane realia zdecydowanie na plus, na minus mój angielski

 

Alan Wake- nie udało mi się skończyć na X360, może uda mi się to na PC

 

Walking Dead- chociaż nawet jak na point and clicka mało tutaj grania, to w towarzstwie kobiety miło "ogląda" się ten serial.

Odnośnik do komentarza
Gość mate5

Skończyłem "To The Moon". Teraz przez tydzień nie będę mógł w nic grać, myśląc tylko o losach Johna i River ;[

 

Nigdy nie płakałem podczas grania w grę ale gdy

 

 

Johnny grał na pianinie, albo gdy poznawało się jedne z najwcześniejszych wspomnień

 

byłem naprawdę bardzo blisko. Jedna z najlepszych historii w grach w ogóle.

 

http://www.youtube.com/watch?v=7T_hV3uyB74

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Ja pierdykam.

 

Włączyłem Terrarie ok. 17 chyba i dopiero teraz wyłączyłem. :D

Ależ mnie wciągnęło, eksploring, crafting. Mega.

Jestem już niezłym koksem. 

Jutro ciąg dalszy, mam nadzieję, że jutro zrobię skrzydła i super miecz z 4 innych. 

Odnośnik do komentarza

Tak CS: GO wydaje się być popsuty. Nie przypominam sobie by w 1.6 większość potyczek kończyło się przez HS. Hitboxy również czasem jakby randomowe. A może muszę przegrać po prostu 500h. Tak czy siak to chyba pierwsza gra multi ( a grałem i w Q3 i 1.6 ) w której nie wiem dlaczego często ginę i ratio jedynie 1,33.

Edytowane przez Sebastian Ś.
Odnośnik do komentarza

No właśnie samemu kupiłem Dark Soulsa po tych wszystkich "gra stała się ładniutka i płynna" - zobaczymy ile prawdy w tych waszych słowach. Skyrimowy combat system tez się przyczynił ku temu. Ale muszę pierw skończyć tego pierwszego nim się wezmę za DSa, a to chyba nie będzie łatwo i szybko. 150h na liczniku, postać lvl 60 a jestem pewnie gdzieś w połowie story podstawki xD

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Jak mnie w(pipi)ia w grach braku swobodnego Alttabowania. Gram w najnowsze simcity, ktoś mi coś pisze na steam, no to Alt+Tab i zerkam, odpisuję, chcę wrócić do gry i (pipi), brak odpowiedzi za KAŻDYM razem. Co za idiotyzm. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...