Skocz do zawartości

Co męczycie na kompie


BieŃ

Rekomendowane odpowiedzi

Będzie herezja - Bioshock po raz pierwszy i... chyba mi się nie podoba. Pomijam fakt, że musiałem grzebać w pliku ini aby naprawić mouse acceleration oraz ustawić FOV wyższy niż 75, ale sama gra znudziła mnie po raptem godzinie. Strzelanie jest nudne, w ogóle nie czuć kopa broni, nie mam pojęcia kiedy wrogów trafiam dopóki nie padną martwi, a sama otoczka, choć oryginalna i stylowa, jakoś nie jest wystarczająca aby mnie zmotywować do grania. Wkurza także szperanie po wszelkich pudłach, zwłokach i koszach na śmieci w poszukiwaniu przedmiotów. No nie wiem, może mi się FPSy przejadły, ale spodziewałem się czegoś więcej po tym rzekomym hicie.

Odnośnik do komentarza

O... M... F... G... Narzekałem wyżej na kompletny brak kopa broni w Bioshock, ale nawet nie sądziłem, że tak bardzo można spartolić prostego shotguna... Gdy zacząłem z niego strzelać, to myślałem, że coś mam nie tak z dźwiękiem. Niestety, z dźwiękiem wszystko w porządku, to po prostu shotgun w bioshock robi raptem lekkie "puf". Wrogowie nawet nie reagują inaczej jak po postrzeleniu czymkolwiek innym.

 

Próbuję się zmusić do tej gry i autentycznie nie mogę... Jeśli to co mówią o strzelaniu w Bioshock Infinite to prawda, to chyba kompletnie sobie odpuszczę serię. Gameplay powinien iść w parze z fabułą czy historią, a tutaj autentycznie się tylko irytuję.

Odnośnik do komentarza

spelunky powoduje raka i choroby serca, ale też gram. Do tego przypominam sobie vice city przed premierą gta5.

 

Mówisz że tak wkurza przypadkowe nadzianie się na kolce na jeden poziom przed miastem ze złota :P?

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

 

spelunky powoduje raka i choroby serca, ale też gram. Do tego przypominam sobie vice city przed premierą gta5.

 

Mówisz że tak wkurza przypadkowe nadzianie się na kolce na jeden poziom przed miastem ze złota :P?

 

Spelunky prze(pipi) w (pipi) na maksa. Orałem w to ostro puki nie przeszedłem kilka razy. Teraz jest ta wersja 2013 na steamie juz widziałem i pobrałem z zatoki na testa ale jakoś mnie nie przekonuje ;/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...