Skocz do zawartości

Marketplace


Texz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

Gdyby było na Gold, to nie byłoby sensu o tym pisać ;) Możesz jakieś istniejące konto przemigrować.

 

Najśmieszniejsze, że to już kolejny taki myk - miesiąc temu Asasyn 3 na chińskich kontach, dwa tygodnie temu Injustice na Omańskim koncie.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Chyba już zablokowali - kumplowi założyłem konto, przez telefon podałem mu instrukcje i przy pobieraniu gry wywala błąd. Szybko się połapali - Injustice wisiało przez parę dni.

 

Możecie jeszcze spróbować przemigrować konto na Andorę - tam też działało.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=683505

 

gościu dostał bana na konsolę i konto i łączy to ze ściąganiem darmowego stuffu z konta Omańskiego. Zastanawiam się czy to samo może być z serbskim.

 

Chyba usunę to konto i gre w pisdu, nie odpalałem jej jeszcze nawet, nie chce ryzykować gierek z dysku które kupiłem normalnie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=683505

 

gościu dostał bana na konsolę i konto i łączy to ze ściąganiem darmowego stuffu z konta Omańskiego. Zastanawiam się czy to samo może być z serbskim.

 

Chyba usunę to konto i gre w pisdu, nie odpalałem jej jeszcze nawet, nie chce ryzykować gierek z dysku które kupiłem normalnie.

 

Wątpię żeby o to chodziło - miałbyś wtedy masę takich ludzi (pewnie z 50% neogafa), którzy ściągnęli chociażby Asasyna 3, Injustice czy wiele innych gier, które miały takiego glitcha przez ostatnie 2 miesiące. Co jakiś czas są takie glitche i nikt nie jest banowany - gdyby za to były bany to nikt nie miałby co do tego wątpliwości, bo już dawno by były potwierdzone fale banów za takie rzeczy.

 

A tak na marginesie, to jeśli to by było za to, to kasacja gry nic nie da bo wszystko jest w historii usługi. Nie ma znaczenia czy masz to fizycznie na konsoli.

 

Prędzej chodzi o jakieś nadmierne udostępnianie, kopiowanie własnych gier/konta na innych konsolach, np. udostępnił swoje konto 3 innym znajomym i wszyscy grali na swoich konsolach na tym koncie w tę samą grę. Prędzej coś w tym kierunku.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...