Skocz do zawartości

Marketplace


Texz

Rekomendowane odpowiedzi

Czekaj na promocje. Co tydzień są nowe, a co jakiś czas duże zbiorcze promocje. Ja tak robię od dłuższego czasu i wszystko kupuję od 50 do 70% taniej. W zeszłym roku roku była spora akcja promocyjna na przełomie lutego i marca.

Ok, dzięki. To będę musiał sobie przy okazji Golda kupić, bo 20 Grudnia mi wygasł, a tygodniowe to tylko dla goldów. :P

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Nie wszystkie promocje na XBL są tylko dla Goldów, kiedyś było tak, że do właściwie wszystkich trzeba było mieć Golda, obecnie sporo jest takich, które go nie wymagają, choć tych pierwszych jest z pewnością więcej.

 

Nie zapominaj ściągać gier z Games with Gold, które są udostępniane w ramach abonamentu, w tym miesiącu Sleeping Dogs i Lara Croft: Guardian of Light.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Nie wszystkie promocje na XBL są tylko dla Goldów, kiedyś było tak, że do właściwie wszystkich trzeba było mieć Golda, obecnie sporo jest takich, które go nie wymagają, choć tych pierwszych jest z pewnością więcej.

 

Nie zapominaj ściągać gier z Games with Gold, które są udostępniane w ramach abonamentu, w tym miesiącu Sleeping Dogs i Lara Croft: Guardian of Light.

Niestety Sleeping Dogsy już ograłem (To było moje pierwsze złe doświadczenie z Ultimą), wiec z zakupem Golda wstrzymam się chyba do przyszłego miesiąca.  Mam nadzieję że M$ będzie kontynuował dawanie dobrych, w miarę nowych tytułów.

Odnośnik do komentarza
Będąc obecnie w Holandii zauważam, że po raz kolejny polski gracz (ten teoretycznie mniej zamożny) jest narażany na większe koszta... ale od początku...

 

Od grudnia jestem w Holandii i aby pobrać Gears of War w GwG musiałem przenieść "zameldowanie konsoli" z Polski na kraj wiatraków.

Wiąże się to z tym że połowa menusów jest w goownianym niderlandzkim, no ale bez tego GwG i płatnych zakupów online nie mógłbym pobrać na konsolę.

 

Miałem jednak porównanie cen bo drugie konto mam nadal w PL rejestrowane.

 

Promo na GTA? 

W Polsce cena 186 zł, w Holandii 40 euro czyli około 20zł taniej.

Niektóre gry w promocjach wychodziły regularnie po przeliczeniu 10-20zł taniej na korzyść Holandii. GTA to taki najbardziej jaskrawy przykład.

Edit: Dodam jeszcze promo na CoD: Ghost, w PL 210 zł, w Holandii 45 euro czyli ok. 185zł. Kpina!

 

Ciekawe co miałbym nam do powiedzenia MS POLSKA na ten temat? ;)

 

 

Są oczywiście wyjątki jak Assasin 3, w Polsce 70zł, w EU 20jurków, ale jednak to wyjątki.

 

Nie narzekam na samą ideę promo, bo to świetna sprawa, kupiłem w ramach promo między innymi Skyrima, GTA5, Tomb Raidera, Assasins Creed 3, Soul Calibura 2 HD, Beyond Good & Evil HD(za 8 zł!!!) oraz kilka Arcadeów po parę zł za sztukę. Przez prawie 2 lata nie miałem konsoli na mieszkaniu (sprzedałem starego Xkloca), więc nadrabiam zaległości za śmieszne pieniądze bez wychodzenia z domu i martwienia się o przesyłkę i jakość płyty (jak czasami mamy przy używkach). M$ totalnie mnie kupił tymi promocjami w dystrybucji digital, nie wykluczam takiej formy zakupów na Xbox One gdy już go nabędę.

Edytowane przez Zimol
Odnośnik do komentarza

Normalnie musze ogarnąć syf na dysku bo już miejsca mi brakuje przez te zakupy z XBL, już nie zliczę ile gier w ostatnim roku kupiłem tym sposobem. Zawiodłem się troszkę na świątecznych promocjach a tu yeb w zwykły dzień dają promo na 3 interesujące mnie gry ;3

 

W rozpisce jest błąd bo Mafia jest przeceniona na 10$ (32,49zł).

 

Łykam Spec Ops, Mafię i chyba Bio 2, tym nie byłem specjalnie zainteresowany ale za 17zł...

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Ja mam 60 gier z cyfrowej dystrybucji zakupionych z XBL i ciągle coś kopiuję/kasuję pomiędzy HDD 60 Gb i 2x Pendrive 32 Gb :P

 

Bioshock 2 nie jest tak dobry jak pierwsza część, ale to i tak solidna produkcja.

Odnośnik do komentarza

A nie mozecie po prostu usunąć tego w co nie gracie ? Spec opsy radzę odpuścić mega crap jak dla mnie.

Demo ponoć jest suabe w chui, ale wielu zachwalało grę ze względu na historię, za 20zł warto łyknąć.

Grałem w full, dla mnie ch.ujnia, że nawet dla historii bym nie dał rady tego ograć. No ale z drugiej strony to tylko 20zl.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Te promocje ważne są tylko dzisiaj, czy przez cały tydzień??

 

To są tygodniowe promocje.

 

MaZZ: Też słyszałem od kumpla, że klimat Spec Ops ma dobry, problem tej gry jest tylko taki, że nie chce się w nią grać ;)

Edytowane przez DonSterydo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...