Skocz do zawartości

"Rozbitek" -książka autora "fight club"


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 215
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

też jestem ciekaw opinii. btw - chuck niedawno ogłosił, że pracuje nad kontynuacją "potępionych".

Kurde, myślałem,że  napis "ciąg dalszy nastąpi" to raczej taka sugestia podprogowa ,niż zapowiedź  kontynuacji ... 

W każdym razie super, bo książka bardzo ,bardzo dobra .(Pękła w tydzień spokojnego czytania ) . Dzisiaj chyba do Empa polecę po Opętanych .

Edytowane przez MAJOCHEY_PL
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Jeżeli ktoś z Was kupił już Snuff to takie info na fb Niebieskiej Studni się pojawiło:

 

"Drodzy czytelnicy!
Rzeczywiście dzięki naszym niezwykle uważnym czytelnikom został wytropiony bardzo poważny błąd. W końcówce rozdziału czwartego w wyniku niestarannego kopiowania ucięłam prawie 3 strony tekstu. Bardzo bardzo za to przepraszam!!!
Wkrótce na naszej stronie i FB pojawi się brakujący fragment i do każdego egzemplarza wznowionej książki zostanie on dodany. Niestety nie jestem w tym momencie w stanie wycofać nakładu ze sklepów. "

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

 

Chuck Palahniuk pisze drugą część kultowego bestsellera Fight Club! Będzie to maxiseria w 10 wydaniach, do której grafikę stworzy Dark Horse Comics wspólnie z Cameronem Stewartem. Akcja rozgrywać będzie się na przemian w przeszłości i przyszłości, dekadę po wydarzeniach z części pierwszej. Główny bohater żyje w związku z równie problematyczną kobietą o imieniu Marla Singer i mają oni 9-cio letniego syna, który nazywa się Junior. Narrator zaniedbuje syna w taki sam sposób, jak ojciec zaniedbywał jego.

Palahniuk zdradza, że czytelnicy będą mogli lepiej poznać historię Tylera.

Tyler jest czymś, co istniało wieki. Nie jest to zwykła anomalia, która pojawiła się w głowie narratora.

Autor wplecie do wątku większość postaci z pierwszej części. Nie zabraknie też organizacji zwanej „Project Mayhem”, która nadal jest głęboko związana z głównym bohaterem próbującym uratować swojego syna ze śmiertelnego niebezpieczeństwa. Poniżej promocyjny plakat. Czekamy! Pierwsze wydanie już w maju 2015 roku.

u0rya8s6gksntwtiexe8-525x700.jpg

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 9 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

I jak, czytał już ktoś pierwszy zeszyt? Ja pół dnia latałem po Empikach i nigdzie nie było, poproszeni o pomoc sprzedawcy pytali mnie 'chodzi panu o grę, tak?' albo prosili, żebym im przeliterował tytuł. Czułem się jak narrator w jedynce, kiedy szukał Tylera we wszystkich klubach walki, a pytani o niego ludzie tylko uśmiechali się porozumiewawczo.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...