Skocz do zawartości

Metal Gear Solid 4


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

GamesRadar: First things first. This is the epic resolution to an epic saga and it comes on a Blu-ray disc. Just what sort of percentage of the playing time do the cut-scenes take up?

 

Paul Fitzpatrick: Hard to say. I didn't time the cut-scenes, but I completed MGS4 in just over 29 hours, and at a guess I'd say it was two thirds playing to one third watching. But that is a guess…

 

GR: How long did you spend finishing MGS4 for the review? What was your play schedule like and how how complete a look at the game do you feel you got? Anything you would have liked to take some extra time over?

 

PF: 29 hours and six minutes was my exact play-through time, and I saw everything I felt I needed to see to really get the measure of the game. I'd love to go back and play through with all the cool weapons and items unlocked of course. There are some beauties. Oh, and the play through didn't take in Metal Gear Online, which is being reviewed separately.

 

 

 

http://www.gamesradar.com/ps3/metal-gear-s...216153655522074

 

No ładnie :)

 

Plus jeszcze jedno pytanie i odpowiedz

 

GR: In ten years, how do you think MGS4 will be viewed in comparison to the rest of the series?

 

PF: As a brilliantly inventive, reassuringly mad grand finale to a consistently inventive and mad series.

 

:)

 

Odnośnik do komentarza

Zważywszy na to ,że koleś przechodził grę do recenzji więc pewnie się śpieszył (choć niby piszę,że się wracał) to bardzo dobry czas.Baa wręcz znakomity bo 29 godzin to mniej więcej czas potrzebny na skończenie mgs+mgs2 i o ok 10h dłuższy niż przejście MGS3.Oczywiście są to czasy z wszystkimi filmikami bo skipując je,wiedząc co gdzie i jak to takiego mgs2 przechodziłem w ok 5h

Odnośnik do komentarza
Zważywszy na to ,że koleś przechodził grę do recenzji więc pewnie się śpieszył (choć niby piszę,że się wracał) to bardzo dobry czas.Baa wręcz znakomity bo 29 godzin to mniej więcej czas potrzebny na skończenie mgs+mgs2 i o ok 10h dłuższy niż przejście MGS3.Oczywiście są to czasy z wszystkimi filmikami bo skipując je,wiedząc co gdzie i jak to takiego mgs2 przechodziłem w ok 5h

Napisał, że widział wszystko to, co chciał zobaczyć. Czyli dla zboczeńców jest pewnie jeszcze trochę, nie wspominając już o konieczności ukończenia chociaż 2 razy (po ukończeniu gry zachowujemy cały sprzęt, więc będzie można się pobawić :pifpaf:), a potem kolejne 4 :crazy:

Odnośnik do komentarza

WOOOOOW!

ten trailer jest MEGA! Zrealizowany w stylu amerykańskich trailerów filmowych, (pipi)itnie zmontowany i zmanipulowany :)

Widać że połączono sceny niekoniecznie ze sobą związane.

 

JEŻELI ktoś nie chce zobaczyć przebłysków z innych lokacji, twarzy jednej z BaBU i kilku innych pomniejszych rzeczy, to niech nie ogląda :)

Odnośnik do komentarza

Nie oglądam nie ma bata choć korci jak diabli.Dzięki grag_pk za ostrzeżenie ;)

 

BTW ewentualne uwagi o trailerze dawajcie w spoiler tagach :)

 

Już niespełna miesiąc ...........jak ja się nie mogę doczekać.Chyba najbardziej wyczekiwana przeze mnie premiera w życiu

Odnośnik do komentarza

Powiem tak, spoilery są, ale nie jakies duże, w końcu Kojima nie pozwoliłby na odkrycie czegos ważnego.

 

Jest pokazana twarz jednego z bossów (hot! ;) ) kilka nowych ujęc z miejscówki, która prawdopodobnie pochodzi z Europy (wiecie ten kościół czy coś), scenka prezentująca walkę z Ocelotem, i na sam koniec szybkie migawki gameplyu, który wsześniej nie był prezentowany.

 

Trailer jest tak genialny, że spokojnie mogą go puszczać w kinach przed filmami (jest nawet ten amerykanski lektor znany z filmowych trailerów)

Odnośnik do komentarza

Nie wytrzymałem i zobaczyłem.....najwspanialszy trailer w historii gier.....tak jak miałem trochę zawodu do pozostałych trailerów MGS4 to ten mnie po prostu zgniótł jak MG Graya Foxa,pozamiatał jak huragan Emma i wypalił gałki oczne jak spojrzenie na Słońce...moc.....

Odnośnik do komentarza

DSCF9957.JPG

 

Fotka z konferencji Konami i Sony. Hideo, Kaz i metalowa PS3 :)

 

Finally, Kojima reveals plans for a tour that will take the staff throughout the world around launch, touching on cities like, Tokyo, London, Madrid, Milano, Amsterdam, Paris, New York, Los Angeles, and San Francisco.

 

relacja z konferencji

http://ps3.ign.com/articles/873/873443p1.html

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Hehe Kojima wyglada jak jakis "postrzeleniec" :P

Mimo, ze wierze iz ten trailer jest super to nie ogladam bo juz bardziej nie chce sobie psuc zabawy, a juz po premierze MGS'a to tutaj wejde dopiero po przejsciu gry by nie dostac jakims spoilerem w twarz ;)

 

Czy w MGS LE bedzie inne(tzn. metalowe) pudelko z gra?Lubie metalowe pudelka, ale tutaj bedzie chyba zwykle bo nigdzie nie pisza o tym :/

Odnośnik do komentarza

W sumie to dla mnie akurat spoiler żaden. Modelki były juz kiedys pokazywane przez Hideo więc jej mordka w grze rczej nie powinna byc zaskoczeniem. A trailer zacny, oj zacny. Jednak ten Hollywodzki lektor średnio pasuje mi do klimatu serii. Pokazano sporo z nowych miejscówek, kilka ciekawych wstawek- mam nadzieje jednak że było to ostatnie co zobaczyłem przed premierą. Im dlej tym więcej spoilerów wypływa i aż strach wchodzić na poniektóre strony.

Odnośnik do komentarza

OMG! Ten nowy trailer to prawdziwy masakrator! Tak jakoś mi się smutno zrobiło, mam nadzieję że będzie wersja HD. Miodzio i do tego te hollywoodzkie teksty w przerwach :) Uważam że można go śmiało obejrzeć, pokazali bardzo dużo ale znając twórców najlepsze rzeczy pozostaną tajemnicą do premiery.

 

Co do laseczki którą pokazał YETI to zgadzam się całkowicie, Kojima ma świetny gust. I nie mogę się doczekać spotkania z tymi paniami. EK zamówiona, czas do premiery zabijam GTAIV :)

 

Odnośnik do komentarza

Trailer pokazuje to co pokazuje i jest czad, ale ten montaż na amerykańską modłę super budżetowych produkcji mnie drażni <_<

Ludzie nie przesadzajcie to trailer, który równie dobrze mógłby by być reklamą puszczoną w TV, jak to zobaczycie naprawdę nie umrzecie dowiadując się czegoś super ważnego przed zagraniem, tylko jeszcze bardziej was to nakręci ;)

Ta modelka została obłędnie odwzorowana w grze, mniam :P

Odnośnik do komentarza
Ta modelka została obłędnie odwzorowana w grze, mniam :P

 

twarz twarzą ale jej tyłeczek w tym trailerze :wub:

 

Trailer ewidentnie nakręcony pod Amerykanów-oni kochają takie motywy-akcja,motta wypowiadane przez lektora,epicka muzyka i wydarzenia na ekranie.Na bank człowiek niezdecydowany do zakupu MGS4 rozważy kupno gry lub PS3 by na własne oczy zobaczyć ,wszystko na to wskazuje, najbardziej epicką część sagi.Nie zdziwiłbym się jakby w ramach promocji gry ten trailer trafił do kin-on jest tak niesamowicie nakręcony ,ze jest jednym z najlepszych trailerów w ogóle ostatniego czasu

 

 

Edit

http://www.gameonly.pl/newsy/14070

 

...."Konami wzorem Square Enix wyda napój energetyczny nazwany Regain. Co ciekawe w reklamie tego produktu Old Snake po wypiciu zmienia się w młodego Snake'a. Napój pojawi się 10 czerwca w Japonii. Sony zaś wypuści specjalny telefon komórkowy MGS4.

 

W samej grze znajduje się motor od Triumph'a, ludzi którzy zrobili jednoślad dla Toma Cruise'a do filmu Mission Impossible 2."

 

 

No to promocja gry ruszyła na dobre :)

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

O to wlaśnie chodziło w tym trailerze aby był na wzór amerykańskich filmów, narratorem jest Don LaFontaine, Konami podpisało umowe z Sony Picture w ramach której trailer bedzie puszczany w kinach przed filmami.

 

Niby duzo pokazano szczególów akcji ale i tak mozemy sie tylko domyślać znaczenia, dlatego polecam obejrzeć go wszystkim :P

Nie ma tam jakiś zabijajacych spoilerów :D

 

 

 

Odnośnik do komentarza
A tak w ogóle to w trailerze słychać chyba głos

Solidusa, miedzy 1:12 - 1:18

 

 

Tak to głos

Solidusa z końcówki MGS2, niektórzy dostali juz przewidzeń że on żyje badz to głos BB z flashbacku MG2, ciekawe skad BB wiedział by wtedy o kontroli cyfrowej informacji. Najwyrazniej to po prostu tylko cytat Solidusa z MGS2...

 

 

 

Konami podpisało umowe z Sony Picture w ramach której trailer bedzie puszczany w kinach przed filmami.

info z konferencji Konami?

Nie z TUSa, metalgearsolid.org :D

Edytowane przez J.D
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...