Skocz do zawartości

Metal Gear Solid 4


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Mysle, ze eurogamer ocenil gre bardziej z perspektywy gracza nie znajacego realiow mgs 4 czesci wstecz, tylko przecietnego gracza. Ale moge sie mylic ;]

przydalaby sie przetłumaczona ta recenzja, coś tam wspominaja ze gra frustrujaca, e tam zwykle czepianie sie na siłe :P :P

Odnośnik do komentarza

Eurogamer dał 10/10 dla Halo3, widocznie MGS4 nie jest tak dobry jak ta gra :lol: Kiedyś przejmowałem się ocenami, teraz mam to gdzieś. Nie ma sprawiedliwości w tych wszystkich ocenach, weźmy taki Gamespot i słynne 10/10 dla Tony Hawk3, prawie dyszkę dla MGS2 i 8.7 dla MGS3. Totalny bezsens. A w ogóle oceniając MGS pod kątem zwykłego gracza który nie miał do czynienia z serią, powinno się dać jakieś 7/10. No bo przecież fabuła jest niezrozumiała, a ilość filmików i rozmów przez codec zbyt duża. Mnie interesuje tylko ocena w PE bo Neo+ na bank da dyszkę. No i jeszcze na stronkach GameOnly i Gry-Online.

Edytowane przez aux
Odnośnik do komentarza
A wiecie jak Eurogamer ocenił MGS3? Także na 8/10, a np. taki God of War dostał chyba 7/10. Chłopaki chcą się wyróżniać

Zwykly mgs3 dostal 8, subsistence 9, a god of war dostal 9 wiec nie szerzyć tu jakis dziwnych pomysłów. Akurat eurogamer ma bardzo zbalansowane oceny bez zbednego fanboizmu ( chociaz bylo 10/10 dla h3 ) ;]

Odnośnik do komentarza

http://mgs.gram.pl/news.php?readmore=876

 

Nie wiem skąd mają info,ale Zanzibar nigdy nie pisze głupot i umieścili info,że grę trzeba instalować nie tylko na początku ale co kazdy akt... :blink:

 

edit.info pochodzi z recki dla Eurogamera

 

"(Take note, however, that there are several minutes of install time to be endured, not just at the start, but before each act - albeit graced with a fantastic animated graphic of Snake smoking next to some health warnings.)"

 

tak więc po prostu co akt czeka nas dłuższy loading danych do pamięci konsoli(pewnie po to by potem min.były te słynne niezauwalne przejścia z gameplau to filmików bez nawet sekundy loadingu).Nie ma co panikować :P na wzór tego z np GTA4

 

EDIT2-kolejna recka i kolejna mega wysoka ocena-tym razem gazeta Gamesmaster 97/100

 

http://www.ps3forums.com/showthread.php?t=142224

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Ocena Playfrance: 9.5/10

http://66.102.9.104/translate_c?hl=fr&...iots-page4.html

 

Graphics

8 / 10

The PS3 has done better but the graphics is high quality. The PS3 has done better but the graphics is high quality. The modelling and animation characters are themselves blameless. The modelling and animation characters are themselves blameless. Cutscenes and phases of gameplay mix to give a homogenized and sometimes bluffant. Cutscenes and phases of gameplay mix to give a homogenized and sometimes bluffant.

#

Gameplay:

9 / 10

Nothing to say on this side except that improvements in gameplay offer a lot more fluidity that all the episodes combined. Nothing to say on this side except that improvements in gameplay offer a lot more fluidity that all the episodes combined. It is never against the plague control Snake or because of the camera. It is never against the plague control Snake or because of the camera. Great! Great!

#

Sound

9 / 10

From high art. From high art. The sound has been a particular job to immerse themselves in the adventure. The sound has been a particular job to immerse themselves in the adventure. We believe it! We believe it! The music is a rare quality even if they sometimes struggle to be heard when one is in the midst of battle. The music is a rare quality even if they sometimes struggle to be heard when one is in the midst of battle.

#

Lifetime

9 / 10

I can not reveal the length of the game but know that this view will not be disappointed. I can not reveal the length of the game but know that this view will not be disappointed. A MGS is never long enough anyway! A MGS is never long enough anyway!

#

Fun

9 / 10

Hideo Kojima has been able to renew itself by offering different experiences throughout the game Hideo Kojima has been able to renew itself by offering different experiences throughout the game You jubilerez several times and, during certain phases key game, you will not know more or watch it so good. You jubilerez several times and, during certain phases key game, you will not know more or watch it so good.

 

Ocena PSM3 UK: 95%. A richly-layered masterpiece but resolving the series' epic history takes its emotional toll.

http://forums.gametrailers.com/showthread.php?t=415986

Odnośnik do komentarza
http://www.gram.pl/art_8QTqHu1_Metal_Gear_...s_recenzja.html

 

Recenzja gram.pl.Niestety za nic nie mogę sie doszukać tam oceny choć autor chwali czwartą cześć nieprzeciętnie.Oberwało się tylko grafice za mdłe tekstury i alliasing(choć modele postaci to najwyższa półka)

 

pewnie pomyslal ze to jest oczywiste...,bo po samej recenji mozna to skapowac 10/10

Odnośnik do komentarza

Bardzo fajna ta recenzja na gram.pl. Widać że autor jest fanem ale stara się zachować obiektywizm. Ocen to oni tam chyba nie dają co ma swoje plusy bo nie ma kłótni :) No i wreszcie trafiłem na screena który mnie zachwycił. MGS4 jest bardziej grą akcji niż skradanką, a tu widzimy pure stealth :)

 

http://www.gram.pl/upl/artykul/20080530202412.jpg

Odnośnik do komentarza

Podobno bardziej MGS4 jest grą akcji niż składanką na niższych poziomach trudności.Było o tym w neo +,w tej recce z gram.pl również wspominają o bardzo niskim poziomie trudności "normal" co w konsekwencji powoduje,że nie trzeba sie skradać,kombinować,używać kamuflażu itp bo bez większego trudu wszystkich wybijesz.Już MGS3 pod względem poziomu trudności "normal" prezentował się marniej niż MGS2,a z tego co widać Hideo postanowił jeszcze bardziej skierować grę dla mainstremu.Dla fanów serii i wielbicieli skradanek pozostają poziomy trudności hard i wzwyż :P

Odnośnik do komentarza
http://www.gram.pl/art_8QTqHu1_Metal_Gear_...s_recenzja.html

 

Recenzja gram.pl.Niestety za nic nie mogę sie doszukać tam oceny choć autor chwali czwartą cześć nieprzeciętnie.Oberwało się tylko grafice za mdłe tekstury i alliasing(choć modele postaci to najwyższa półka)

 

pewnie pomyslal ze to jest oczywiste...,bo po samej recenji mozna to skapowac 10/10

 

Mimo szczerych chęci nie 10/10. Mocna dziewiątka.

Po prostu obecnie nie wystawiamy ocen, stąd nieporozumienie ;)

Odnośnik do komentarza

btw online jest brany pod uwage w tych wszystkich recenzjach?

 

ps.nie wiem jak was ale mnie irytuje kazda ocena niższa niz 10,ot tak :P .Oczywiscie trzeba pamietac ze to gra nie dla każdego.Jeżeli patrzec przez pryzmat gracza, ''który kiedys tam zagrał'' to ocena powinna byc niższka o conajmniej jedno oczko.Ci co ze sagą mgs nie mieli stycznosc nie mają tu czego szukac.

Edytowane przez theGrimReaper669
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...