Skocz do zawartości

Metal Gear Solid 4


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm kolejne przemyślenia. Woda zajefajnie realistycznie faluje jak w nią wejdziemy. Efekt nurkowana oddany kapitalnie- podobnie jk w poprzednich częściach ale lustro wody od spodu wygląda fenomenalnie.

 

Hard jednak nie jest wcale taki trudny jak się na początku wydawało.

 

W ogóle ameryka południowa w porównaniu do bliskiego wschodu to niebo a ziemia jeśli chodzi o wykonanie. To samo z gameplayem- o wiele bardziej podoba mi się rozgrywka w Ameryce- taki nowoczesny sneak eater- praktycznie tak samo się gra, co mi jak najbardziej odpowiada:D

Odnośnik do komentarza
Jestem po recenzji GT.... WOW szczęka na ziemi...., jak dla mnie zbyt dużo spojlerów nie było aczkolwiek ktoś inny może sie ze mną nie zgodzić. Nie moge sie doczekać zagrania...

 

Motyw gdy Snake z motoru ostrzeliwuje lecące bezwładnie w powietrzu pojazdy wrogów, i to w spowolnieniu, wbił mnie w glebe.

a to tylko moment z gameplay'a a co powiemy jak zobaczymy pełne cutscenki, jak dla mnie rzadzi dotychczas walka Raidena z gekkou i Vampem, szczególnie poczatek pojedynku z Vampem... niezła scena :o

Odnośnik do komentarza

Troche pogralem w nocy i troche dzis rano, w pracy przy okazji prezentujac gre na pokazie dla devów. I musze przyznac ze mam ostro mieszane odczucia - zwlaszcza jezeli chodzi o czesc gameplayowa. Gram na poziomie Big Boss Hard i przeciwnicy czasem sa wyjatkowo slepi - a jak juz mnie zauwaza to strzelaja sporadycznie...ale to sam poczatek gry i tym sobie to tlumacze.

 

Swoja droga widze tez dosc mieszane odczucia wsrod ludzi ktorzy widzieli dzis gre - to juz nie jest taki zachwyt jaki kiedys mozna bylo zobaczyc przy okazji MGS2. (mowie oczywiscie o prezentacji ktora zrobilem w firmie)

Odnośnik do komentarza
Troche pogralem w nocy i troche dzis rano, w pracy przy okazji prezentujac gre na pokazie dla devów. I musze przyznac ze mam ostro mieszane odczucia - zwlaszcza jezeli chodzi o czesc gameplayowa. Gram na poziomie Big Boss Hard i przeciwnicy czasem sa wyjatkowo slepi - a jak juz mnie zauwaza to strzelaja sporadycznie...ale to sam poczatek gry i tym sobie to tlumacze.

 

Swoja droga widze tez dosc mieszane odczucia wsrod ludzi ktorzy widzieli dzis gre - to juz nie jest taki zachwyt jaki kiedys mozna bylo zobaczyc przy okazji MGS2. (mowie oczywiscie o prezentacji ktora zrobilem w firmie)

 

Bo MGS2 wygladal swietnie jak na swoje czasy, a MGS4 wyglada dobrze(swietnie wygladaja cutscenki IMO), ale jest wiele ladniejszych tytulow.

Wiesz jakbys pokazal cos co ma mnostwo bump-mappingu, AA, pixel shader 10.0 itp. :P pewnie tym ludziom by sie spodobala ;)

Odnośnik do komentarza

4 godziny gry mam za sobą, jestem dopiero po walce z oddziałem Frogs. Może napisze tak, gameplayowo ta gra jest 100 razy lepsza od poprzednich części. Są momenty gdzie trzeba grać uważnie, po cichu. Po kilkunastu minutach wszystko się zmienia w jedną wilkom zadymę. Widzimy gdzieś w oddali odział wrogich żołnierzy, możemy udać się prosto, do mozdzierza, obejść ich dookoła, lub wejść drabiną na jakiś budynek i zaskoczyć ich z góry. I tak jest prawie zawsze, zawsze mamy kilka możliwości. Dzieje się naprawdę sporo, cały czas coś wybucha, wali się, do tego dzwięk, jeżeli macie dobre głośniki... miazga :)

Poza tym sklep Drebina i Otocamo to świetna sprawa, a Akiba roxuje :lol:

 

Mam pytanie do osób, które ukończyły pierwszy akt. Po pojedynku z Frogs, ile jeszcze czasu zostało do ukończenia pierwszego aktu?

Odnośnik do komentarza
Troche pogralem w nocy i troche dzis rano, w pracy przy okazji prezentujac gre na pokazie dla devów. I musze przyznac ze mam ostro mieszane odczucia - zwlaszcza jezeli chodzi o czesc gameplayowa. Gram na poziomie Big Boss Hard i przeciwnicy czasem sa wyjatkowo slepi - a jak juz mnie zauwaza to strzelaja sporadycznie...ale to sam poczatek gry i tym sobie to tlumacze.

 

Swoja droga widze tez dosc mieszane odczucia wsrod ludzi ktorzy widzieli dzis gre - to juz nie jest taki zachwyt jaki kiedys mozna bylo zobaczyc przy okazji MGS2. (mowie oczywiscie o prezentacji ktora zrobilem w firmie)

 

Xymek ty masz jakiś uraz psychiczny na tle graficznym czy jaki h.. Jak wychodziło GTA te same herezje wszędzie głosiłes.

 

Jeszcze nie mam Ps3, dopiero w lipcu se sprawie, ehh pierwszy MGS które nie zagram przy premierze. Ale powiem jedno po filmikach, które widziałem grafa, jest niesamowita tak szczegółowa. zresztą przeciesz to jest MGS, tej gry nie trzeba wychwalać, bo ta gra jak ktos pisal to Król Next-genów. Ba dla tej gry warto sprzedać X-boxa.

Edytowane przez Slupek88
Odnośnik do komentarza

Ktoś wie do której kurier z DPD zatrudniony przez ULTIME rozwozi paczki??

Według trackera paczka wjechała do Łodzi o 2.00, wyjechała na miasto z kurierem o 8.05...

Awiza w drzwiach nie ma, kuriera też ani widu ani słychu ale skoro wziął to chyba ma zamiar dostarczyć dzisiaj...

Do której tak może dojechać, bo czatowanie w domu na odgłos domofonu już mnie nuży... <_<

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...