Skocz do zawartości

Metal Gear Solid 4


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Miazga... jedna zecz mnie meczy, bylem w innej strefie w 4 akcie, i teraz znow musze wybijac wszystko po kolei ( chyba nie zapamietuje niektorych stref w danym akcji... ) ale MIAZGAA juz wystawiam 10/10 gdyby nie jeden ehhh... gralo by sie lepiej, a tak juz wiem co mnie czeka <_<

 

Mimo iz poczatek ( pierwsze 3 akty mi niepodchodza ) to czwarty rekompensuje wszystko, az lezka w oku sie kreci...

Odnośnik do komentarza

Własnie skonczyłem grać. Całość pękła w 22:35 h - czyli podobnie do snake eatera (poziom Big Boss Hard).

 

Dla mnie najlepsza gra ever. Poważnie. Końcówka rozwala po całości wszystko co dane nam było oglądac przez te wszystkie lata na ekranach naszych tv. A samo zakończenie- satysfakcjonujące jak diabli. Mówię wam- tym którzy jeszcze nie przeszli gry bądź nie zaczeli w nia grać- tego co się dzieje w piatym akcie nikt sie nie spodziewa. Szczególnie końcówki gry. MASAKRA!!

Odnośnik do komentarza

Wczoraj po nocnej sesji ukończyłem 2 akt (12h). To co się dzieje pod koniec tego aktu... reagowałem tak, jakbym oglądał mecz i co chwile powtarzałem jak Drebin - shit! :lol: Cały akt 2 jest genialny, graficznie jak i pod względem gamepleyu.

Poza tym ile ta gra oferuje broni! Do tego dodać możliwość "tuningowania", dwa widoki FPS i prosto z RE4... jestem zachwycony tym tytułem.

 

A teraz akt3 i kompletna zmiana stylu, klimatu.

 

No i to podcinanie gardła, podchodzimy łapiemy typa i ciach... jucha leci :D

Odnośnik do komentarza

Ja juz ukonczylem MGS'a. Zajelo mi to 19h i 33min. Co moge powiedziec. Only God could made MGS 4. Ta gra to mostrzostwo. CUT-scenki oglada sie jak film i wszyscy co uwazaja ze dlugie CS to minus powinni dostac po mordzie :D A dzwiek? Poezja, takiego dzwieku jeszcze w grze nie slyszalem. Niesamowicie nakrecil mnie powrot na

Shadow Mosses

. Na zakonczenie opadla mi szczeka xD Osoby ktora spotka Snake na zakonczenie sie chyba nikt nie spodziewa. Dla kogo NIE polecam tej gry? Dla tych ktorzy nie przeszli poprzednich czesci lub przynajmniej nie przeczytaly retrospekcji MGS, ktore pare dni temu wylaly sie do sieci. 4 czesc jest napakowana tyloma smaczkami, ze serce sie raduje :) To tyle. Niedlugo sie zabieram za poziom THE BOSS EXTREME (gralem na SNAKE NORMAL). Pozdro

Edytowane przez konrado0905
Odnośnik do komentarza

Wstalem, polozylem sie ok 4ciej, etap 4ty, gdzies koncowka mysle. Wstalem, wiec zaczynam grac dalej... WTF? a myslalem ze kupno PS3 po za kilkoma grami to bedzie wyzucenie pieniazkow w bloto, a tu taki pozytywny KLOPS.

 

BTW: taka radoche przy grze ( mowie o calej serii poza 3jka i portable ops... ) mialem tylko przy pierwszej i drugiej czesci Max Payne

Edytowane przez Dabman
Odnośnik do komentarza
Dla kogo NIE polecam tej gry? Dla tych ktorzy nie przeszli poprzednich czesci lub przynajmniej nie przeczytaly retrospekcji MGS, ktore pare dni temu wylaly sie do sieci.

 

Na szczescie musze sie z toba niezgodzic. Nie przeszedlem poprzednich czesci ani nie ogladalem retrospekcji, a w MGS4 gra mi sie swietnie, a wiekszosc cut scenek ogladam z zapartym tchem. Bedzie 3ba przejsc poprzednie czesci gry ;] Jak myslicie, od jakiej zaczac? Mi sie wydaje ze od 3jki, bo to poczatek historii, no i klimaty mi bardziej odpowiadaja od klimatu z innych czesci ( innych niz MGS4 :), a jak wy sadzicie?

Odnośnik do komentarza
Dla kogo NIE polecam tej gry? Dla tych ktorzy nie przeszli poprzednich czesci lub przynajmniej nie przeczytaly retrospekcji MGS, ktore pare dni temu wylaly sie do sieci.

 

Na szczescie musze sie z toba niezgodzic. Nie przeszedlem poprzednich czesci ani nie ogladalem retrospekcji, a w MGS4 gra mi sie swietnie, a wiekszosc cut scenek ogladam z zapartym tchem. Bedzie 3ba przejsc poprzednie czesci gry ;] Jak myslicie, od jakiej zaczac? Mi sie wydaje ze od 3jki, bo to poczatek historii, no i klimaty mi bardziej odpowiadaja od klimatu z innych czesci ( innych niz MGS4 :), a jak wy sadzicie?

imo przejdź tak jak wydawano kolejne części, wtedy 3 część potraktujesz jak retrospekcję i docenisz różne ciekawe rzeczy których nie mógłbyś zauważyć bez grania wg chronologii

 

co do 4, pozim hard 12h30m koniec 2 aktu coraz mniej zabijam (1 kat ponad 150, 2 akt 76 z powodu kilku continues) częściej omijam, w neo jakiś szybko przechodzący nie zauważył że jest stukanie w ścianę i w połączeniu z otocamo sprawdza się niesamowicie

Odnośnik do komentarza
Dla kogo NIE polecam tej gry? Dla tych ktorzy nie przeszli poprzednich czesci lub przynajmniej nie przeczytaly retrospekcji MGS, ktore pare dni temu wylaly sie do sieci.

 

Na szczescie musze sie z toba niezgodzic. Nie przeszedlem poprzednich czesci ani nie ogladalem retrospekcji, a w MGS4 gra mi sie swietnie, a wiekszosc cut scenek ogladam z zapartym tchem. Bedzie 3ba przejsc poprzednie czesci gry ;] Jak myslicie, od jakiej zaczac? Mi sie wydaje ze od 3jki, bo to poczatek historii, no i klimaty mi bardziej odpowiadaja od klimatu z innych czesci ( innych niz MGS4 :), a jak wy sadzicie?

 

Chodzilo mi w wiekszosci o fabule ;P Poprzednie czesci musisz koniecznie nadrobic :) Kolejnosc?

 

Metal Gear Solid 3

Metal Gear Solid Portable OPS

Metal Gear *

Metal Gear 2 *

Metal Gear Solid

Metal Gear Solid 2

 

* W te mozesz zagrac jesli masz Metal Gear Solid 3: Subsistance lub na emulatorze NES'a lub MSX'a. Rowniez obie te pozycje wyszly na komorki. Pozdro

 

@Yano:

Metal Gear REX

(jedna z misji) :)

Odnośnik do komentarza
Metal Gear *

Metal Gear 2 *

Metal Gear Solid

Metal Gear Solid 2

 

* W te mozesz zagrac jesli masz Metal Gear Solid 3: Subsistance lub na emulatorze NES'a lub MSX'a.

Ja tylko dodam, że jak ma grać w MG to koniecznie w wersję na MSXa. Wersja na NESa to raczej ciekawostka (wersja na MSXa jest dużo lepsza).

 

Jeśli chodzi o MGS4 to dziś będę zaczynał ostatni akt. Mam nadzieję, że utrzyma sie tendencja, że im większy progres w grze tym gra jest lepsza/ ciekawsza.

Odnośnik do komentarza
Chodzilo mi w wiekszosci o fabule ;P Poprzednie czesci musisz koniecznie nadrobic :) Kolejnosc?

 

Metal Gear Solid 3

Metal Gear Solid Portable OPS

Metal Gear *

Metal Gear 2 *

Metal Gear Solid

Metal Gear Solid 2

 

* W te mozesz zagrac jesli masz Metal Gear Solid 3: Subsistance lub na emulatorze NES'a lub MSX'a. Rowniez obie te pozycje wyszly na komorki. Pozdro

Absolutnie nie. Należy przechodzić w takiej kolejności w jakiej gry się ukazywały. Raz, że będą go wkurzały archaizmy w MGS po zagraniu w MGS3, dwa że Kojima parę faktów zmieniał na przestrzeni tych paru lat, żeby mu się ta bajeczka jako tako poukładała, trzy że jest wiele odniesień w każdej kolejnej części do tych poprzednich (już nawet w MGS jest bardzo dużo motywów z MG2) Można ewentualnie pominąć MG1 i MG2.

Odnośnik do komentarza

powiem tyle LIfe is a Bitch. w piątek trzynastego wyłączyłem kosnolę sejvując przy

wejsciu do bazy PMC

w I akcie. Obudziłem się następnego dnia i kapa na całej lini PS3 przestało mi czytać BD :(

Akurat teraz jak wyszedł MGS4 no pociąć się idzie. Jutro serwis SONY w Krakowie jak myślicie zagram za tydzień już ?? :)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza

Kurcze, taki "maly zolty ludzik" :P jak Kojima ma jak widac tyle genialnych pomyslow, ze spokojnie starczyloby na kilka innych gier. Gra jest swietna juz od poczatku i tak do 3 aktu(bo tutaj dotarlem), a jak czytam tutaj, ze bedzie coraz lepiej to slinotoku dostaje ;) Polecam do gry jak nie macie kina domowego, sluchawki Lognetmedia Aero 5.1, przy ktorych naprawde bedziemy sie czuli otoczeni przez wybuchy :) (walka z "osmiorniczka" z nimi na uszach to bulka z maslem ;) )

 

Czy warto kupic Ps3 dla MGS4? Zdecydowanie TAK!

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...