Skocz do zawartości

Metal Gear Solid 4


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Przechodzę 4 raz Metala, jestem w drugim akcie na poziomie The boss extremly, trzeba wkońcu zdobyć emblemat BB ^_^ , czytałem wasze posty na temat jazdy na motocyl;u, kurna j do tego podchodziłem 5 razy na Big Boss hard, w sumie też z początku nie wierzyłem czy mi się wogole uda, ale jednak flashe pomogły. Mam takie pytanko, można gdzieś oblukać zdobyte figurki od Beauty and the Beast?

 

PS. Fajny patent z robieniem fotek, przy bossach sie uśmiałem kiedy ochoczo się wypinały i robiły ciekawe pozy pod ustawiony aparat, niewiem czy to było ale warto porobić foty na Shadow Moses w miejsach ważnych dla fabuly MGS1, np. miejsce śmierci Sniper Wolf, pojawi się później w edytorze stosowne zdjęcie duch ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Też mam na niego ochotę. Jak ktoś go zdobędzie to niech napisze coś o nim, gdyż ja go prawdopodobnie dopiero kupię pod koniec wakacji .

Czytałem recenzje tego headsetu. Jakość dzwięku jest słaba, lepiej zainwestować w zwykły headset.

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza
Właśnie skończyłem MGS4 i ciekaw jestem, czemu nie dali, jak w Snake Eater, opcji powtórnego oglądania filmików po zakończeniu gry? (Theaterical mode to się chyba nazywało w trójce :) Ten mission briefing to przecież nędzna namiastka - pięć filmików na krzyż! Brakuje mi tego....

to doskonaly pretekst do wydania MGS4 Sub(cośtam)

Odnośnik do komentarza

Możesz spokojnie kupić wszystkie bronie od Drebina, Snake ma pojemną kieszeń ;), co do drugiej części pytania, na końcu gry robisz sejwa, a później kiedy chcesz zacząć grać ponownie ze zdobytymi wcześniej bajerami odpalasz go, więc warto go mieć w przeciwnym razie pozostaje opcja new game. Dzięki PiotrB zaraz sparwdzę na Nomadzie ;)

Odnośnik do komentarza
hmm... tak sie zastanawiam mowiac: "na koncu gry..." miales na mysli po tych wszystkich cut-scenkach, czy moze w ostatnim miejscu do tego przeznaczonym??jak dobrze zrozumialem bo zaladowaniu tego save'a i obejzeniu ostatnich scenek przenosi nas do menu i jest tam ta opcja tak?

Sejwujesz po napisach koncowych, potem loadujesz tego sejwa, wybierasz poziom trudnosci i masz new game +

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...