Skocz do zawartości

Wszystko o modyfikacjach


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 258
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Więc mam parę pytań do wtajemniczonych Osób

z Góry dzięki za odpowiedź :wub:

 

1) Jak wygląda awaryjność wersji Arcade po przerobieniu, i ogólnie jak wygląda awaryjność konsoli po przerobieniu?

2) Wiem że są przeróbki w taki sposób że nie naruszają gwarancji?, czy jest to prawda czy taki kit ?

3) Jak wygląda opcja z Livem? Często banują?

4) Jak z osiągnięciami?, normalnie odblokowujesz osiągnięcia na przerobionej konsoli, z nieoryginalnymi grami?

5) i ostatnie pytanie, widzę że gry na Torrentach mają ponad 7gb, trzeba je nagrywać na dwuwarstwowych płytach?

Odnośnik do komentarza

1. narazie nikomu nie padl Arcade oraz tez sa osoby ktore maja CORE od startu i nadalej na nim smigaja...

2. naruszaja

3. ostatni ban byl na beta H3 jak pamietam

4. normalnie, tylko jak cie zbanuja nie bedziesz mogl ich juz pokazac komus innemu bo nie polaczyc sie z live i nie zaktualizujesz profilu

5. kazda gra nawet gdyby zajmowala 3,4gb i tak bedzie miec wage ponad 4,5gb wiec tylko 2 warstwowki ida w gre

Odnośnik do komentarza
@toxic - przerobka 50zl ,a nie 200zl, gdzie Ty zyjesz? Gry nie sa za free, a jedynie co do bana masz racje.

 

@bor - nikt tego nie wie czy sprawdzaja plyte czy software :/

 

dobra uwaga, kopie nie sa za free, jak ktos jest obrotny w handlu to granie na oryginalach moze wyjsc nawet na plus, tanio kupic, pograc i drozej odsprzedac... a kopii nikt nie odsprzeda

 

sprawdzaja kopie czyli plyte, ale jes pytanie czy firmware nielegalny moze wprowadzic jakies anomalie w odczytywaniu oryginalu i czy to mzoe miec konsekwencje takie ze system wykrywania moze to odnotowac? jest taka mozliwosc...

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Lool chopaki co za hejting sie szerzy ;) Chlopak ma swoje podejscie (co prawda bledne ale ma) a wy juz go gnebicie grupowo :)

 

To moze i ja zabiore glos jako ze na jasna strone mocy wkroczylem dopiero 4 miechy temu. Wczesniej jechalem non stop na kopiach przez wszystkie generacje konsol stacjonarnych i handheldow. Rok temu mialem moja pierwsza Trzystaszescdziesiatke i mialem kilkanascie kopii, no i pomimo tego ze byly to same hiciory to wlasnie.. nie mialem w co grac. Kazdy tytul ruszylem na chwilke i nie cieszylem sie nim bo nie wykartkowalem za niego tej pewnej sumki ani nie musialem pokombinowac z handlem coby ten tytul zdobyc.

 

Uwazam ze zdecydowanie lepiej jest nieprzerabiac konsoli bo majac te powiedzmy 3 (w moim przypadku obecnie) gry w kazda z nich szpilasz na maksa i gdy wycisniesz z niej wszystko badz juz cie znudzi wtedy po prostu odsprzedajesz i po klopocie, ew zamieniasz na inna. Kolejna sprawa to onlajn - nie orientuje sie jak jest obecnie z bezpieczenstwem piracenia po sieci, ale wczesniej kazdy komu mowilem ze gram na kopiach przez Live pukal sie w glowe i wieszczyl mi szybki koniec zabawy zakonczony banem.

 

I gadanie o tym ze kazdy piraci, ze jest malo kasy na orygnaly, ze kupujemy gre uzywana i wcale nie plaicmy tworcom? W pewnym numerze PE, HIV fajnie to ujał - cos w stylu "Jak nie mam kasy na fajna fure to woze sie czyms slabszym a nie kradne komus ten lepszy wozek" Nie ma co biadolic, co prawda jest troche ceizej z wyhaczeniem hiciora taniej ale kto powiedzial ze trzeba lykac gre od razu w czasie premiery? Majac ograniczone fundusze i chcac nie piracic mozna spokojnie dac sobie rade - wlasnie o tym sie przekonuje i jestem bardzo zadowolony - gralem narazie na moim drugim XO w 7 oryginalnych gier od maja ale za to mam satysfakcje zarowno z tego ze meczylem te gry intensywnie oraz z tego ze sam musialem zadac sobie trud (praca, oraz handel przez Siec) aby je zdobyc.

 

Krotko - nie warto przerabiac.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o aspekt techniczny, myślę ze warto.Jak na razie jedyna gra z jaką miałem problem to GTA4. Zbyt wolno doczytujące się tekstury , ogólnie grać się odechciewa. Podobno grając na oryginale nie ma tego problemu. Czekam na nowy interfejs i możliwość instalacji gier na hdd. Wtedy być może problem zniknie. Co do Live póki co korzystałem tylko jeden darmowy miesiąc , żadnego bana się nie doczekałem.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Ja widze tylko jeden powod dla ktorego chcialbym przerobic x 360,pograc w gre ktora nigdy nie zostanie wydana w europie a nie ma region free,niestety ale sporo tytulow ktore mnie interesuja nie beda dostepne na oryginalnego x'a.A co do reszty,kupuje oryginaly,bo pogram,wejde na znany serwis aukcyjne,sprzedam,a sumienie czyste.

Odnośnik do komentarza
Ja widze tylko jeden powod dla ktorego chcialbym przerobic x 360,pograc w gre ktora nigdy nie zostanie wydana w europie a nie ma region free,niestety ale sporo tytulow ktore mnie interesuja nie beda dostepne na oryginalnego x'a.A co do reszty,kupuje oryginaly,bo pogram,wejde na znany serwis aukcyjne,sprzedam,a sumienie czyste.

Nie zapominaj o jednym - jeżeli przerobisz konsolę, to i tak nie pograsz w gry z systemu NTSC-U czy NTSC-J - przeróbka pozwala jedynie na odpalanie kopii w PAL'u, a nie czyni jej region free ;) Ot taka mała uwaga ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...