Skocz do zawartości

Foobar


ogqozo

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tak tylko chciałem stwierdzić, że dopiero dzisiaj rano ściągnąłem tę nową wersję Foobara (0.9.5) i od tego czasu mam straszną radochę:). Wszystko się da skonfigurować samemu, w łatwy sposób, miód po prostu. Siedzę od rana i się tym bawię.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • Odpowiedzi 50
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Istnieje do foo coś takiego jak DFX dla winampa, jakieś pluginy kompatybilne z foo 0.9.5 czy coś?

 

A i jak zrobić żeby po wyjściu z programu, po jego uruchomienie, podświetlony był ostatni słuchany track?

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

Dla mnie te przezroczyste foo wogole nie zdaja egzaminu ze wzgeldu na mala czytelnosc i ustawiczne problemy przy zmianie tapety.Kwestia gustu wiadomo.

Najlepszy foo z jakim sie spotkalem i jakiego uzywam juz dlugi czas to :

http://foobar2000.pl/index.php?showtopic=4255

Edytowane przez El Loco Chocko
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące później...

ok mam kłeszczyn - po ostatniej reinstalce systemu, zainstalowałem sobie foo z configiem fooava1.05, tylko teraz w panelu 'Playlists' niezależnie od tego ile mam playlist to nie widać żadnej na liście o_O moge je zmieniac i w ogóle ale nie są wylistowane - wtf ? dodam, że przed formatem tez miałem ten config i wszystko smigało(w pracy też mam ten sam konfig i działa jak należy)..

wtf ?

Odnośnik do komentarza

mam versje 0.9.5.2 a wg. twórcy fooava :

PanelUI config, so not compatible with further version of foobar (since v0.9.5.3)

you can get necessary foobar2000 version 0.9.5.2

 

no i podaje link do najnowszej działającej wersji foobara - takową miałem zainstalowaną wcześniej i taka mam w pracy - więc nie rozumiem...

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące później...

pytanie za 100 punktów:

 

 

jak zmusić foobara by ten pasek na plejliście podążał za tym co jest aktualnie odtwarzane? bo na razie wisi tam gdzie go kliknę i nie ma zamiaru potem wędrować za aktualnie odtwarzanymi trackami

 

w sensie:

 

foo2000ec2.jpg

mam nadzieję,że rozumieją ocb ;]

Edytowane przez wietnam
Odnośnik do komentarza

^^ Playback->Cursor Follows Playback (Menu playback na pasku narzędzi a nie w preferences)

 

Tylko widzę że masz jakiegoś skina, wiec nie wiem gdzie Ci zniknęło menu Playback.

Może wróć na chwilę do Default User Interface i wtedy zmien.

 

Ja testuję od kilku dni Songbirda i powiem że całkiem fajny rozwijający się programik, na raze jest trochę baboli, ale wiadomio - mozilla, więc jest pełno a będzie jeszcze więcej dodatków.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Ściągnąłem Foobara 9.6, i spieprzyło się. Wcześniej jak zaznaczyłem wiele plików i dałem Play In Foobar, to mi się wszystkie po kolei wkładały do playlisty. A teraz jak tak zrobię, to mi tylko pierwszy z nich wskakuje. Nie mogę sobie puścić całego albumu na raz! Da się to jakoś naprawić, czy trzeba wrócić do 9.5.6? Przecież to jest bez sensu.

 

edit: Zainstalowałem starą wersję z powrotem i... wszystko się z(pipi)ało. Freeze na kilka minut za każdym razem, jak chcę jaką muzę włączyć. Koszmar. Nie mam jak słuchać muzyki. Muli, nie chce dodać do playlisty, źle sortuje, no ja nie wiem, co się stało. Co ja teraz zrobię, biedny.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...
  • 2 tygodnie później...

Czemu aż tyle dużo zachodu jest z zrobieniem z foo jakieś sensownie wyglądającego odtwarzacza... Aż odechciewa się tego używać.

 

edit:

a mnie nigdy nie udało się osiągnąć dokładnie tego co chciałem.

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.