Skocz do zawartości

Battlefield: Bad Company


Rutran

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 845
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gra całkiem fajna, ale jak na tytuł w którym multi ma być głównym daniem, to trochę z(pipi)ali z tymi serwerami. Właśnie pierwszy raz chciałem zagrać i co? nie można znaleźć żadnych meczów. A niby po to płacimy za Live żeby jakość usług była najlepsza :((

 

 

Edit: wyłączenie konsoli z prądu pomogło. Udało się połączyć i pograć parę godzin baz problemów :) BTW: jakby ktoś chciał pograć w drużynie to mój gt: malcher POL. Tylko uprzedzam że raczej cienki jestem :)))

Edytowane przez malcher
Odnośnik do komentarza

no jest bug z naprawianiem prawie cale top 500 nabijalo tak pkt a kolo z 1 miejsca ma 10 milionow pkt i 300 fragow tylko jesli nie naprawia tego buga to ja chyba rezygnuje z tej gry w tej grze są 3 rzeczy ktore mnie naprawde dobijaja

bug z naprawianiem

25 strzałów z ckemu zeby zabic "support"

dziwne respawny czasami rodzę się w centrum walki i idrazu hed ;/ oby to poprawili

tylko niech nikt nie pisze z bf jest arcadowy bo 25 strzałów to przesada i jeszcze jedno czy ktos wie czym sie w multi różni te challenge medium i hard bo ja nie wiem ;/ jmozna to wybrac kiedy szukamy meczu na danej mapie custom match

Edytowane przez BoroBoro
Odnośnik do komentarza
no jest bug z naprawianiem prawie cale top 500 nabijalo tak pkt a kolo z 1 miejsca ma 10 milionow pkt i 300 fragow tylko jesli nie naprawia tego buga to ja chyba rezygnuje z tej gry w tej grze są 3 rzeczy ktore mnie naprawde dobijaja

bug z naprawianiem

25 strzałów z ckemu zeby zabic "support"

dziwne respawny czasami rodzę się w centrum walki i idrazu hed ;/ oby to poprawili

tylko niech nikt nie pisze z bf jest arcadowy bo 25 strzałów to przesada i jeszcze jedno czy ktos wie czym sie w multi różni te challenge medium i hard bo ja nie wiem ;/ jmozna to wybrac kiedy szukamy meczu na danej mapie custom match

 

 

ja tam sie nauczylem strzelac (moze trzeba tez mocnego lacza nie wiem) ale 3-4 typa leci za jednym magazynkiem kazedej klasy

Odnośnik do komentarza
Gość maciek88

Jedna rzecz mnie w tej grze rozłożyła i nie są to sypiące się w pył ściany. AUDIO! Rewelacja dosłownie. A co do reszty to jasne, fajne to, ale jakoś mnie nie bierze :blink: Pograłem chwilę w demo i łeb mnie rozbolał. Męczy.

Odnośnik do komentarza

Niestety glitcherzy :krzeslem: psują rozgrywke i nabijają sobie punkty na naprawianiu pojazdu, widziałem osobiście taką sytuacje, wygląda to tak, że pojazd leży do góry kołami, a oni stoją przy nim jak idioci całą rozgrywke i naprawiają go w nieskończoność i dlatego mają wysokie wyniki.

 

Programiści wiedzą o tej sytuacji i zamierzają to wyeliminować.

 

Jeśli chodzi o klase Support to z tej broni najefektywniej strzela się z miejsca, a nie podczas chodzenia, duży rozrzut pocisków (pojemność magazynka 150-200 pocisków).

 

Respawny są najbezpieczniejsze w bazie, w teamie różnie bywa zależy jak kompani grają, ale ryzyko jest spore.

 

Odnośnik do komentarza
Niestety glitcherzy :krzeslem: psują rozgrywke i nabijają sobie punkty na naprawianiu pojazdu, widziałem osobiście taką sytuacje, wygląda to tak, że pojazd leży do góry kołami, a oni stoją przy nim jak idioci całą rozgrywke i naprawiają go w nieskończoność i dlatego mają wysokie wyniki.

 

Programiści wiedzą o tej sytuacji i zamierzają to wyeliminować.

 

 

ciekawe jak długo im zajmnie eliminacja tego problemu, pewnie z dwa miesiace :/

Odnośnik do komentarza

Nie panikujcie nie jest to taki wielki problem osobiście raz trafiłem na taką sytuacje, a rozegrałem już sporo rozgrywek, mało tego występuje ona tylko na levelu Oasis. Pewnie glitcherom :krzeslem: się to znudzi bo ile można stać i naprawiać pojazd, kiedy w około wirtualne pole bitwy czeka.

Edytowane przez Rutran
Odnośnik do komentarza
Nie panikujcie nie jest to taki wielki problem osobiście raz trafiłem na taką sytuacje, a rozegrałem już sporo rozgrywek, mało tego występuje ona tylko na levelu Oasis. Pewnie glitcherom :krzeslem: się to znudzi bo ile można stać i naprawiać pojazd, kiedy w około wirtualne pole bitwy czeka.

 

nie tylko na oasis, na innych tez jest, kolesie zamiast iść walczyc to naprawiają samochód grupowo

Odnośnik do komentarza

Ma to swoje zalety - raz trafiłem na 5 ludków spawających samochodzik. Szybkie wyjęcie karabinu, 100 naboi i 5 killi ;). Myślę że Dice nic nie zrobi w tym temacie, tak samo było w BF 2 też nikt nic nie zrobił, tylko że tam wchodziło się pod poziom :). Grę przeszedłem na normalu, jak dla mnie trochę za krótka, i mało ciekawa. Online szarpię 5 dni i mam już najwyższą rangę, moim zdaniem trochę za szybko rośnie.

Grę polecam, w PE dostała za oprawę 9, natomiast ja spokojnie przyznałbym 10.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Mylisz się soniak napewno coś z tym zrobią bo czytałem wypowiedz człowieka z EA i on twierdził, że wiedzą o zaistniałej sytuacji i to naprawią. Tutaj sprawa dotyczy rankingów i w tym momencie jest on przekłamany przez glitcherów :krzeslem:

 

Jeśli chodzi o szybkość narastania rangi to pewnie jest tak ze względu na to, niektórzy gracze podnieśli raban o bronie z Gold Edycji i ludzie z DICE dlatego pewnie podjeli taką decyzje.

Edytowane przez Rutran
Odnośnik do komentarza

Mecz składa się z dwóch rund na tej samej mapie, raz gra się obrońcami, a raz atakującymi i każdy gracz może sprawdzić swoje możliwości po obu stronach. Wiadomo oczywiście, że gra się tak jak przeciwnik pozwala. Wiele też zależy od znajomości mapy, własnych umiejętności, pomysłów oraz ludzi z teamu. Na każdej mapie gra się w odmienny sposób, jest to bardzo wymagająca gra.

W tej grze rozgrywka może potoczyć się różnie raz obrońcy mają przewage i zatrzymują atakujących na pierwszej bazie, a innym razem atakujący wchodzą na terytorium przeciwnika jak w masło. Rozgrywka jest nieprzewidywalna, trzeba mieć spory przegląd sytuacji i błyskawicznie reagować. Tutaj można teoretycznie przegrać wygrany mecz lub wygrać przegrany mecz.

Odnośnik do komentarza

Czy żeby dostać kod na tą broń F2000 dla asoulta musze mieć wszystkie poprzednie battlefieldy zarejestrowane? I czy jest jakiś inny sposób na zdobycie snajperki za preordera? I ile kredytów na unluck'i jest do zdobycia na multi starczy na wszystko czy trzeba korzystać roztropnie z tego daru? Apropos singla jest mocno średni boty poza niezłym celem nic innego nie otrzymały od programistów a i krótki jest, niecałe 6 godzin na ukończenie.

Odnośnik do komentarza

Jak ja lubię czytać te Wasze posty, w których jaracie się tak jak podczas podróży życia nad morze, wraz z tymi błędami ortograficznymi pisanymi w podnieceniu. Napisze tak: Jeśli ktoś ma zamiar grać w singla to powinien bardzo to rozważyć. Single jest krótki i dosyć nudny. Dopiero w online gra rozwija skrzydła. F2000 dostępny jest po osiągnięciu rangi 25 (dla dzieci Neo ranga 25 to taka którą odblokujecie po 4 latach gry, czyli ostatnia). Broń ta dostępna jest od razu jedynie w wersji gry GOLD, czyli w takim metalowym pudełeczku, koloru złotego, którego cena jest taka sama jak wersji zwykłej i tutaj uprzedzam Wasze pytania - tak, gre można kupić w Polsce, nie jest dostępna w sklepach mięsnych. Cena gry to 219zł. Dźwięk 9/10 (tak, słychać ptaki i dźwięk upadających łusek, chociaż takowych nie ma), grafika 10/10 (przecież pisałem że nie ma łusek!), długość 10/10 (po co przerabialiście konsole? teraz macie bana i nie możecie grać online).

Moja wypowiedź jest ironiczna jednak odpowiada na następne 20 pytań które pojawią się w najbliższym czasie.

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...