Skocz do zawartości

Battlefield: Bad Company


Rutran

Rekomendowane odpowiedzi

Tłumaczyć to tobie trzeba wiele razy bo brak u ciebie logicznego myślenia i wyobraźni. Nie mam lagów, pisałem że czasem coś nie zagra jak należy wyjaśniałem dlaczego. Przeglądając twoje posty to można odnieść wrażenie że to niegramatyczny, oszczerczy, prowokacyjny bełkot klepiącego po całych dniach w buttony. Nie jesteś znawcą tematu tylko nieudolnym pseudo krytykiem.

Może ty zmień horyzont i przestań grać w gry to może zmienisz płyte.

Edytowane przez Rutran
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 845
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Oho, widzę że przygody renegatów budzą równie duże kontrowersje co przygody Master Chiefa;) Jeśli chcecie znać moje zdanie(podkreślam - MOJE) to "BC: Bad Company" to najlepsza gra online na Xboxa360. Co więcej trochę zaryzykuję stwierdzając, że nawet w singlu jest lepsza np. od takiego "Gears of War", nie mówiąc już o "Halo 3". Może jestem jakis dziwny ale kampanię w BC przechodzę z wypiekami na twarzy, no jest po prostu świetna. A multiplayer to miód niesamowity. Cóż pewnie mój ostateczny wynik przesłonił mi fakt, że o ile w "Halo 3" zawsze ginąłem pierwszy i leszczyłem strasznie, tak tutaj przeważnie jestem w środku, w czołówce, a kilka razy nawet zająłem pierwsze miejsce w tabeli wyników po meczyku;).

 

Moja ocena gry to 9/10

Odnośnik do komentarza
bf mc jak i bc nie jest moim zdaniem skilowy

A co jest skillowe? Młócka w Unrealu?

A nie? Może nie ma tu podłoża taktycznego, jakie masz w CoD4 (HC S&D), ale na pewno jest to strzelanina bardzo skillowa. Wymaga po prostu innych umiejętnoćci od gracza. W CoD4 jest to opanowanie, cierpliwość, komunikacja, teamplay. W UT3 i innych 'kłejopodobnych" jest to natomiast refleks, aiming itp. Nie mów Wampis, że BF:BC jest skillowy ;)

Edytowane przez Dziobak_
Odnośnik do komentarza
bf mc jak i bc nie jest moim zdaniem skilowy

A co jest skillowe? Młócka w Unrealu?

 

Skill w Battlefieldzie ogranicza się do tego, jak szybko uda Ci się dobiec do czołgu/heli - w walce 1vs1 liczy się tylko refleks, znajomość mapy nie jest czynnikiem decydującym o wygranej, dobra celność również nie jest konieczna, a z racji otwartych terenów i architektury map szanse na przeprowadzenie udanego ataku z zaskoczenia są raczej niewielkie.

Unreal z pewnością wymaga od gracza dużo większych umiejętności - spędziłem sporo czasu z pierwszą częścią i wiem co mówię; już w pierwszych minutach meczu łatwo można odróżnić nowicjusza od starej wygi. W przeciwieństwie do Bad Company samo szczęście nie wystarczy by wygrać.

 

Odnośnik do komentarza

Ta recenzja to jakaś kpina, autor wyraźnie nie lubi życia lub jest ślepy. Nie moja wina że gra na 14 calowym TV w domu starców u swojej babci. Jako gracz czuję się urażony że tak niekompetentne osoby wypowiadają się na temat tak udanej gry. Autor tekstu popisał się głupotom WYJĄTKOWĄ. Uważam że tacy ludzie nie powinni prowadzić stron z takimi recenzjami.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Wrzucony na siłę niestrawny kotlet (scenariusz), doprawiony paskudnym sosem w postaci ledwie strawnej grafiki (otoczenia).

 

Zabawa w singlu polega na jednym schemacie: dostań się do określonego punktu na mapie, rozwal wszystko -> idź do następnego punktu na mapie. Tutaj niestety czeka na ciebie to samo zadanie. Uczucie deja vu będzie towarzyszyło Ci drogi graczu do końca gry. Możecie mi wierzyć na słowo lub też nie, ale przypuszczam, że gry w trybie single nie ukończy ponad 90% osób, które ją zakupią. Nuda jaka wieje z ekranu zamęczy nawet najwytrwalszych. Sytuacji nie poprawia fakt, iż na jednej mapie (misji) spędzamy około 45 minut.

 

W tej grze widać jak na dłoni, że tryb single został dorzucony jako element dodatkowy, na siłę, jak najmniejszym nakładem kosztów.

Ewidentna bzdura, jeśli gdzieś miałbym mieć uczucie deja vu to w GTA IV, na pewno nie tutaj. Uwagi które napisał ten gościu mogłyby odnosić się do singla w MC, na pewno nie w BC. No i czego on się czepia w grafice, nie licząc okropnego filtra czy czego tam, jest naprawdę dobrze.

No dobrze, ale po chwili stwierdziłem, że chciałbym zagrać ze znajomymi, którzy przecież również grę tę już zakupili (ehh, te embarga na pisanie recenzji przedpremierowych). Pierwszy ZONK! Brak jakiegokolwiek wyboru, na którym serwerze de fakto zagramy. Serwery losowane są z puli dostępnych i koniec. Nie ma możliwości przenoszenia się między nimi (poza wyjściem z gry i kolejnym losowaniem). Nie ma możliwości zaproszenia na serwer na którym gramy znajomych. Nada! Null! Nothing!

Ten fragment ewidentnie dotyczy nie gry, a "zalet" PS3.

 

Recenzja ogólnie ogromnie nierzetelna, co nie świadczy dobrze o samej stronie czy chociaż wyborze recenzentów (czyli grafa w BF:BC zasługuje na 1, a w GTA IV dla porównania na 8,5? LOL).

Othis, a w ogóle po co dajesz linka do czegoś takiego, chcesz sprowokować kolejne wojenki?

 

PS: to była chamska odpowiedź:

bf mc jak i bc nie jest moim zdaniem skilowy

A co jest skillowe? Młócka w Unrealu?

 

skilowy jest bardziej reksio na pc, a taktyczne sa bardziej pilkarzyki na kurniku...

Za kogo ty się w ogóle masz?

Edytowane przez Wampis
Odnośnik do komentarza

Włączam dziś Battlefielda, wchodzę do gry i... wszystko wykasowane!, wszystko i wszystkim, nie wiem czy to jest tymczasowy stan czy nie ale irytuje mnie to. Do tego dochodzą dziwne lagi i częste wywalanie z lobby. Oprócz tego płaciłem dużo więcej za wersję GOLD a teraz mam zablokowane te 5 broni. Czy ktoś też tak ma? Wczoraj gadałem z moimi przyjaciółmi zza wschodniej granicy i też tak mieli.

Pozdro

Fucki dla DICE!

Odnośnik do komentarza
Włączam dziś Battlefielda, wchodzę do gry i... wszystko wykasowane!, wszystko i wszystkim, nie wiem czy to jest tymczasowy stan czy nie ale irytuje mnie to. Do tego dochodzą dziwne lagi i częste wywalanie z lobby. Oprócz tego płaciłem dużo więcej za wersję GOLD a teraz mam zablokowane te 5 broni. Czy ktoś też tak ma? Wczoraj gadałem z moimi przyjaciółmi zza wschodniej granicy i też tak mieli.

Pozdro

Fucki dla DICE!

Coś kombinowali, z "can't connect to the EA server" włącznie. Na PS3 też nie dało się grać.

Odnośnik do komentarza

proszeeee, niech ktoś powie że wszyscy tylko udają zdziwionych, OD LAT trąbie na prawo i lewo że serwery ea mają to do siebie że że lagi to STANDART, wywalanie z gry tym bardziej

 

napiszą wam że to poprawią? (pipi) prawda :) ja wam pisze że nic z tym nie zrobią, i za tydzień/miesiąc/rok/dwa/trzy będzie tak samo, chcesz grać w bbc = przyzwyczaj się do wysokich pingów i notorycznego wywalania z gry

 

dlatego ciągle zwlekam z kupnem bbc, bo sama gra wiadomo, BEZKONKURENCYJNA, nie ma programu który choćby się do niej zbliżał, do lagów idzie się przyzwyczaić, ale wywalanie z gry jest na serio mocno irytujące (problemy z kontem są tymczasowe, raczej na pewno wszystko szybko wróci do normy)

Odnośnik do komentarza

Opowiem Wam moją historię, historię dziecka które doznało złego dotyku ze strony EA :lol: .

Gram w Battlefielda od premiery (Bad Company) w zasadzie żadnych kłopotów z serwerami nie miałem, wszystko śmigało ładnie i płynnie... aż do pewnego dnia czyli 7 lipca 2008 roku. Po 1 dniu kiedy to nie można było się połączyć z serverm, oraz sraniu w gacie że zresetowali rangę, okazało się że serwery postawili na nowo, dodali gratis broń i ogólnie cud, miód i orzeszki. Zadowolony odpaliłem grę online, wszedłem czym prędzej do gry aby po chwili doznać szoku... co to job twa mać ma być? Lagi tak konkretne że nikt nikogo nie może ubić, gościa nie da się ubić, wszyscy po planszy skaczą i jest ogólny zamęt połączony z moją bezsilnością. Lagi występują też u moich znajomych... Łącze mam przeciętne bo niecały 1 mega, ale sprawdziłem dziś WSZYSTKIE gry i każda śmiga online pięknie, łącznie z BF 2, oprócz jednej.... Battlefield Bad Company, dziecka które s(pipi)iło EA po ich debilnej "reperacji" (nie wiem co to było, po co te debile dotykały się do serverów). Chciałbym usłyszeć Wasze zdanie na ten temat.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

A na jakie opinie liczysz? Granie Recon'em całkowicie straciło sens. Trzeba czekać, aż przeciwnik się zatrzyma i wtedy modlić się, żeby wszedł headshot. Wcześniej nawet podczas biegu, kiedy w momencie strzału mieliśmy typa na celowniku, wchodził frag. Teraz wychodzi na to, że trzeba brać poprawkę na lag.

Preferowaną klasą pozostaje Demolution z dalej przegiętymi shotgunami, które są wręcz zabójczo skuteczne nawet na średnim dystansie.

No to sobie (pipi)a pograłem w multi.

Odnośnik do komentarza

moja przygoda z ta gra skonczyla sie w sumie wczoraj po kilku zaledwie dniach...Co do lagow nie moge powiedziec o nich bo nie uswiadczylem ich poza moze jedna czy dwoma partiami. Dla mnie ta gra miala jednak mnostwo innych rzeczy. Prawda jest taka ze jesli nie masz sensownej ekipy ktora komunikuje sie uzywa headsetow, i gra nie na zasadzie jak najwiecej fragow hej do przodu tylko robi co nalezy (def/ lub sensowny atak) to ta gra jest pozbawiona calej magii. Wystarczylo mi kilka meczy gdzie byl naprawde zgrany caly team i roznica byla ogromna. NIestety wieksza czesc czasu trafialem do takich randomow gdzie kazdy robil co chcial a w sluchawce ciszaaa jak makiem zasial. chyba nie trzeba mowic jaki sens i przyjemnosc jest takiej gry...NULL.

Single imo kompletnie bez mangesu..w polowie drugiej misji wylaczylem i podziekowalem. Probowalem jeszcze podejsc do multi ktore jest tylko wtedy swietne jesli mamy ekipe niestety wiekszosc meczy jakie trafilem to albo slyszalem sapanie jakby ktos biegal z tym padem w lapie po pokoju kryjac sie za kanapa albo standarowe przyspiewki hamburgerow...

Dlatego dobra rada dla kogos kto jeszcze sie waha..masz znajomych ktorzy maja BF bierz bez wahania radosc z gry jest niesamowita jesli nie propnowalbym przemyslec zakup.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...