Skocz do zawartości

Battlefield: Bad Company


Rutran

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 845
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

proszeeee, niech ktoś powie że wszyscy tylko udają zdziwionych, OD LAT trąbie na prawo i lewo że serwery ea mają to do siebie że że lagi to STANDARD, wywalanie z gry tym bardziej

Sorki ale nie pamiętam bym w Burnoucie miał lagi, w BF:MC też bywały u mnie b. rzadko, Skate -> lagów brak, a jeszcze FIFa, NFS itd.

Walneli MEGA babola, ale jestem święcie przekonany, że po szumie jaki zrobili gracze wszystko wróci do normy.

Wcześniej czy później :P

Zresztą ciężko by nie było lagów w grze gdzie gra co najmniej kilkanaście osób.

Odnośnik do komentarza

Ostatnio występowały problemy z serwerami EA w Bad Company, było to spowodowane porządkami w rankingu gry. Gracze, którzy nabijali punkty naprawiając pojazdy tzw. glitcherzy mają zredukowaną punktacje o wartość, którą nabili nieuczciwie. Otrzymali również najniższą range Recruit.

Edytowane przez Rutran
Odnośnik do komentarza

Map jest 8, teoretycznie wszystkie są grywalne za sprawą trybu Gold Rush, ale w praktyce zależy jaki rodzaj map preferuje dana osoba. Prawdziwych battlefieldowych map są 3 sztuki, znajduje się na nich spora liczba pojazdów: Oasis, Harvest Day, End of the Line (największa mapa w grze), pośrednie mapy to: Valley Run i Final Ignition. Reszta to typowe nastawione na chodzenie pieszo, nie licząc pojedyńczych pojazdów: Ascension, Deconstruction i Over and Out.

 

Ogólnie są ciekawie zaprojektowane, zróżnicowane i rozbudowane.

 

W tym linku znajdują się materiały video, z krótkimi charakterystykami każdej z map i podpowiedzi taktyczne jak można grać. Materiał jest dostępny jako bonus w Gold Edition:

http://pl.youtube.com/view_play_list?p=3EEAA363E9D4A81B

Edytowane przez Rutran
Odnośnik do komentarza

Wróciłem po naprawie i sytuacja mnie zdziwiła ,ponieważ gram gram... i tak jakieś 2h.Po minionym czasie moje punkty zostały wyzerowane.Myślałem ,że dawno to usunięto.Tak na marginesie nie glitrzerowalem :P Wejdę później może już tego nie będzie.

 

Już jest okay :) tak jak Wampis mówi pewnie coś grzebali.

Edytowane przez Mefi23
Odnośnik do komentarza
Też miałem to samo, pewnie znowu coś grzebią przy serwerach.

Co do map to jak dla mnie taka kolejność (od najlepszej do najgorszej): Oasis, Ascension, Valley Run, Deconstruction, Final Ignition, Over and Out, Harvest Day i na końcu End of the Line.

 

 

Ascension i Over and Out sa nastawione na zadyme niczym w halo3 i wlasnie dlatego stawiam je najnizej w swoim rankingu, ale taka roznorodnosc jest i tak na +, najbardziej bezplciowa jest end of the line chociaz dobra dla snajpera:)

 

EDIT i wystepuje tu brak map typu duzy kwadrat gdzie bedac na srodku mozesz isc we wszystkie str do jakis zabudowan>>moim zdaniem te mapy nie nadaja sie zbytnio do trybu conquest(chyba ze dodadza pare heli)

Edytowane przez Othis
Odnośnik do komentarza
Ascension i Over and Out sa nastawione na zadyme niczym w halo3 i wlasnie dlatego stawiam je najnizej w swoim rankingu, ale taka roznorodnosc jest i tak na +, najbardziej bezplciowa jest end of the line chociaz dobra dla snajpera:)

Ascension akurat bardzo lubię, bo jest mała i treściwa. Dodatkowo gram specjalistą, który ma tutaj spore pole do popisu. Co do reszty map, są rzeczywiście dość zróżnicowane, stąd każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Przykładowo widziałem graczy, którzy rewelacyjnie sprawowali się na Over and Out, ale już na większych przestrzeniach nie byli sobie w stanie poradzić(Oasis, Harvest Day).

Edytowane przez Vulc
Odnośnik do komentarza
Ascension i Over and Out sa nastawione na zadyme niczym w halo3 i wlasnie dlatego stawiam je najnizej w swoim rankingu, ale taka roznorodnosc jest i tak na +, najbardziej bezplciowa jest end of the line chociaz dobra dla snajpera:)

Są najmniej zgodne z ideą pola walki, ale za to zawsze gwarantują emocje. Jak na Harvest Day czy End of the Line przeciwnicy nie mają ochoty przystąpić do ofensywy, to na obronie zaczyna się robić nudno.

Odnośnik do komentarza
Ascension i Over and Out sa nastawione na zadyme niczym w halo3 i wlasnie dlatego stawiam je najnizej w swoim rankingu, ale taka roznorodnosc jest i tak na +, najbardziej bezplciowa jest end of the line chociaz dobra dla snajpera:)

Są najmniej zgodne z ideą pola walki, ale za to zawsze gwarantują emocje. Jak na Harvest Day czy End of the Line przeciwnicy nie mają ochoty przystąpić do ofensywy, to na obronie zaczyna się robić nudno.

Harvest Day to jedna z najtrudniejszych map dla atakujących, jeśli pierwsze skrzynki będą chcieli zniszczyć klasycznym sposobem, czyli uzbrajając ładunek. Końcowe wzgórze też może się okazać problematyczne, bo stosunkowo łatwo jest je obronić, a agresorzy nie mają już wsparcia pojazdów. Z reguły.

Edytowane przez Vulc
Odnośnik do komentarza
Pogięło ich?

Jak można zapomnieć o tak podstawowej rzeczy, przecie to teraz standart.

Czasem z napisami miałem pewne trudności a ze słuchu to już w ogóle dużo zrozumiem...

Angola się ucz a nie narzekasz jak stara baba ;) Jak będziesz umiał ten język w odpowiednim stopniu to z samych dialogów wykumasz OCB.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza
Gość Beka Wnusiu
Pogięło ich?

Jak można zapomnieć o tak podstawowej rzeczy, przecie to teraz standart.

Czasem z napisami miałem pewne trudności a ze słuchu to już w ogóle dużo zrozumiem...

Angola się ucz a nie narzekasz jak stara baba ;) Jak będziesz umiał ten język w odpowiednim stopniu to z samych dialogów wykumasz OCB.

 

Coś tam umiem ale łatwiej zrozumieć z napisów niż ze słuchu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...