Skocz do zawartości

Pytania na temat X360


Rekomendowane odpowiedzi

to ja nie rozumiem, najprościej to napisać do papyflo i zapytać o co komą

Spytałem już kilka dni temu - jeśli ktoś jest ciekawy, to jeśli mamy konto na Europę, to kody na cały świat i na Europę nie różnią się w funkcjonalności dla nas niczym, a różnica cenowa wynika z tego, że papyflo ma karty na Europę od innego dostawcy, co wpływa na cenę :)

Odnośnik do komentarza

przeciez to logiczne co piszesz wiec nie wiem po co to tlumaczyc...

 

skoro ktos ma konto na europe to zdrapka na caly swiat obejmuje europe...

 

cena wynika z tego ze zdrapki kupowane za dolary (na caly swiat) sa tansze od kupowanych za euro (w europie na europe), roznica wynikajaca z kursu tych walut bo nominalnie praktycznie ta sama kwota...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

Witam

 

Kupiłem nową konsolę XBOX 360 na allegro(65 nm) Dzisiaj do mnie przyszła i zauważyłem jedną nietypową rzecz - mianowicie plomba była "zsunięta z jednej połowy konsoli. Dodaję poniżej zdjęcie. Co mam zrobić? Gwarancja jest nieważna? Bardzo proszę o odpowiedzi. Przepraszam za niską jakość zdjęć ale dysponuję tylko telefonem.

 

 

http://i32.tinypic.com/4l6px.jpg

Odnośnik do komentarza
Witam

 

Kupiłem nową konsolę XBOX 360 na allegro(65 nm) Dzisiaj do mnie przyszła i zauważyłem jedną nietypową rzecz - mianowicie plomba była "zsunięta z jednej połowy konsoli. Dodaję poniżej zdjęcie. Co mam zrobić? Gwarancja jest nieważna? Bardzo proszę o odpowiedzi. Przepraszam za niską jakość zdjęć ale dysponuję tylko telefonem.

 

 

http://i32.tinypic.com/4l6px.jpg

Witam,

Plomba wygląda poprostu na zerwaną. Czy jesteś pewien iż sprzedający nie rozbieral konsoli ?? Czy pudełko z konsolą było wcześniej nieotwierane w 100% powinna być taka biała okrągła taśmo-plomba od strony gdzie otwiera się pudło :). Na allegro pełno jest ofert także wraz z przeróbką a jeśli takową konsole z przeróbką kupiłeś to by wyjaśniało dlaczego plomba jest uszkodzona. Pozatym kupując coś na allegro naprawdę trzeba uważać :)

 

Co do twojego pytania poprostu twoja gwarancja jest nieważna w 99,9%.

Edytowane przez Ice Lolek
Odnośnik do komentarza

wyglad ana rozbierana, a po co byla rozbierana to trzeba pytac sprzedawce, jak kupies nowa przez allegro to z gwarancja sprzedawcy? czyli ze sklepu, wiec masz 2 lata "towar niezgodny z umowa" i mzoes zna to si epowolywac u niego

ale tez na allegro jest cos takiego jak si ekupuje z aukcji KUP TERAZ ze mozna oddac do 5 dni bez roznicy czy to skelp czy nie, a jak sklep to masz 11dni przy zakupach przez internet...

Odnośnik do komentarza

mam bardzo WAZNE pytanie i potrzebuje szybkiej rady , gdyz moge tanio nabyc przełącznik vga. mianowicie chcialbym konsole i kompa podlaczyc rownoczesnie do monitora a teraz kilka pytan :

- czy bede mial glos skoro w moim monitorze sa wbudowane glosniki tzn ma opcje podglasninia, jednak nie mam glosu jak odlacze glosniki od kompa i chce uslyszec glos na monitorze to go nie ma, do konca tego nie czaje , jednak na moim monitorze sa przyciski volumne + i volumne - , nadmienie,ze w glosniku z tylu mam wejscie vga, to do pradu i "line in" tak jest podpisane

- czy jak kupie tani kabel vga uzyskam gorsza jakosc obrazu ? czy to tylko taki tani chwyt microsoftu ?

- jak juz bym nie mogl miec glosu w monitorze to jakie najtansze glosniki musialbym kupic i jak je podlaczyc bo glosniki podlaczane przez usb do xboxa 360 podobno nie dzialaja

to wszystko , mysle,ze opisalem wszytsko dokladnie , teraz wasza kolej , dzieki z gory za opdowiedzi

Odnośnik do komentarza

Konsola X360 Premium wersja NTSC

 

Zasilacz... czy potrzebny jest nowy(napiecie w US 110V) czy moze wystarczy wymienic wtyczke... generalnie czy zasilacz dziala na 110-230V czy jest konkretnie 110 albo 230V?

 

Po wymianie napedu w konsoli w Polsce, dalej bedzie blokada regionalna NTSC czy bedzie PAL? generalnie czy blokada regionalna jest na czytniku czy w samej konsoli (stawiam ze to pierwsze, ale wole sie upewnic).

 

Odnośnik do komentarza

trzeba wymeinic zasilacz na 230V, spalisz ten z USA od reki bez transformatora, albo kupic transformator tylko porzadny (raczej malo oplacalne, zasilacz tanszy i wygodniejszy bedzie)

 

a po co masz wymieniac naped? region jest w konsoli-plycie glownej, dokladnie w kosci nand, tam gdzie jest i dash

jesli to wersja z HDMI 65nm to nie da sie nic zrobic ale jesli to bez hdmi a ogolnie 90nm to jestem w stanie zmeinic jej region na dowolny, a nawet zrobic z niej multiregionowa konsole, konsola wtedy jest na karty xD i na kazdej karcie mozna sobie miec inny wsad nand z innym regionem czy dashem, pelna dowolnosc...

Odnośnik do komentarza

Niedawno nabylem xo w wersji elite i miałem nadzieje ze będę mógł zrzucić kilka filmów oraz mp3 na dysk xo......Ale za ch#$ nie moge sie doszukac opcji copy po włożeniu np. płytki z mp3....Wiec mam pytanie jak i czy wogule można zrzucać filmy i mp3 na dysk xo? W ps3 jest taka opcja <_<

 

 

Edytowane przez sivkins
Odnośnik do komentarza
Gość ptasior360

Z tego co mi się wydaje to nie ma takiej opcji, możesz jedynie słuchać muze z płytki albo pendrive.

Xbox360 ma rozdzielczość 1280x720, ale da się ustawić większą. I teraz pytanko czy jak ustawię rozdziałke na np 1400x900(czy jakąś wyższą) to jakość się nie zmieni???

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...