Skocz do zawartości

Pytania na temat X360


Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem akumulatorki Sanyo 2700 mAh i są ciut grubsze/dłuższe niż GP 1300 mAh których wcześniej używałem. GP same wyskakiwały z "kieszeni" a tamte krowy musiałem wyciągać pensetą bo inaczej nie dało rady. Boje się ze mi się ta kieszonka rozbabra. Przysłali mi jakieś zmutowane baterie ? To tak ma być ?

Odnośnik do komentarza
Gość MasterShake
Kupiłem akumulatorki Sanyo 2700 mAh i są ciut grubsze/dłuższe niż GP 1300 mAh których wcześniej używałem. GP same wyskakiwały z "kieszeni" a tamte krowy musiałem wyciągać pensetą bo inaczej nie dało rady. Boje się ze mi się ta kieszonka rozbabra. Przysłali mi jakieś zmutowane baterie ? To tak ma być ?

mi gp ledwo się mieszczą ( tak na siłę wyciągam ) , od 1.5 roku jakoś nic sięn ie rozbabrało więc nie powinno

Odnośnik do komentarza
Gość Albert Wesker
tak - są. Albert Wesker z forum chyba taką dostał ;) Nazywają się OPUS.

 

no dokladnie, z tego co czytalem to wlasnie ten opus

fajna sprawa, konsolka jest o wiele wiele cichsza niz moj stary premium, jest nowa (04/2008), byla w foliach jeszcze i dostalem zaslepke na dysk twardy ;]

 

Odnośnik do komentarza

mama maly problem naped w moje tri sixty ( samsung ) mam takie jazdy ze przy wyciaganiu plyty oczywiscie pierw wychodze do dasha prawie zawsze zawarczy plyta, czesto tez przy ladowaniu do wychodzenia do dasha rowniez ostro chrapnie jakby ktos rysowal gwozdziem plyte dzieki bogu plytom nic sie nie dzieje ale dzwiek jest przerazajacy o co kaman ??

Odnośnik do komentarza

Zaobserwowalem dziwna rzecz przy moim X360. Konsole mam podlaczona kablem HDMI do monitora Benq G2400W, do tego monitora podlaczony jest tez komputer przez zlacze DVi.

 

No i teraz :

 

Mam wlaczona konsole i komputer jednoczesnie, na monitorze jest obraz z komputera, przelaczam obraz na monitorze na ten z konsoli i tym momencie konsola mi sie resetuje (leci logo startowe i od nowa loguje sie do XBL). Mialem tak tez na monitorze LG.

 

Druga sprawa jest taka ze jak wroce znow na obraz z komputera i pozniej znow na konsole to zawiesza mi sie komputer.

 

Postaram sie na jutro sprawdzic czy nie dzieje sie tak przypadkiem od kabla sieciowego (komp udostepnia lacze do a X'a).

Odnośnik do komentarza
Zaobserwowalem dziwna rzecz przy moim X360. Konsole mam podlaczona kablem HDMI do monitora Benq G2400W, do tego monitora podlaczony jest tez komputer przez zlacze DVi.

 

No i teraz :

 

Mam wlaczona konsole i komputer jednoczesnie, na monitorze jest obraz z komputera, przelaczam obraz na monitorze na ten z konsoli i tym momencie konsola mi sie resetuje (leci logo startowe i od nowa loguje sie do XBL). Mialem tak tez na monitorze LG.

 

Druga sprawa jest taka ze jak wroce znow na obraz z komputera i pozniej znow na konsole to zawiesza mi sie komputer.

 

Postaram sie na jutro sprawdzic czy nie dzieje sie tak przypadkiem od kabla sieciowego (komp udostepnia lacze do a X'a).

nawet wyciaganie i wkladanie kabla HDMI podczas pracy chyba konsoli nie resetuje, wiec dziwny masz przypadek, sieciowka tez nie ma prawa resetowac konsoli

dziwnie sie zachowuje konsola i na pewno nie jest to dobry objaw, a moze jakies zwarcie robi ten monitor przy przelaczaniu jak i kompa zawiesic potrafil?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...