Skocz do zawartości

Pytania na temat X360


Rekomendowane odpowiedzi

A to ciekawe, dzięki za ostrzeżenie. A nie można tego zgłosić do allegro, że on coś takiego robi? Możnaby na przykład wystawić aukcje, żeby on kupił (:E), a jak sprzeda konsole z tym samym numerem seryjnym to chyba wpadł, prawda? Z moją konsolą raczej by mu nie wyszło, wrzesień 07, a może. No ale obroniłem się, mówiąc, że takie aukcje istnieją :] :crazy:

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza

To była już aukcja po uzgodnieniach. Traciłem tylko czas pisząc opis. Także nie był niedorozwojem tylko zdecydowym klientem :E

Ale 300 do przodu :]

 

Pytanko. Ja odczułem, że Liteon jest cichszy. Ktoś miał kontakt z Benq i Liteonem i może to potwierdzić? Bo według mnie jest dużo ciszej.

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza
Pytanko. Ja odczułem, że Liteon jest cichszy. Ktoś miał kontakt z Benq i Liteonem i może to potwierdzić? Bo według mnie jest dużo ciszej.

podobnie jest

same roznice w glosnosci meidzy tymi samymi modelami tez sa wiec moze trafiles na jakis gloseijszy model benq a cichzy model liteona ale mogles trafic tez na odwrot, zadnej prawdilowosci w tym nie ma....

Odnośnik do komentarza

No więc tak mam pytanie czy da się coś zrobić "domowymi" sposobami z płytką,która nie wiem może została źle wytłoczona czy coś??Dokładniej jakiś czas temu kupiłem Lost Odyssey no i grałem spokojnie,pierwsze 3 cd pękły bez problemu.Dzisiaj chcę grę dokończyć ale już od początku 4cd zaczyna świrować.Nie dość że wszystkie loadingi są dużo dłuższe to po 5-10 min wyskakuje błąd żeby cd przeczyścić.Nic to pomyślałem dałem Xo odetchnąć no i zaczynam z 4cd z dasha.Płyta startuje inaczej bo zamiast "przyśpieszenia" i startu gry wygląda to tak,że czytnik zaczyna czytać potem zwalnia itd 3-4 razy aż gra startuje.Jednak na nic to bo przy dużym szczęściu wygląda to tak że po mękach wczyta grę na 1szej cutscense będzie chrupać,a jak nie skipne to już tu pojawi się error,albo przy braku szczęścia zawiesi się już przy próbie wczytania save'a.

Odnośnik do komentarza

Nie dawno grałem sobie w Grida a tu nagle pojawiły mi się kwadraty na ekranie. Myślałem, że to od płytki, ale nie ma ona ani jednej ryski. Uruchomiłem ponownie go a tu nagle trzy czerwone diody i błąd E74 czyli:

E74: AV cable error... kabel AV jest uszkodzony, sprawdź czy na innym kablu ten błąd występuje. Jeśli tak to w 90% scaler chip "ANA"/"HANA" jest uszkodzony.

 

Podłączyłem ponownie i nagle wszystko ok. Włączam ponownie i znowu te kwadraciki. I tak w kółko. Ani nie działa na kablu HDMI ani na componencie. Miał ktoś już taki problem ? Wysłać do serwisu czy da radę jeszcze coś zrobić ? Miałem nadzieje, że nowsza wersja tak szybko się nie zepsuje. Dodam jeszcze, że jakieś dwa miesiące temu miałem podobny problem, ale po dwóch próbach ponownego podłączenia kabla problem znikł.

 

Odnośnik do komentarza
Podłączyłem ponownie i nagle wszystko ok. Włączam ponownie i znowu te kwadraciki. I tak w kółko. Ani nie działa na kablu HDMI ani na componencie. Miał ktoś już taki problem ? Wysłać do serwisu czy da radę jeszcze coś zrobić ? Miałem nadzieje, że nowsza wersja tak szybko się nie zepsuje. Dodam jeszcze, że jakieś dwa miesiące temu miałem podobny problem, ale po dwóch próbach ponownego podłączenia kabla problem znikł.

 

Lepiej nie będzie, jedynie może być gorzej. Oddaj konsolę do serwisu, bo to czy padnie to tylko kwestia paru dni

Odnośnik do komentarza

Ok więc poszukałem i widać że nie tylko ja mam problem z 4dyskiem LO i teraz pytanie praktycznie wszędzie przewija się 1 rada: wymienić.I tu mam pytanie,a właściwie 2:

1.Czy da się coś zrobić "domowymi sposobami"(cokolwiek to znaczy) i 2.Nawet jeśli wymienię dysk to dalej nie mam gwarancji że nowy będzie działał to co mam wymieniać aż trafię na właściwy??(chodzi o to że raczej nie mam możliwości jechać do tego sklepu osobiście żeby tam sprawdzać)

Aha dodam że próbowałem już gry z odłączonym dyskiem i/albo netem i nic to nie daje,to że wina płyty słychać nawet jeśli zostawię płytkę w XO i go wyłączę a potem z powrotem włączę to normalna płyta startuje raz,potem stop i widzimy dash natomiast tu jest start==>stop==>start==>stop i dash

Edytowane przez masterlag
Odnośnik do komentarza
Czy moze ktos pokazac jak wyglada naped LITEON ? Jestem ciekaw, bo konsola wraca z serwisu i chetnie sprawdze

console_big.jpg

 

 

PS. Kabel dodawany do pudełka (sieciowy) ma 1,5 metra długości

PS 2. W każdym wymienionym Xboxie 360 jest montowany napęd liteON Philipsa

 

Dzieki Soniak ;] a co do dyskow to jak Fisiu bedziesz mial jakis problem to probuj do nich dzwonic. wszystko zalezy od szczescia:)

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...