Skocz do zawartości

Pytania na temat X360


Rekomendowane odpowiedzi

na dysk, a co z przerobka + NXE zobaczymy dalej. Narazie i tak nie widac sensu wiekszych dyskow - 120gb czyli 103 chyba mamy dokladnie do wykorzystania - srednio gra zajmuje 6gb wiec z 16 gier wejdzie ale na co komu tyle? Ma 6 braci ze kazdy gra w co innego? 60 wydaje sie byc ok do gier - kilka wejdze, 120 to oplacalne jest tylko te przerobkowe bo jesli kupowac orginalny to trzeba sie liczyc z tym zeby go wykorzystac na Netfixie czy VideoMarkecie ale u nas tego nie ma

Odnośnik do komentarza

Czy coś takiego by działało?

Komputer z sieciówką nr.1 (internet dla kompa) <--> router

Xbox 360 <--> switch <--> router (internet dla xbox'a)

switch <--> Ten sam komputer z drugą sieciówką (powiedzmy że przez to łącze udostępniałbym multimedia)

 

Switch jest jeden jakby co.

 

Switch + router + komputer z 2 sieciówkami + xbox.

Cel:

Jakoś wykorzystać tą drugą kartę sieciową...

Edytowane przez Thomas_PL
Odnośnik do komentarza
Chodzi o VPN bo powiedziałeś "powiedzmy"?

Nie, naprawdę chodzi o multimedia. Do VPNa nie potrzebuję porady. W każdym razie ponawiam pytanie zadane w poprzednim poście.

Taks swoją drogą to jakby miało działać to co zaproponowałeś? Jeżeli dobrze zrozumiałem to proponujesz żeby Xbox był podłączony do sieciówki i routera?

Xbox 360 < Router > Komputer z jedną kartą jak i z drugą kartą. Z drugiej karty podpinamy do Xboxa kablem crossem i voila.
Odnośnik do komentarza

Nie ma. Ja mam pytanie z innej półki. W ciągu tego tygodnia zawiesił mi się kilkanaście razy Xbox. Wczoraj dwa razy jak grałem w Gta. Dziś po po 15 minutach gry w fable. Włączyłem jeszcze raz i się zaciął przy loadingu. Co może być powodem tego nagłego zacinania ? To ,że zdarza mi się zostawić X na noc jeśli się coś sciąga ? Dodam ,że Gta mam trochę porysowane a Fable jest nowe kilka razy w napędzie było.

Odnośnik do komentarza

W sensie, ze loading stanął w miejscu, czy np wczytał się do końca i lipa? Ja miałem tak z K&L, że wczytał się do końca i też stało. Trzebabyło jednak dłuzej poczekać i bylo ok. Jaka masz wersje konsoli? Przerabiales? Jak nie to co się martwisz :wink1:

 

adi:

gdzieś w jakimś psx widziałem notatkę, że ktoś wymyślił\sprzedaje takei przejściówki, z których obraz ma dorównywać\byc taki sam jak z hdmi.

Odnośnik do komentarza

używając takiej przejściówki obraz będzie taki sam

chodzi o to że X360 nie korzysta z cyfrowego wyjścia HDMI (jak PS3) tylko analogowego więc taka przejściówka nie ma sensu

 

W X360 przez HDMI idzie taki sam sygnał jak przez normalne wyjście dlatego nie rozumiem dlaczego ludzie tak upierają się tak na to HDMI. Moim zdaniem najlepiej używać dobrej jakości kabla VGA

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...