Skocz do zawartości

Pytania na temat X360


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Bardzo przepraszam jeśli już był podobny temat ale nie przekopie się przez 92 strony. Mam xboxa prawie 2 lata działa jak złoto. Ostatnio w Saint's Row 2 wystepuje problem, który, już co prawda mniej intensywnie, pojawił się również w Mass Effect. O czym mowa....

 

Przy obracaniu się na obrazie (konkretnie tle) pokazują się linie sugerujące że obraz jakby się przesuwał się nierównomiernie. Jest to w zasadzie niezauważalne (tak było w ME) ale w SW2 naprawdę irytuje. Czasami takie kreski na youtubie się na przykład pojawiają żeby Wam zobrazować sprawę.

 

Żeby nie było myślę że przez te 2 lata widziałem ze 30 tytułów, i temat jest tylko w tych dwóch. Jak myślicie to wina xboxa? Telewizora (dvd, divx, tv działa bez zarzutu)?

 

Gwarancja mi sie zaraz kończy więc nie chciałbym czegoś przegapić...

 

z góry dziekuje

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam pytanie: posiadam liveboxa z neostrady, w laptopie mam z nim bezprzewodowe połączenie i chcę wykorzystać laptop jako router i udostępnić internet x360 przez łącze lokalne, co mam zrobić? Cały czas próbuję ale nie chcą się połączyć, próbuję i w laptopie i w x360 ale cały czas, po próbie pobrania adresu sieciowego w stanie mam komunikat "Ograniczenie lub brak łączności, co robić?

Odnośnik do komentarza
Taaa... już Microsoft powie to "prosto w oczy".W przypadku wesji Arcade zgony wystepują znacznie częściej,więc chyba nikt nie będzie mi próbował wmówić,że to dlatego,że ta wersja nie ma dysku ;)

Przenosze tutaj - nie chcę śmiecić w zgonach x360.

 

Hoho, widzę że tu teorie spiskowe się rozprzestrzeniają. A może liczba wpisów o zgonach Falconów Arcade spowodowana jest tym, że po prostu więcej ludzi kupiło tą wersję niż Premium czy Elite. Wyciąganie wniosków z tych wpisów to jak wróżenie z fusów.

Edytowane przez MrSatan
Odnośnik do komentarza

Mam mały problem. Nie wiem czy to norma więc napiszę. Kupiłęm ostatnio zestaw logitehów z 5500. Z konsoli wychodzą dwa kable jeden RBG, bo przez niego leci dźwięk (ma wyjśice optyczne) i HDMI do TV. Jak odłączme kabel HDMI to mi sie konsola restartuje, teraz zaobserwowałęm, że dzieje sie nawet tak jak TV wylacze i wlacze.

Odnośnik do komentarza

Nie podoba mi się, że urządzenie się samo resetuje, to chyba na zdrowie nie wychodiz. Np. wlacze 5.1 i konsole - konsola sie wlaczyla, bo slysze dzwiek w 5.1. Potem wlaczam TV i konsola robi reset i znow jest powitalny dzwiek w glosnikach 5.1. To chyba za zdrowe nie jest. Pozatym mam 3 wejscia hdmi w TV - na jednym wszystko jest bardziej czarne, ciemniejsze slabiej co kolwiek widac. Czasami to moze byc przydatne dla klimatu, a zmiana wejscia to reset konsoli. Tez tak macie?

Odnośnik do komentarza
Wyeksportowanie profilu to jakis nowy ficzer? Jakos nie slyszalem o tym wczesniej.

 

Czyli dobrze rozumuje? Kupuje nowa konsole i staregu dysku nie uzyje? Dostaje nowa konsole z serwisu i takze nie uzyje starego dysku? Przeciez to jest glupie.

wyeksportowanie czyli polaczenie sie z XBL zeby uaktualnil wszsytko co zrobilismy offline, to robi sie automatycznie bez naszej wiedzy juz, oczywiscie konsola nie moze byc zbanowana

 

a czemu masz dysku nie uzyc? profil tylko nie do uzytku ten co bedzie na tym HDD a nie sam hdd...profil mozesz miec tez na memorce, to bez znaczenia gdzie go masz, znaczenia ma tylko na jakiej konsoli stworzony bo do niej przypisany...

To jak z tym w koncu jest? Na nowej konsoli stary profli mi nie pojdzie? :| a co z Arcade i cala reszta? :/

Odnośnik do komentarza

Glupota - mialem konsole 2 razy w serwisie, przekladalem dysk do kumpla, ktory na dodatek nie mial nowego dashborda i logowalem sie na swoj profil ze swojego dysku. Nie ma zadnych problemow z profilami, a jak juz cos sie komus zdarzy to mozna bez problemu odzyskac go przez kreator podajac swoje haslo i swoj adres mailowy, ale nie slyszalem jeszcze od nikogo, by ktos mial z tym problem.

Odnośnik do komentarza
Nie podoba mi się, że urządzenie się samo resetuje, to chyba na zdrowie nie wychodiz. Np. wlacze 5.1 i konsole - konsola sie wlaczyla, bo slysze dzwiek w 5.1. Potem wlaczam TV i konsola robi reset i znow jest powitalny dzwiek w glosnikach 5.1. To chyba za zdrowe nie jest. Pozatym mam 3 wejscia hdmi w TV - na jednym wszystko jest bardziej czarne, ciemniejsze slabiej co kolwiek widac. Czasami to moze byc przydatne dla klimatu, a zmiana wejscia to reset konsoli. Tez tak macie?

 

Ja tak nie mam, ale X'a podłączałem z różnych powodów przez component, a nie HDMI, niemniej przez HDMI mam podłączony inny sprzęt i sprawa wygląda zwykle tak, że każde urządzenie z HDMI wymaga obsługi HDCP - włączenie/wyłączenie TV powoduje, że do - w tym przypadku konsoli - idzie sygnał, że HDCP jest/nie jest przez TV obsługiwane. Wtedy dochodzi do zresetowania, ale samego dźwięku - przynajmniej tak mam na innych urządzeniach. Niemniej jeśli cała konsola się przez to resetuje, to byłoby to nieco dziwne... I inna sprawa, że u mnie resetowanie dźwięku przebiega na poziomie amplitunera. Pamiętać jednak trzeba, że standard HDMI pozwala na przebieg danych w obu kierunkach, co za tym idzie może konsola dostaje jakiś dziwne polecenie od innego urządzenia, o ile X360 może odbierać przez HDMI jakieś polecenia.

Odnośnik do komentarza
Nie podoba mi się, że urządzenie się samo resetuje, to chyba na zdrowie nie wychodiz. Np. wlacze 5.1 i konsole - konsola sie wlaczyla, bo slysze dzwiek w 5.1. Potem wlaczam TV i konsola robi reset i znow jest powitalny dzwiek w glosnikach 5.1. To chyba za zdrowe nie jest. Pozatym mam 3 wejscia hdmi w TV - na jednym wszystko jest bardziej czarne, ciemniejsze slabiej co kolwiek widac. Czasami to moze byc przydatne dla klimatu, a zmiana wejscia to reset konsoli. Tez tak macie?

 

Ja tak nie mam, ale X'a podłączałem z różnych powodów przez component, a nie HDMI, niemniej przez HDMI mam podłączony inny sprzęt i sprawa wygląda zwykle tak, że każde urządzenie z HDMI wymaga obsługi HDCP - włączenie/wyłączenie TV powoduje, że do - w tym przypadku konsoli - idzie sygnał, że HDCP jest/nie jest przez TV obsługiwane. Wtedy dochodzi do zresetowania, ale samego dźwięku - przynajmniej tak mam na innych urządzeniach. Niemniej jeśli cała konsola się przez to resetuje, to byłoby to nieco dziwne... I inna sprawa, że u mnie resetowanie dźwięku przebiega na poziomie amplitunera. Pamiętać jednak trzeba, że standard HDMI pozwala na przebieg danych w obu kierunkach, co za tym idzie może konsola dostaje jakiś dziwne polecenie od innego urządzenia, o ile X360 może odbierać przez HDMI jakieś polecenia.

 

Właśnie dziwna sprawa. U mnie jest reset całej konsoli bo za dźwiękiem migają diody na konsoli. Wczoraj włączyłem TV na cyfrze i załączyłem konsole i 5.1 z gta4. Wiadomo, że gta troszke sie wczytuje więc oglądałem TV a z 5.1 leciał dźwięk z gry. Jak się już wczytała to naciskam „source”, aby przeskoczyć na hdmi. Załancza się hdmi, a tu pyk – reset konsoli. To już mnie bardzo zdziwiło. Na początku nie było takich rzeczy i mogłem przełanczać programy i było normalnie. Ogólnie to od kiedy podłączyłem 5.1 i dodałem zrobiony przez siebie dysk 120giga to zaczęły się dziać dziwne jaja. Na początku to nawet mi obrazu nie chciało przez hdmi puszczać, tylko componentem gdize jest wyjscie optyczne. Potem zaskoczyło i jakoś działa.

Odnośnik do komentarza

Mój pierwszy X360 właśnie padł (wyprodukowany:19.09.2006/zakupiony:12.11.2007/zgon:6.03.2009/kod błędu E74) i nie chcąc czekać na powrót konsoli z serwisu kupiłem nową.

Premium Pro 60GB.

Konsola została wyprodukowana 19.01.2009, a na zasilaczu widnieje 150W.

W związku z tym mam pytanie: co to za wersja (falcon czy jasper)?

 

Odnośnik do komentarza
http://img122.imageshack.us/my.php?image=i...g7629284od4.jpg

 

sprawdz wejscie w konsoli dla zasilacza

 

Pierwsza fotka od prawej jest zgodna, z tym co widzę w wejściu dla zasilacza.

Plus z tyłu "12V-12,1A 5v-1A".

Czyli Jasper ^_^ .

 

Konsola jest bardzo cicha; napęd DVD+chłodzenie z odległości 4m są ledwo słyszalne.

Jej poprzednik tak huczał, że było go słychać piętro niżej...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...