Skocz do zawartości

Pytania na temat X360


Rekomendowane odpowiedzi

tak jak Wy oceniacie grzanie sie konsoli to jest po prostu smieszne, zapewne po powietrzu z tylu obudowy badz samej obudowy?

 

mierzy sie temperature na rdzeniu a nie obudowy czy powietrza wychodzacego, trzeba troche pomyslec logicznie

 

kazda konsola tego samego typu ma taka sama ilosc ciepla do odprowadzenia z ukladow glownych

wiec najwazniejsze jest nie to by obudowa byla zimna bo to bzdury do kwadratu a to zeby GPU-CPU mial najnizsza temp.

idac dalej, jesli obudowa przejmuje cieplo na siebie to tym samym staje sie pasywnym radiatorem dodatkowym i to przeciez logiczne ze to pozytyw a nie negatyw

ogolnie to najwazniejsze jest aby konsola i system chlodzenia jak najwiecej ciepla wyprowadzil z konsoli a nie zeby byla zimna i kumulowala na rdzeniach wysoka temp.

dodatkowo automatyczny system regulacji powietrza-wiatrakow reaguje plynnie na przegrzewanie sie ukladow i jak cos sie komus przegrzewa to wlasnie tylko slychac po wiatrakach a nie po zadnej cieplocie obudowy i innych bzdurach...

 

po za tym co Wy tak ciagle z tym przegrzaniem konsoli swirujecie skoro tak na prawde awarie nie sa powodem zadnego przegrzania, (przegrzanie konsoli to 2 czerowne diody), tak samo jak system automatycznej regulacji nie pozwala na przegrzanie

wmawiacie sobie jakies brednie ktore pisza i rozpowszechniaja dzieci neostrady nie myslac przy tym w gole co moze byc prawda a co bzdurami...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

jak na razie to Tylko Ty sie ekscytujesz, forum uslane tym, wystarczy spojrzec na Twoje warny by wiedziec z kim ma sie do czynienia...

jak nie potrafisz rozmawiac na temat i nie masz nic sensownego do opowiedzenia w danym temacie to po co piszesz? co Twoje posty wnosza? jak widac tylko potyczki slowne Cie interesuja i bluzgi (jaki rodzaj osob ma taki typ zachowawczy kazdy wie co wyzej wyrazilem), spamowanie to Twoja domena...masz cos sensownego do napisania na temat to napisz a nie jakies dziecinne zagrywki z wycieczkami osobistymi do innych, a jak masz do kogos jakies zastrzezenia masz cos takiego jak RAPORT ja nie mam czasu z Toba w dyskusje sie wdawać o ocenie stanu psychicznego innych osob (w tym i swojej) przez Twoja "dziwna" osobe (psycholog-amator czy jak?)...

teraz bez odbioru...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

Mam taki problemik ,grając w wormys na Xbox live konsola wiesza mi sie w lobby gry gdy jakiś koleś się podłącza sie do gry .Czym to może być spowodowane .

 

od godziny 19 :00 dzisiaj do teraz miałem 3 zwiechy konsoli :o :huh: ,rozegram 1,2 mecze normalnie i kolejnej próbie w looby zwiecha . mam podstawy do obaw że konsola coś fochem wali czy to tylko przypadek ?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Mam taki problemik ,grając w wormys na Xbox live konsola wiesza mi sie w lobby gry gdy jakiś koleś się podłącza sie do gry .Czym to może być spowodowane .

 

od godziny 19 :00 dzisiaj do teraz miałem 3 zwiechy konsoli :o :huh: ,rozegram 1,2 mecze normalnie i kolejnej próbie w looby zwiecha . mam podstawy do obaw że konsola coś fochem wali czy to tylko przypadek ?

tez tak mialem

 

co do banow to 2xJ ma racje, banuja zazwyczaj tych, co graja w tytul przed premiera i sa na live...

 

ja ostatnio zastanawiam sie na przerobka, mozna zaoszczedzic 'troche' kasy ;]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...