Skocz do zawartości

Pytania na temat X360


Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest sens zmieniać X360 Premium 20GB bez HDMi na Elita? W Elite interesuje mnie tylko czarny kolor,HDMi i dysk.

 

Jasne. Jak masz pieniadzę, albo za dobrą cenę to czemu nie ;) Ja od razu kupiłem Arcade, ostatnio dorobiłem sobie dysk 120gb i w porównaniu z 20gb jest bardzo fajnie. Jakość obrazu na lcd też jest lepsza na hdmi niż zwykłym kablu. Nie ma rewelacji, ale jest lepiej.

Odnośnik do komentarza

Wchodzę dziś w ustawienia XO>ustawienia dźwięku>cyfrowe wyjście dźwięku i tam są 3 opcje: cyfrowe stereo, Dolby Digital 5.1., i Dolby Digital 5.1 z WMA Pro. Cały czas miałem zaznaczoną opcję DD 5.1 zmieniłem na ta z WMA Pro różnicy w dźwięku nie słyszę ale o co chodzi? Co to jest te WMA Pro, polepsza niby dźwięk czy jak?

Edytowane przez Slupek88
Odnośnik do komentarza

ja tam nei widze zadnej wentylacji

powietrze gorace z tylu bedzie musialo isc do przodu-boki a z boku zasysa, wiec w kolo macieju, zasysac bedzie to co przed chwila wyrzucila

jak masz na gwarancji to sie nie masz czym przejmowac, a jak nie ma gwary to raczej zmien to, najlepiej jakby stala luzem gdzies na polce bez zabudowy...

Odnośnik do komentarza
Mam pytanie... konsole trzymam w szafce pod tv... jest ona po bokach obudowana a z tylu na ciekiej plycie ma dzire na kable... czy taka wentylacja wystarczy czy np zrobic jeszcze z 2-3 dziury dla poprawienia chlodzenia ??

 

dsc00091zfn.th.jpg

Słuchaj się ludzi, którzy ci odpowiedzieli powyżej bo inaczej będziesz kolejnym kolesiem narzekającym na awaryjnośc Xboxa.

Odnośnik do komentarza
co sadzicie o tym sprzecie?

http://allegro.pl/item578992437_steelserie...owe_gwar24.html

 

warto kupic? potrzebuje do grania w CoD4 bo na glosnikach nie slysze przeciwnikow, gdy chodza gdzies w poblizu, do wydania mam 300zl i wlasnie szukam jakiegos w miare dobrego headsetu 5.1 lub sluchawek 5.1.

Boskie, ja bym sobie kupił na twoim miejscu. A jeszcze lepiej zrobisz jak sobie kupisz headset 5.1 albo 7.1. Wtedy będziesz miał dopiero "ogień, dym".

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza
Mam pytanie... konsole trzymam w szafce pod tv... jest ona po bokach obudowana a z tylu na ciekiej plycie ma dzire na kable... czy taka wentylacja wystarczy czy np zrobic jeszcze z 2-3 dziury dla poprawienia chlodzenia ??

 

dsc00091zfn.th.jpg

 

Mam bardzo podobnie jak Ty ustawioną konsolę i podobnie jak Ty miałem z tym problem. Gdy włożyłem dłoń w tą "wnęke" w której stoi konsola było czuć dużo wyższą temp. wywaliłem całkowicie tą dykte z tyłu i temp. jest prawie taka sama jak ta w pokoju ^_^ meblościanka stoi z 7-10cm od ściany ciepło jest odprowadzane do tej szczeliny (chyba :lol: ). Wywal dyktę z obu stron z sprawdź różnice u mnie dało dużą.

Edytowane przez porschman
Odnośnik do komentarza

Jak podłaczyć bezprzewodowego pada do PCta? Wiem, że potrzebuję jakieś stery, ale co aby go połaczyć z kompem? Mam przy PC Bluetooth którym łaczę się z telefonem, ale to pewnie nie zadziała? M$ ma tam podobno jakies ustrojstow, ale trochę drogie to jest, jest jakaś alternatywa? Ewentualnie kablem jakoś to połaczyć, bo przy kompie mi na bezprzewodowości tak nie zalezy.

Odnośnik do komentarza
Mam pytanie... konsole trzymam w szafce pod tv... jest ona po bokach obudowana a z tylu na ciekiej plycie ma dzire na kable... czy taka wentylacja wystarczy czy np zrobic jeszcze z 2-3 dziury dla poprawienia chlodzenia ??

 

dsc00091zfn.th.jpg

 

Mam bardzo podobnie jak Ty ustawioną konsolę i podobnie jak Ty miałem z tym problem. Gdy włożyłem dłoń w tą "wnęke" w której stoi konsola było czuć dużo wyższą temp. wywaliłem całkowicie tą dykte z tyłu i temp. jest prawie taka sama jak ta w pokoju ^_^ meblościanka stoi z 7-10cm od ściany ciepło jest odprowadzane do tej szczeliny (chyba :lol: ). Wywal dyktę z obu stron z sprawdź różnice u mnie dało dużą.

 

jutro tak zrobie :)

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...