Skocz do zawartości

Fotki


bomberman

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orson

Kazub gdzie Twoja sweet focia?

 

kiedyś napisał, że nie da bo "nie jest internetową kurewką"

 

nie wiadomo dokładnie czego nie wolno robić by nie zostac "internetową kurewką" - wiadomo za to, ze można wrzucać do sieci zdjęcie w różowej koszuli z lat osiemdziesiątych. To nie grozi zostaniem "internetową kurewką"

 

He he.

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza
Gość Orson

I nie zamieszczam żadnych zdjęć na zawołanie, nie jestem e-kurevką ani żadną call bitch, w realu też nie obnoszę się ze sobą. Jak będą chęci i przyzwoity aparat w dłoni to umieszczę zdjęcie (na którym mnie widać).

 

 

 

 

no to czekamy Brusie Li

 

kiedyś napisał, że nie da bo "nie jest internetową kurewką"

pokaz mi gdzie tak napisałem, to wstawie jutro zdjęcie

 

aha, jeszcze zacytuje ten post , w dobie oqoozoo może go za 3 min nie być :P

 

 

 

 

ha i dzięki mnie zobaczycie Kazuba, czuję się jak mojzesz który ogłosił "ludu Izraela , ja Was napoję". w sensie- że obiecuję wam coś wiekopomnego :P:D

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

brus dalej sie nie ujawnił . może przez tą całą gadke w spartakusie , myśli że nie spełni oczekiwań na tle innych się tu pokazujących . może jakieś kompleksy ma ...?kij tam wie , ale tłumaczenie z aparatem nad wyraz oryginalne i prawdopodobne jest . hmm nie wiem co myśleć o tym . wkp nie ma kazuba nie ma ,

hu.jowy dzień

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry, można?

Zastanawiam się, jakimi działami mnie jeszcze forum PE zaskoczy :) aż boje sie pomtśleć o działach z ograniczonym dostępem..

 

Ale tak na temat, ćwiczę nie wiem ile.. jakeis pewno 8-9 lat. Z 1 przerwą na siedzenie na (pipi)e przez kila miesięcy, i z 2gą nieco dłuższą ok 1,5 roku na muay thay. Waga max jaką kojarzę to ok 94kg [a powiedziałby kto ze w akademiku nie da się przytyć...] do ok 77kg min - koniec siłki i zabawa w MT. Bywałem po jakieś 5 razy w tyg na sali, zjechałem chyba 10kg w ok 1,5 miesiąca.

 

Teraz (foto z wczoraj) waga 86kg i taka raczej się utrzymuje od okolo roku. Wzrost - 186cm.

 

Nie mam jakiegoś konkretnego celu, treningi to zawsze był 100% pewny relaks i dobry nastrój. Troche suplementacji co kilka miesięcy, bardziej do motywacji i zajawki niż w pogoni za rezultatami z obrazka. No może chce torche nogi rozbudować bo taka mam budowę ze są dosyć hmm.. smukłe, a wiadomo w nogach siła.

Pzdr.

foto:

 

 

93836771.jpg26701033.jpg

32089834.jpg39660020.jpg

40445487.jpg39039107.jpg

 

 

 

 

Edytowane przez humanno
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Gość Orson

humano- bardzo ładnie :)

 

_______

 

"Kazub nie wraca ranki wieczory, we łzazach go czekam (y) i trwodze

 

wylały rzeki

 

pełne zwierza bory

 

i pełno zbójców na drodze"

 

 

 

Kazub lamo miało być jutro, j WCZORAJ. Nie przynies wstydu Brusowi Li, on na ciebie liczy :P

Odnośnik do komentarza

masz na mysli to foto z plecami? bo nie przypinałem tam ;) ale swoją drogą, bic do największych nie należy, coś miedzy 41-42 i stagnacja.

Dobre, 41 to mało. Będe szczery, tyrochy przyfotoszopowałeś, nie zmienia to faktu żew wygląda to ok. Szału nie ma, ale jest bardzo estetycznie jeśli to tyle lat to widac że robiłes przerwy. W łapie ci nadrabia dobry triceps. Skoro sie do tego nie przykładasz to jest bardzo fajnie.

Odnośnik do komentarza

Dobre, 41 to mało. Będe szczery, tyrochy przyfotoszopowałeś, nie zmienia to faktu żew wygląda to ok. Szału nie ma, ale jest bardzo estetycznie jeśli to tyle lat to widac że robiłes przerwy. W łapie ci nadrabia dobry triceps. Skoro sie do tego nie przykładasz to jest bardzo fajnie.

Tak troche przyfotoszopowałem bo aparat słaby i musialem zamienic na c/b zeby lepiej to wyglądało. Jeśli ci chodzi o podmalowywanie kontrastu od wypukłościami to nic takiego nie robiłem ;)

Co do mojego stażu - to te 9 lat od 1szego regularnego treningu. Trening z w miare regularną suplementacją to jakieś 2 lata dopiero.

 

Bonus bez edycji:

 

85312724.jpg

 

 

ed: oj bo potem zmienilem ustawiania i "sesja" wyszla gorzej niz to powyżej, no nie istotne juz teraz;)

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...