Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety fanatec odpada, kierownica jest zwyczajnie za droga.

C1REX widzisz, nie wiedziałem tego, czyli tak naprawdę pozostaje tylko jedna kierownica... MS i to używana...

Podsumowując Logitech nie ma FF, tylko axial feedback, Mad Catz w ogóle nie posiada wibracji, Fanatec jest za drogi na polską kieszeń, kierownica MS jest najlepsza w porównaniu jakość/cena tylko, że jej nie produkują, świetnie...

Może jakaś inna alternatywa?

Odnośnik do komentarza

Ja od siebie dodam jeszcze, że spośród kierownic MS a Logitech DriveFX ZDECYDOWANIE wybrałbym tą drugą. Oba sprzęty miałem i oba bardzo długo testowałem. Kierownica Logitecha jest lepiej wykonana, ma dużo mniejszą martwą strefę i nie posiada tak wielkich co kółko M$ luzów. Brak FF w kierownicy Logitecha to oczywiście spory minus, ale FF w kółku od Microsoftu jest tak słaby, że nie ma co sobie nim dupy zawracać... nie jest to warte by tyle za niego dopłacić.

 

Aha... Logitecha DriveFX też już nie produkują... pozostaje szukać niedobitków magazynowych lub używek.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zależy też, czego się oczekuje od gry. Jeśli się chce poprawić swoje czasy, to może być z tym słabo.

Większość gier bardzo mocno wspiera sterowanie padem i na kierownicy gra się trudniej. Zwłaszcza to czuć w grach, gdzie się wykonuje poślizgi.

Jednak nawet w Forza wielu najlepszych graczy gra na padzie.

 

Inna sprawa, gdy się szuka frajdy z grania.

Jednak tutaj też nie jest różowo. Sam dopiero co szukałem informacji na temat kierownic i nawet kierownica MS nie ma dobrych opinii. Podobno bardzo szybko się wyrabia i gra się staje mało przyjemna.

 

Sorki, jeśli dołuję, ale sam byłem w bardzo podobnej sytuacji tydzień temu. Teraz lekko żałuję kupna kierownicy.

Mam tą bezprzewodową MadCatza, która wcale złych opinii nie ma. Kierownica nie ma luzów, praktycznie zerowy dead zone, świetne pedały i generalnie działa świetnie. Tylko gra się trudniej, niż na padzie i wcale nie przyjemniej.

Odnośnik do komentarza

Jest wyjście z tej sytuacji :biggrin: Sprzedaj iksa i zakup sobie ps3 tam będziesz miał wybór kierownic i to dobrych :teehee: Do 400 zł spokojnie byś sobie kupił logitecha gt który daję masę frajdy z jazdy, wiem bo właśnie mam go od paru dni i jest różnica kolosalna między padem a kierą, a fun z jazdy też niczego sobie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Jak to nie masz złącza USB. W czym nie masz, w Xboxie ? Nie kumam. Z tego co pamiętam to w Logitechu kabel, którym podłącza się kierownicą do konsoli jest integralną częścią kolumny kierownicy i nie da się go odłączyć, więc jeśli nie ma tego kabla tzn. że ktoś go po prostu uciął albo urwał, a Tobie wcisnął niesprawny produkt

Edytowane przez orion50
Odnośnik do komentarza

Pewnie chodzi o brakująca końcówkę kabla wychodzącego z kierownicy... tam na końcu jest jeszcze taka przelotka uniemożliwiająca przypadkowe zrzucenie konsoli gdy ktoś zahaczy o kabel (takie samo rozwiązanie było w padach do pierwszego Xboksa). Trza napisać do sprzedającego by dosłał brakującą końcówkę :)

Odnośnik do komentarza

dokładnie o to mi chodzi co michał napisał ;0. Muszę w takim razie napisać.

 

A w razie "w" się zapytam mozna taką końcówkę dokupić np na allegro?

 

http://allegro.pl/adapter-pad-na-usb-xbox-360-i1494680849.html będzie pasować?

 

Porównaj wylotówke z kabla, ale powinno pasować

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...

Witam po raz kolejny. Chciałbym się zaopatrzyć w kierownice Fanateca http://www.fanatec.de/webshop/new_eu/product_info.php?cPath=21&products_id=100&osCsid=d792f8ad8842f6e2e28874a3e51fcac0 . Wiem, że będę musiał kupić osobno pedały ale czy kierownica ma z tyłu łopatki do zmiany biegów i czy jest wyposażona w uchwyty mocujące do blatu?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Jest jakas przejsciowka, ktora umozliwilaby mi podlaczenie kierownicy od PS2 (ktora dziala rowniez z PC i PS3) do X360? Ewentualnie jakas w miare tania, a dobra (oczywiscie z pedalami, fajnie, gdyby miala lopatki) kierownica, ktora bedzie dzialala z x360 i ps3.

Z tym będzie kłopot bo jak się nie mylę jedynie Fanatec dawał możliwość podłączenia kierownicy do obu konsol, a jak wiadomo kierownice tej marki nie są tanie. I doszedł teraz kolejny problem bo Polska zniknęła z listy państw do których fanatec wysyłał kierownice :(

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Jest jakas przejsciowka, ktora umozliwilaby mi podlaczenie kierownicy od PS2 (ktora dziala rowniez z PC i PS3) do X360? Ewentualnie jakas w miare tania, a dobra (oczywiscie z pedalami, fajnie, gdyby miala lopatki) kierownica, ktora bedzie dzialala z x360 i ps3.

Z tym będzie kłopot bo jak się nie mylę jedynie Fanatec dawał możliwość podłączenia kierownicy do obu konsol, a jak wiadomo kierownice tej marki nie są tanie. I doszedł teraz kolejny problem bo Polska zniknęła z listy państw do których fanatec wysyłał kierownice :(

 

Wysyła do Polski. Kumpel dostał niedawno preordera CSR.

Odnośnik do komentarza

Jest jakas przejsciowka, ktora umozliwilaby mi podlaczenie kierownicy od PS2 (ktora dziala rowniez z PC i PS3) do X360? Ewentualnie jakas w miare tania, a dobra (oczywiscie z pedalami, fajnie, gdyby miala lopatki) kierownica, ktora bedzie dzialala z x360 i ps3.

Z tym będzie kłopot bo jak się nie mylę jedynie Fanatec dawał możliwość podłączenia kierownicy do obu konsol, a jak wiadomo kierownice tej marki nie są tanie. I doszedł teraz kolejny problem bo Polska zniknęła z listy państw do których fanatec wysyłał kierownice :(

 

Wysyła do Polski. Kumpel dostał niedawno preordera CSR.

 

 

 

Juz nie, było mineło.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...