Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Sam mam kierownice LOGITECHA DRIVE FX i jest rewelacyjna. Wcześniej miałem najlepszy model SAITEKA do PC'ta i nie działał tak dobrze. Force Feedback działa bardzo dobrze w FORZIE 1 i w PGR. Co do Test Drive to dla mnie ta gra to porażka (choć rozumiem, że może mieć swoich zwolenników) i tak samo złe jest prowadzenie samochodów na padzie jak i na kierownicy. Po prostu się ich nie czuje, jakby pływały w powietrzu. Ogólnie kupiłem LOGITECHA na zasadzie okazji od kumpla za 250 PLN nie spodziewając sie niczego ciekawego. Nie jestem hardcorowcem samochodowym. Czasami lubię sobie urozmaicić zabawę odpalając tego typu gierkę. No i potem dzień w dzień szarpałem w PGR i potem w FORZE. Tak przez dwa miechy. To mistrzostwo świata. Stopień oddania realizmu jazdy jest niesamowity. Mimo starej grafiki (FORZA) w te gierke gra sie rewelacyjnie. Co do samej kierownicy to wykonanie jest dobre, bez fajerwerkow typu: normalna skrzynia, a nie łopatki, czy elementy wykonane z aluminium jak w droższych pc'towych modelach, ale wszystko jest bardzo solidne i nie podatne na ataki wściekłości, czy mocne szarpanie. Ogólnie MEGA polecam - sam wydatek to cena nowości na XBOX'a 360. Używka, lub import około 260 PLN za kółko plus 39 PLN za FORZE i zabawa jest na maxa. A w przyszłosci będzie można w parę tytułów poszarpać (PGR4 czy FORZA2).

 

Nie czuje się samochodów w TDU ? lol, bzdury pleciesz :x

Odnośnik do komentarza
  • 9 miesięcy temu...

Ciekaw jestem jak sprawowałaby się najlepsza kierownica do PS2 - Logitech Driving Force Pro z Forzą 2, podłączona do 360ki przez XFPS... co z wibracjami i najważniejsze - Force Feedback?? Jeśli ma ktoś możliwość sprawdzenia... byłoby super dowiedzieć się czegoś więcej.

 

 

 

PS. Ten sam post wkleiłem też do tematu XFPS...

Odnośnik do komentarza
Hmmm...ponawiam pytanie :), która kiera lepsza, miał ktos okazje porównać?

Owszem, miałem obie. W tym momencie kierownica MS potaniała i podobno poprawiono już zasilacze (nie spali się). Mimo kilku wad mnie lepiej grało się na kierownicy M$. Ponadto systematycznie dodają do niej nowy support i praktycznie wszystkie gry samochodowe na X360 obsługują w/w kierę. Poza tym mniej kabli, fajne pedały (nie licząc podstawki), dobre wibracje ale FF słaby lecz mocniejszy od Logitecha. Jakość M$ i Logitecha FX porównywalna. Mnie lepiej grało się na kółku od M$... większa, lepiej się prezętuje, większe koło kierownicy i cudowne manetki/łopatki do zmiany biegów.

PS: przeczytaj moje posty dotyczące tych kierownic ;)

Odnośnik do komentarza
Hmmm...ponawiam pytanie :), która kiera lepsza, miał ktos okazje porównać?

Owszem, miałem obie. W tym momencie kierownica MS potaniała i podobno poprawiono już zasilacze (nie spali się). Mimo kilku wad mnie lepiej grało się na kierownicy M$. Ponadto systematycznie dodają do niej nowy support i praktycznie wszystkie gry samochodowe na X360 obsługują w/w kierę. Poza tym mniej kabli, fajne pedały (nie licząc podstawki), dobre wibracje ale FF słaby lecz mocniejszy od Logitecha. Jakość M$ i Logitecha FX porównywalna. Mnie lepiej grało się na kółku od M$... większa, lepiej się prezętuje, większe koło kierownicy i cudowne manetki/łopatki do zmiany biegów.

PS: przeczytaj moje posty dotyczące tych kierownic ;)

Ok, kupuję MS-a ;)

Odnośnik do komentarza
  • 9 miesięcy temu...

Witam

Mógłby ktoś poradzić jaką wybrać kierownice do X'a, zbliżająca się premiera najnowszego NFS'a i Forzy skłania mnie do takiego zakupu, na allegro znalazłem coś takiego:

http://allegro.pl/item740718344_kierownica_xbox_360_logitech_drive_fx_wyprzedaz.html

miał może ktoś okazję na czymś takim pograć??? czy lepiej zainwestowaćw oryginalną kierownicę MS???

Pzdr @ll

Odnośnik do komentarza

Też się ostatnio nad tą kierką zastanawiałem. Jednak z drugiej strony fan samochodówek ze mnie praktycznie żaden wic z racji limitu klasy odpuszczam. I teraz zależy jakie masz podejście do takich gier, jak lubisz to ta kierka powinna być odbra na początek i dla amatora. Jak jesteś fanatykiem to lepiej brać od msu albo jakieś ine jeszcze lepsze.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Witam

Mógłby ktoś poradzić jaką wybrać kierownice do X'a, zbliżająca się premiera najnowszego NFS'a i Forzy skłania mnie do takiego zakupu, na allegro znalazłem coś takiego:

http://allegro.pl/item740718344_kierownica_xbox_360_logitech_drive_fx_wyprzedaz.html

miał może ktoś okazję na czymś takim pograć??? czy lepiej zainwestowaćw oryginalną kierownicę MS???

Pzdr @ll

Ja mam identyczna i jak dla mnie w zupelnosci wystarcza ! Jedyny minus, ze lopatki do zmiany biegow dla niektorych moga byc za krotkie.

Polecam jeszcze cos pod kierownice, w stylu tego: http://www.activer.com.pl/stabitor.php

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Miesiąc temu kupiłem używaną kierownicę MS Wireless Racing Whell. Kiera popsuła się od razu jak ją dostałem (przestały działać wszystkie przyciski), była jeszcze na gwarancji więc wysłałem ją do serwisu MS.

Wczoraj sprzęt do mnie wrócił, jak się okazało nowiutki :)

 

Niestety kierownica nie jest do końca idealna. Występują dwa problemy:

- kierownica nie centruje się idealnie

- oraz posiada takie luzy

 

W związku z tym mam pytanie do użytkowników tego sprzętu: tak ma każdy egzemplarz, czy znowu mam wysyłać to ustrojstwo do serwisu?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Tu nie chodzi o to czy dysponuję dużą kwotą czy małą... Nie chce wydać dużo kasy na kierownice, bo możliwe, że po jakimś czasie spowrotem przeżuciłbym się na pada,a kierownica by leżała w kącie. Głównie to potrzebuje ją do Forzy 3. A może ktoś z was ma ją na sprzedaż?? :rolleyes:

Edytowane przez Spyker
Odnośnik do komentarza
  • 9 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Nadal nie wiem na jaką kierownicę się zdecydować. Interesowało mnie kółko MS, ale również widziałem kierownicę Mad Catz Racing Wheel (bezprzewodową). Niestety kierownicy od Microsoftu ze świecą szukać, jeśli chodzi o nówki, a używanej za 500 zł nie chce kupować...bo i takie oferty zdarzają się na allegro:) Gdzieś przeczytałem, że Saitek wykupił prawa do produkcji tejże kierownicy i ich kółko ma pojawić się na rynku, ale kiedy... nie wiadomo.

Czy jest jakieś kiero od Logitecha, które jest warte polecenia?

Wspomnę tutaj, że bardzo zależy mi na Force Feedbacku, także to jest sprawa którą się kieruję przy zakupie.

Na zakup chciałbym przeznaczyć około 400 zł może troszkę ponad to:)

Jeśli jest ktoś obeznany w temacie to proszę o doradzenie jaką kierownicę kupić najlepiej. Fajnie byłoby gdybym dostał jakiekolwiek linki z aukcjami, bądź ofertami sklepów oferujących poszczególne kierownice.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Tu masz z forza 3 nowke za 429

http://esklep.spidernet.pl/product_info.php?products_id=172828

tu bez forzy za 495 :Phttp://www.electro.pl/produkt-MICROSOFT_Kierownica_MICROSOFT_Xbox_360_Wireless_Racing_Wheel_-216831,69.html

 

Tu masz za 365 też nówkę więc przestańce na alle(pipi) szukać tylko http://sklepgekon.pl/product_info.php/products_id/5830/nh/Kierownica_Wireless_Racing_Wheel_X360_Sprzet.html

 

Trzeba by popytać kiedy dostawa bo nie wiem czy przypadkiem towar nie został całkowicie wycofany ze sprzedaży

Odnośnik do komentarza

Tak naprawdę jeśli chcesz w miarę komfortowo pograć to jedyny słuszny wybór to kiera Fanatec-a ale po pierwszej już jej nie produkują, a po drugie używki chodzą coś koło 1tys. zł Kiera od Ms nie jest warta tych pieniędzy. Można też wybrać Logtecha fx ale on nie ma FF tylko Axial Feedback i chyba też do wyboru są tylko używki. Decyzja należy do Ciebie. Ewentualnie popytaj chłopaków w temacie o kierownicach tam powinni Ci pomóc:thumbsup:

Edytowane przez lukaszt_89
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Na szczęście Fanatec wypuścił nowy model... Porsche 911 GT2 :thumbsup:

Kierownica wraz z pedałami standard kosztuje 1200 zł. Ja wiem, że to cena "dość" wysoka, ale dostajemy najlepszą kierownicę dostępną na rynku i moim zdaniem warto tyle wybulić :). Dodatkowo to cacko działa zarówno z X360, PS3 oraz PC :)

 

http://www.fanatec.de/webshop/new_eu/product_info.php?cPath=21&products_id=97&osCsid=1f1f014395577afc9dab637bccd30d63

http://www.fanatec.de/webshop/new_eu/product_info.php?cPath=28&products_id=63&osCsid=1f1f014395577afc9dab637bccd30d63

Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...