Skocz do zawartości

Folklore


ArturNOW

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś po raz trzeci zacząłem Folklore - za pierwszym razem nie miałem czasu, a potem zapomniałem o save'ie i usunąłem go razem z profilem -_-

 

Czy umiejscowienie przeciwników jest losowe? Mam nieodparte wrażenie, jakobym przy każdym podejściu walczył przeciw innym stworom...

EDIT: A może

raz grałem Ellen a raz Keatsem i mi się myliło

? ;)

Edytowane przez Di
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 30
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ktos pisal wczesniej ze gierka moze byc ciezka na dluzsza mete.

W zeszly weekend ukonczylem Folklore z wypiekami na twarzy, a to za sprawa niesamowitej historii ukazanej w grze. Poczatkowo bylo jakos tak sterylnie, jednak wraz z rozwojem wydarzen nie moglem oderwac sie od monitora :). Do wyboru mamy 2 postacie. Grajac kazda z postaci odkrywamy przeszlosc Ellen widziana z innej perspektywy. Na kazda postac sklada sie 7 rozdzialow. Ostatni 7 "Fear" jest wspolny dla obu postaci. 4 chapter nie pamietam nazwy (reprezentuje cos ala czesciec) dla mnie kosmos. Przez 2 godziny wedrowalem po komnatach i nie moglem sie odnalesc. Nie wiedzialem ze mozna zgubic sie w grze gdzie sciezka jest z gory ustalona. Od 4 rozdzialu gralem jak "na szpilkach" glodny kolejnych wydarzen. Czas ukonczenia gry ponad 20 godzin.

Jesli miala by ukazac sie kontynuacja to w ciemno kupuje :)

 

P.S. sciagal ktos dodatkowe questy z pss?

Sory za brak "ogonkow" pisane z ps3

Odnośnik do komentarza

pajacyk->questy ja kupiłem kiedyś, były dość ciekawe i opowiadały ciekawe historie ludzi z wioski Doolin tak jak te z gry za które sie zabrałem dopiero teraz bo pierwszy raz przechodząc gre olałem jakby aspekty rpg czyli questy czy upgrade folków, teraz staram sie grać tak jak należy i w 4 rozdziale mam już 14 h na liczniku. Tak czy siak kiedyś kupiłem jeden pack questów z psn a teraz sobie je kupie wszystkie.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Mam trochę głupie pytanie - nie mam PS3 tylko 360tkę, ale grałem w demo Folklore u swojej dziewczyny i nie powiem, klimat i muzyka mi przypadły mocno do gustu (towarzystwo które pojawiło się w nocy w karczmie w wiosce), gorzej z game playem bo wydał mi się trochę infantylny (takie Devil May Cry tylko bez hektolitrów krwi :P ). Może jakbym miał PS3 to bym się skusił, ale zakupu nie planuję. Ponieważ lubię jednak klimaty baśniowo-mroczno-fantastyczne może mógłby mi ktoś polecić jakiś tytuł (najlepiej pełnokrwisty RPG) na PC/PS2/PSP/PSX/DS/X360 który utrzymany byłby w podobnej atmosferze co Folklore?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...