Skocz do zawartości

X360 i rysowanie płyt


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Niestety dzisiaj podczas grania mój Xbox został 'ostro poruszony' przez pewną osobę (grrr ... <_< ).

 

Niestety powstało takie cuś:

dsc01099ky7.th.jpg

Gra to Uefa Euro 2008. Po menusach śmiga, ale gdy włączam mecz od razu wywala do dasha.

 

Dodam, że mój Xbox nigdy nie rysował płyt i to wynikło z tego 'poruszenia'. Tu moje pytanie czy jeżeli oddam płytę do regeneracji to jest szansa na zlikwidowanie rysy i poprawne działanie gry ? Jeśli tak to możecie polecić gdzie najlepiej zregenerować płytę (allegro, jakaś firma zajmująca się tym ?).

 

Help :huh: :huh:

 

 

Działa dobrze, nie zacina etc. ? Gdzie wysyłałeś - możesz coś polecić ?

 

Identyczną miałem sytuację z Orange Boxem. Oddałem do regeneracji (na Allegro, w dziale Xbox 360 znajdziesz oferty) i tak, jak napisał mój poprzednik - zero rysek, ideał, igła. Niestety, odczuwalnie i to bardzo zwiększył się czas loadingów.

Odnośnik do komentarza

Kupułiem Xboxa Premium. Wersja bundle z VP i Forzą. Trochę się obawiam że będzie mi rysować płyty i będzie się zawieszać. Rod co 0,5 roku mogę przeżyć hehe. Czy ta wersia z Bundle jest trochę lepsza? Czy nawet Xboxy 65nm rysują płyty kiedy się nimi rusza? Mam Arcade i nie robi mi rys nawet jak nim macham. Ktoś pomoże i pocieszy żeby nei było obaw? ;]

Odnośnik do komentarza

Czy stare napędy w Premiumach mają tendencje do rysowania płytek? Zakupiłem bratu starą konsole za 800zł z ultimy, dałem płytki i teraz się boję czy napęd mi ich nie porysuje. Co mogę zrobić w takim wypadku? Ogólnie to jestem przygotowany na Roda i wymiane na opusa, ale co z napędem? Takze wymienią? W razie rysowania płyt musze ot jakoś udowadniać, czy wystarczy, że powiem, że napęd porysował pare płytek?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Kupułiem Xboxa Premium. Wersja bundle z VP i Forzą. Trochę się obawiam że będzie mi rysować płyty i będzie się zawieszać. Rod co 0,5 roku mogę przeżyć hehe. Czy ta wersia z Bundle jest trochę lepsza? Czy nawet Xboxy 65nm rysują płyty kiedy się nimi rusza? Mam Arcade i nie robi mi rys nawet jak nim macham. Ktoś pomoże i pocieszy żeby nei było obaw? ;]

Ja raz tylko lekko przesunąłem Xboxa (Arcade), ale nigdy więcej, konsola się wyłączyła :blink:

Na szczęście nic się nie stało z Gears of War.

Odnośnik do komentarza

Hmm, mam nowego XO Elite, zapuszczam girsy i gram. Nic się nie dzieje a tu nagle wyskakuje komunikat że niby płyta brudna i żeby przetrzeć. Patrze a tam tylko dwie małe ryki, powiedziałbym że ledwo widoczne. Wkładam płytę i dokładnie to samo w tym samym momencie. Może płyta wadliwa albo coś ? Może regeneracja pomoże ? Jeszcze wiekszy wałek zauważyłem dzisiaj z płytką GTA4. Gram i gra się zwiesila najpierw dzwięk, potem cała gra i konsola. Po kilku takich zwiechach popatrzylem na plytkę a tam lustro bo obchodzę sie z nią jak z jajkiem. Jednak coś mi nie pasuje, obracam płytką. Popatrzyłem lepiej i wyszło mi że jednak płytka jest z jednej strony wyszczerbiona. Na razie działa, pytanie jak długo?

Edytowane przez ksztyrix
Odnośnik do komentarza

Nie mam jak sprawdzić. Z resztą - ta płyta było torturowana po 10H dziennie przez 2 miechy. Potem jeszcze w wyłączonym napędzie sobie leżała i mało co jej nie zapakowałem.

Nie wiem jak inne gry - nie mam jeszcze konsoli. Pożyczłem kumplowi, a ten telefon do mnie po 5 minutach od wyjścia, że nie działa, no i faktycznie - płyta zdehcła.

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...