Skocz do zawartości

X360 i rysowanie płyt


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie wiem z czego oni robią te konsole, ale jest to kawałek wadliwego szrotu :/ Świetna konsola jest pogrzebywana przez dziadowskie materiały. Konsola skatowała mi Gerasy i i GTA IV (w mniejszym stopniu) w gearsach porysowana jest zewnętrzna część płyty, a na GT IV widać 4 okręgi na szczęście ledwo widocznie. Jednak, aby nie było więcej szkód jutro dzwonię do serwisu, niech szwaby wymieniają, a Bill niech płaci ;/

pozdro

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

wczoraj kupiłem Arcade. dziś wymieniłem na nową ;) wkładam dołączoną do zestawu płytkę i tylko trzaski słyszę. jak wyjąłem to już więcej płyt nie wkładałem, dobrze że na pierwszy ogień poszła właśnie ta a nie inna. uff, pierwszy kontakt z konsolą niebzyt dobrze na przyszłość rokujący. ale na szczeście nei robili w saturnie problemów żadnych. jak tylko usłyszeli że płyty rysuje to nawet nie sprawdzali i dali nową.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Mi konsola wczoraj porysowała nową Fifkę 09;/ Nie powstały rysy lecz smugi (szerokie mleczno białe rysy);/ Babka w helpline powiedziała że jak to pierwsza gra którą mi konsola porysowała to mam sprawdzić czy nie rysuje innych płyt np z muzyką a jeśli nie to wina źle wyważonej płyty i mam się zgłosić do sklepu i żądać wymiany. A jeśli mi coś jeszcze porysuje to mam dzwonić i mi naprawią. Co o tym sądzicie? Co mam zrobić? Jest to możliwe aby była to wina płyty? Czy na 100% to wina iXa i nawet jak nic nie porysuje to mam skłamać i go wysłać? Dzięki za pomoc;)

Odnośnik do komentarza

Fak... mi też dzisiaj xbox fifę porysował. Mam z 7 rys takich pólkolistych długich gdzieś na centymetr. To konsola zrobiła, nie? Nic nie ruszałem nią podczas gry ani nic z tych rzeczy. Jak to wygląda z reklamacją? W jakich godzinach działa infolinia?

 

EDIT: Rysy wyglądają tak:

97362929vr1.jpg

Edytowane przez qb3k
Odnośnik do komentarza
Fak... mi też dzisiaj xbox fifę porysował. Mam z 7 rys takich pólkolistych długich gdzieś na centymetr. To konsola zrobiła, nie? Nic nie ruszałem nią podczas gry ani nic z tych rzeczy. Jak to wygląda z reklamacją? W jakich godzinach działa infolinia?

 

EDIT: Rysy wyglądają tak:

97362929vr1.jpg

Fifa działa? Dzwoń jak najszybciej na infolinię niech ci tego xklocka zabierają na gwarę do wymiany napęd. Mojemu Xboxowi również niedługo wymienią bo zamierzam dzwonić z reklamacją.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...