January 20, 200818 yr Może nie tyle, co rysuje a lamie . W mojej kolekcji znajdują sie juz 2 gry, które uległy pęknięciu - r6v i orange box.Ten drugi juz ledwo co zipie i uruchamia sie raz na 5 prob. Kumpla spotkało ostatnio to samo jego skate kupiony w dniu premiery pare dni temu pękł. Myślałem, ze może to być wina napędu, ale reszta gier z mojej kolekcji nie nosi śladów użytkowania. Najgorsze jest to, ze znając zycie nikt mi pieniędzy za te gry nie odda a drugi raz tej samej gry kupować zamiaru nie mam.
January 20, 200818 yr Może nie tyle, co rysuje a lamie . W mojej kolekcji znajdują sie juz 2 gry, które uległy pęknięciu - r6v i orange box.Ten drugi juz ledwo co zipie i uruchamia sie raz na 5 prob. Kumpla spotkało ostatnio to samo jego skate kupiony w dniu premiery pare dni temu pękł. Myślałem, ze może to być wina napędu, ale reszta gier z mojej kolekcji nie nosi śladów użytkowania. Najgorsze jest to, ze znając zycie nikt mi pieniędzy za te gry nie odda a drugi raz tej samej gry kupować zamiaru nie mam. Tak, jedyne co możes zrobić to wysłać xboxa do czech żeby naprawili napęd. Swoją drogą jakiej firmy ten napęd?
January 20, 200818 yr Author naped hitachi-lg, ale tak jak wspomnialem reszta gier jest cacy, tylko te dwie i to jeszcze niedawno kupiony orange...;(
January 20, 200818 yr a ja sie coraz czesciej zastanawiam czy to nie plytki DVD do X'a sa jakas tania produkcja. generalnie zaden z moich dwoch Xbox'ow 360 nie rysowal plyt. ale trafilo mi sie, ze plytka Orange Box miala ryse. rysa byla na tyle mocna, ze nie doczytywaly sie textury niektore. plyta musiala sie porysowac u mnie, ale skoro nie zdazylo mi sie porysowanie ani jednej gry wczesniej, a troche ich w napedzie mialem, to czemu akurat OB? druga sprawa to plyty pekajace w okolicy trzpienia. trafilo mi sie kilka takich plyt. pekniecia powiekszaja sie w miare uzywania i w koncu osiagaja taka glebokosc, ze plyta sie nie czyta. spotkalo to kilka moich plyt. zastanawiam sie, cze nie zaczac przechowywac plyt w jakichs koszulka zamiast wciskac po kazdym uzyciu w pudelka.
January 20, 200818 yr Ja tam wszystkie płyty powyjmowałem z pudełek i przechowuję w wygrzebanym z dna szafki etui Fellowes. I jestem bardzo zadowolony z tego rozwiązania, mam szybszy dostęp do płytek, a i one przy kontakcie z jakimś specjalnym, nierysującym płyt materiałem, mniej się niszczą niż przy ciągłym wciskaniu do plastikowego pudełka, w którym swobodnie latają trąc o plastik. Nie mówiąc o słynnym opakowaniu limitki z Halo 3.
January 20, 200818 yr wypróbowałem kilka etui i jednak IMO nie ma to jak normalne oryginalne pudełko - mi przeróżne etui wykonywane z różnych materiałów niszczyły płyty, jak wypchałem po brzegi takie na 24 cd to po paru tygodniach miałem mnóstwo nietypowych rys.
January 25, 200818 yr E nie jednak sie za bardzo przejąlem i to nic takiego Edited January 26, 200818 yr by miketbg
March 3, 200818 yr Pytanie dotyczace regeneracji plyt. Wczesniejszy naped porysowal mi dwie plyty Gearsy i Forze 2(dlaczego nie mogl sie "wyladowywac" na Kameo ). Ryski na FM2 sa malutkie, ale skutecznie uniemozliwiaja odczyt plyty(wyskakuje, ze plyte trzeba przeczyscic). Znowy w Gearsy mozna pograc do "pewnego" momentu Wiec pytanie brzmi: czy regeneracja plyt umozliwi mi znowu ich poprawne dzialanie? Czy ktos moze polecic sklep, u ktorego warto regenerowac? Bylbym wdzieczny za pomoc.
March 3, 200818 yr Tak, regeneracja umozliwi ich dzialanie. Jak dotad regenerowalem plytki raz w sklepie Exe (okladkowa reklama PE) i zdecydowanie ich nie polecam. Plytke naprawili wszystko ok, ale paczke odeslali wolna opcja (ekonomiczna czy jakos tak) i czekalem na listonosza lacznie 3 tygodnie od wysylki. Jesli chcesz sie pobawic w domowa regeneracje mozesz nalozyc na plyte jakas biala paste do zebow, rozsmarowac, poczekac pare minut i wymyc:P U mnie zadzialalo, ale plyta byla porysowana 2x bardziej niz przed czysczeniem:/
March 3, 200818 yr ja mailem cod4 porysowane przez mojego xboxa. tacka wyjezdza a tam plyta kreci sie tak,ze az wypadla , no ludzie ile mozna ... jedna jedyna gra i raz tylko mi sie tak zdarzylo , mam wersje arcade a naped benq. na szczescie wszytsko chodzi cacy,ale nikt mi nie zaplaci jak gra zostanie zniszczona
March 3, 200818 yr To jak moze zadzialac skoro bardziej porysuje plyte? Moze jest to jakis sposob, ale wolalbym oddac plytki do porzadnego serwisu, niz bawic sie domowymi sposobami majac plytki za 100-200 zl.
March 20, 200818 yr Kozystac do czasu gdy macie gwarancje! Kumpel z klasy mial roda wyslal do serwisu i mu konsole zaje,bali xD 3 miesiace od wyslania minely i nie ma sladu po konsoli
March 22, 200818 yr Wczoraj po sesji w Assasin's Creed z ciekawości zajrzałem na płytkę (sam nie wiem po co ). Okazało się że cała płyta jest porysowana! Sprawdziłem inną płytę - stan idealny, tylko Assasin tak ma. Jednak najlepsze jest to że gra cały czas chodzi tak samo, żadnych dłuższych loadingów itp. Konsola ma napęd BenQ. Czy jest to jakiś zły objaw?
March 22, 200818 yr Wczoraj po sesji w Assasin's Creed z ciekawości zajrzałem na płytkę (sam nie wiem po co ). Okazało się że cała płyta jest porysowana! Sprawdziłem inną płytę - stan idealny, tylko Assasin tak ma. Jednak najlepsze jest to że gra cały czas chodzi tak samo, żadnych dłuższych loadingów itp. Konsola ma napęd BenQ. Czy jest to jakiś zły objaw? Jeśli jesteś pewny, że to nie ty porysowałeś płytę to jest to bardzo zły objaw . Infolinia --> kurier --> naprawa.
March 29, 200818 yr Dostałem konsole spowrotem z nowym napędem Benq i wymienili płyte główną. W związku z tym mam pytanie bo wiem że LG i Samsung rysowali płyty a co z Benq? Moge śmiało grać bez obawy że sie porysuje płyta czy nie? Prosze o odpowiedź
March 30, 200818 yr tak trduno Ci przeczytac ten watek, zerknij sobie 2 posty wyzej od Twojego http://www.psxextreme.info/index.php?showt...t&p=1471581
May 26, 200818 yr Dzisiaj gram sobie w Orange Boxa, a tu nagle zwolnienie do ok. 2 FPSów i zgrzyt. Ale wszystko wróciło do normy. Myślałem ze to jakiś chwilowy kaprys napędu, wyciągam płytę, a tam od środka pękniecie praktycznie do warstwy z danymi. Nosz i jak tu sie nie zdenerwować, płyta była u mnie cztery dni. Kiedyś stało się to z Halo 2, ale to olałem. Zdarzają się też wałki że wyłączam grę a płyta wciąż kręci się w napędzie po wysunięciu tacki. Raz miałem też ring of death ale, jakimś cudem po paru minutach konsola włączyła się jakby nigdy nic. Teraz boje się ze oranga rozwali mi na kawałki w napędzie, nie mówiąc już o CoD4. Nie wiem, jutro czyba dzwonie na infolinie i wysyłam do serwisu.
July 13, 200817 yr Niestety dzisiaj podczas grania mój Xbox został 'ostro poruszony' przez pewną osobę (grrr ... <_< ). Niestety powstało takie cuś: Gra to Uefa Euro 2008. Po menusach śmiga, ale gdy włączam mecz od razu wywala do dasha. Dodam, że mój Xbox nigdy nie rysował płyt i to wynikło z tego 'poruszenia'. Tu moje pytanie czy jeżeli oddam płytę do regeneracji to jest szansa na zlikwidowanie rysy i poprawne działanie gry ? Jeśli tak to możecie polecić gdzie najlepiej zregenerować płytę (allegro, jakaś firma zajmująca się tym ?). Help :huh:
July 13, 200817 yr Miałem dwa takie koła jak ty. Też ojciec mi konsole przewrocil i Def Jam myślałem ze bedzie do wyrzucenia. Ale wyslalem do regeneracji i przyszła JAK NOWA!!! Ani ryski... Normlanie jakby dali nową płyte...
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.